HCL.HR

MMA [Mixed Martial Arts] i ostali borilački sportovi

  • 560 Odgovora
  • 78214 Hitova
*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: MMA [Mixed Martial Arts] i ostali borilački sportovi
« Odgovori #555 : 31. Listopad, 2016., 17:46 »
Pa da,ovo je svakom čovjeku potrebno, mislim, mora da znati. Ne postoji čovjek koji nije se nikad našao u bezizlaznoj situaciji,  svak se minimalno jednom našao u problemima a dogovor riječima ne pomaže. Uglavnom razumiješ.

To za klince, znam kako je, pa imamo i mi takvih na Kickboxing-u, ono radi to ono, nezz mlati bzvze rukam ne znam, ne razumijem, primjer: i kad se istežemo, netko tko ne more dobavit prste ne pokušava, pa jbte nisam ni ja mogao ali sam se istezao koliko mogu, tako da sad mogu za prste jamit i spustit dlanove na petu.

I sam sebi nekad izgledam "tulav" listovi na nogam mi nisu jednaki.
Ljevi list za duplo veći od desnog i ljeva noga dominira, a desna je mlahava, "težak mi je oslonac" uglavno desnu su mi operisali kad sam mal bio, i nisam vježbe radio, uglavnom ne bitno, i sad mi je teže pratit ostale, ali ne odustajem, dajem koliko mogu na treningu.

A to za borbu vjerujem, starij čovjek teže, jače kosti, ma to ne triba ni spomiljat, ni opuštat se u to.  :thumbs:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: MMA [Mixed Martial Arts] i ostali borilački sportovi
« Odgovori #556 : 17. Studeni, 2016., 20:23 »
SUDAR TITANA!!!  :clap: :clap: :ave: :ave: :ave: :piva:




I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: MMA [Mixed Martial Arts] i ostali borilački sportovi
« Odgovori #557 : 13. Srpanj, 2017., 22:11 »
Kakvi su ovo jezički okršaji Mayweathera i McGregora haha kakav show ljudi prave stvarno zaslužuju pare koje će zaraditi   :mrgreen:

Odg: MMA [Mixed Martial Arts] i ostali borilački sportovi
« Odgovori #558 : 14. Srpanj, 2017., 10:21 »
Kakvi su ovo jezički okršaji Mayweathera i McGregora haha kakav show ljudi prave stvarno zaslužuju pare koje će zaraditi   :mrgreen:

Inače ne pratim redovito ni MMA borbe ni boks, ali nakon svih ovih "jezičina" od ove dvojice, jedva čekam borbu.
Gledam to njihovo zagrijavanje i psovanje i plačem od smijeha  :D
Dignuti će masu para, ali zato su već sad pravi show napravili.

Odg: MMA [Mixed Martial Arts] i ostali borilački sportovi
« Odgovori #559 : 22. Srpanj, 2017., 12:56 »
Putuju ljudi u istom avionu i druže se, a pred kamerama gluma iznad nivoa Arnolda i Stallona  :mrgreen:. Al isto kao što ljudi zarađuju masu para na fake GTA 6 videima tako će i ovi showmani. Kao što kažu iz Dubioze Kolektiv "dok je ovaca neće falit vune".
Non temete l'oscurita - accettate il suo abbraccio (Fear not the darkness - but welcome its embrace).
 – Ezio Auditore da Firenze

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: MMA [Mixed Martial Arts] i ostali borilački sportovi
« Odgovori #560 : 27. Kolovoz, 2017., 02:13 »
Ima li budnih da će pratiti spektakl za koji sat ?  :faca:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9