HCL.HR

NBA - Where amazing happens

  • 1081 Odgovora
  • 122159 Hitova
Odg: NBA
« Odgovori #90 : 19. Prosinac, 2011., 21:18 »
Isuse šta rade ovi Kingsi. .Outlol-a su doveli. :bonk:

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: NBA
« Odgovori #91 : 20. Prosinac, 2011., 12:16 »
Ma iskreno nisam cuo jos za tog igraca  :ementaler:

Nick Young produzio sa Wizardsima.
Chuck Hayes nije prosao na ljecnickom pregledu prilikom potpisivanja ugovora s Kingsima.Ne zna se jos sta je,ali ocito je nesto opasno.
Oklahoma otpisala Anthony Goodsa.
Sada je vec sluzbeno,Baron Davis u Knicksima.
Arron Afflalo u Denveru jos 5 godina.

Za kraj,opet tuzna vijest,Predrag Stojaković se povlaci iz NBA zbog ucestalih ozljeda leda i vrata.

Za njega mi je stvarno zao,svaka mu cast na svakoj trici koju je zabio,bio je jedan savrsen igrac,iako mozda to na prvi pogled nije djelovalo tako.
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

Odg: NBA
« Odgovori #92 : 21. Prosinac, 2011., 07:14 »
Ma iskreno nisam cuo jos za tog igraca  :ementaler:
Zašto se ne čudim. :mrs: E da, navijači Netsa(valjda) su ga prozvali Outlol koliko je kriminalan.

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: NBA
« Odgovori #93 : 21. Prosinac, 2011., 20:03 »
Kobe izjavio da ce najvjerojatnije do kraja svoje karijere ostati u LA Lakersima.
Arenas zeli nastaviti igrati u klubu u kojem igra Howard,rekao je da bi volio ga viditi u Lakersima,Heatu ili Knicksima.Trenutno je on slobodan igrac.
Netsi otpisali Jerrya Smitha.
Derrick Rose dobio novi ugovor za sljedecih 5 godina,koji ce,gotovo sigurno potpisati.
Paul Pierce ozljeden,propustit ce pocetak sezone.
Stephen Curry se ozljedio na predsezonskoj utakmici,uganuo glezanj.Ne zna se koliko ce izbivati sa terena.
J.J.Barea lakse ozljeden,bit ce spreman za pocetak sezone.

Odigrano dosta utakmica :

Philadelphia – Washington 101:94
Cleveland – Detroit 89:90
Chicago – Indiana 93:85
Oklahoma City – Dallas 87:83
Denver – Phoenix 127:110
Sacramento – Golden State 95:91

Citat:
Kobe izjavio da ce najvjerojatnije do kraja svoje karijere ostati u LA Lakersima.

Meni ovo iskreno nema smisla.Shvacam da ima igraca koji su dosta odani klubu i ljepo je vidjeti kada netko cjelu karijeru provede u jednom klubu,ali mislim da u sportu je cilj sve isprobati i sto vise se muciti,isprobati razne taktike i igrati s raznim igracima.Nebi imo nikakvih prijedloga gdje bi stavio Kobeya,ali sa svakim bi tvorio opasan par.Nema smisla zadrzavati se u klubu cjelu karijeru ako jednostavno nesto nejde,onda ili mora nesto poduzeti klub sto se tice rostera,ili sljedece je odlazak iz kluba.

Derrick Rose,njega definitivno zelim gledati jos u Bullsima.Stvarno oni mi se kao ekipa cine tip - top pa kada i sa klupe neko ude,ne vidi se tolika promjena,jako su kvalitetna ekipa koju predvodi nezaustavljivi Rose.

Od utakmica jedino koja me bila impresionarala je Mavsi - Thundersi.Nowitzki se nije nista previse iskazo,cak su malo bili nemocni,Durant nije briljirao no dobro su odigrali Harden i Westbrook,sto je ljepo vidjeti,suradnju njih dvojice + kada Duranta krene,jaka su ekipa.

Denver me zanima ovu sezonu,takoder i Kingsi,koji se ne cine nista posebno,ali vjerujem da ce biti teska prepreka,imaju dosta dobre visoke igrace,dok sutere bas i ne.
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

Odg: NBA
« Odgovori #94 : 21. Prosinac, 2011., 22:29 »
Kobe je već 16 godina u Lejkersima. Logično je da ostane jer imaju super dobrog GM-a i najvjerovatnije će dovest D12 na kraju sezone kad će trejdat ove sa velikim ugovorm za pickove(najvjerovatnije) u drugoj rundi, kao što je to Heat napravio prošle sezone. Ako D12 otiđe iz Magica ofc..

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: NBA
« Odgovori #95 : 21. Prosinac, 2011., 23:22 »
Ma rade bi dao Howard ode u Netse,necu ga u Lakersima.Bynum i Gasol se cine dobar par.
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

Odg: NBA
« Odgovori #96 : 22. Prosinac, 2011., 01:11 »
A ovako bi dobili pickove prve runde(nadaju se da bi mogli dobit nekog u prvih 15) i onda draftaju neku dvojku za zamjenu Kobea, potpišu pass-first PG i Tyrusa Thomasa iz Bobcatsa za četvorku, ali ne znam koga bi dali.. :hiha: A onaj McRoberts se ne čini loš kolko sam vidio. Iako je bjelac.Bynum je stalno ozljeđen, a Gasol je onako..soft..
« Zadnja izmjena: 22. Prosinac, 2011., 01:13 Big Pink Pig »

Odg: NBA
« Odgovori #97 : 22. Prosinac, 2011., 13:31 »
Bija bi fejl Kobea ko osobe da sad ode u neki drugi klub  :fpalm: Mislim, naravno da neće, al ono. Jadan ti je ovaj Curry, baš nema sriće u životu  :wildboy:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: NBA
« Odgovori #98 : 22. Prosinac, 2011., 21:33 »
Kenyon Martin napusta Kinu,ali ne smije igrati dok ne zavrsi liga u Kini. (do ožujka)
Nova ozljeda ; Darrel Arthur ( Memphis ) ozljedio je Ahilovu tetivu pa se sada trazi zamjena za njega,a pretpostavlja se da ce to biti Dante Cunningham ( Charlotte )
Kris Humphries produljio sa Netsima.
Do nedavno free agent igrac,Samuel Dalembert,planirao je produljiti sa Kingsima,ali ipak je presao u Houston Rocketse.
Jos jednom donosim tuznu vijest ; Antonio McDyess se umirovio.
Istina da sam ovo prakticki skroz kopirao sto cu sada napisati ali evo par igraca koji su nas napustili vise manje ove godine : Jason Williams,Shaquille O’Neal,Yao Ming,Zydrunas Ilgauskas,Predrag Peja Stojaković i Brandon Roy.
Jos jedna ozljeda ; Brook Lopez dozivio lom kosti u nozi protiv Knicksa.
Izgleda da je stvar sa Curryem bila prenapuhana,vraca se brzo na parkete kao i Hayes za kojeg se pricalo o problemima sa srcem,no izgleda da je ipak sada sve u redu.
Wizardsi otpisali Larrya Owensa.

Evo nekih rezultata :

LA Clippers – LA Lakers 108:103
Orlando – Miami 104:100
Milwaukee – Minnesota 84:85
New York – New Jersey 88:82
New Orleans – Memphis 95:80
San Antonio – Houston 97:95
Utah – Portland 92:89
Boston – Toronto 81:73

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Drago mi je sto se vraca Martin,iako nije odigrao nesto posebno zapazene igre u Kini.Nadam se da ce uskoro njegovim stopama ovi ostali.

U vezi Dalemberta,cak mi je i drago da je otisao u Rocketse,volim vise gledati mlade igrace,iako su stariji iskusniji,a mladi Cousins ima svjetlu buducnost,samo da to dobro iskoristi,po meni je strasna
zvijer i mogao bi postati neko poput Howarda ili tako nesto.Nadam se.

Zao mi sto sve vise igraca odlazi tj. umirovljava se (  #-o ) odlaze po meni zapazeni igraci,zao mi je svih.McDyessa nisam toliko pratio,dok recimo Shaqa jesam.Nez,ono neko spomene NBA vuce te nekim djelom odma na Shaqa.Licnost.Yao Ming,takoder,on je NBA doveo u Kinu,i jos onako ogroman,kralj.Ilgaskuas,malo glupa stvar za povlacenje iz NBA,ali njegova stvar.Takoder cu ga pamtiti kao jednog ogromnog covjeka,koji na prvi pogled djeluje kao smiren , ali zapravo je zvijer.Peja i Roy,za njih mi je mozda i najvise zao.Osobito Roy.Strasan igrac,vrjedan postovanja.  :hug

Sa Netsima,nez,doveli su tog centra ( ili produljili ) a sad ozljeda Lopeza.Nez kolko ce ga udaljit ta ozljeda ali sigurno nije nista za zajebanciju.U ovom trenutku dobro bi im dosado Howard.A uz to,na ljeto Deron postaje slobodan igrac,takoder ce biti hendikep ako ode.Pomalo mogu reci da trune u Netsima,no dolaskom Howarda + mozda nekog SG ili SF,bila bi to kvalitetna momcad.

Curry se vraca  :clap:  :ementaler:

Clippersi opet po meni zasluzeno pobjedili,dominacija opet Griffina,Paul 10 asistencija.Bit ce to sve uigranija i bolja ekipa.Jebenica  :woohoo:

Orlando ljepo odigro,Davis,pridoslica,jebeno odigro uz Howarda i J.Richardsona.LeBron i Wade opet super odigrali.

Kevin Love odigro predivnu utakmicu protiv Bucksa.

Knickse predvodio Melo uz Stoudemirea,Chandler nije bas nesto se nazabijo,ali ugrabio 12 skokova,sa druge strane Deron sa 21 kosem.

Orleans zasluzeno pobjedio na krilima Kamana i Gordona.

Ovo ostalo nez,neda mi se komentirat.  :wildboy:
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

Odg: NBA
« Odgovori #99 : 23. Prosinac, 2011., 20:41 »
Ovo je NY Knicks sezona :D

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: NBA
« Odgovori #100 : 24. Prosinac, 2011., 15:56 »
Mehmet Okur u Netsima.
DeShawn Stevenson u Netsima,Stephenu Grahamu urucen otkaz.
Willie Green u Hawksima.
Reggie Evans u Clippersima.
Steve Novak u Knicksima.
Theo Ratliff se povukao iz kosarke,navodi razlog da zeli provoditi vise vremena sa svojom djecom.
Chuck Hayes u Kingsima,sada je vec to sigurno,potpisao je na 4 godine.
Baron Davis ce izbijat sa terena oko 10 tjedana.
Brook Lopez uspjesno operiran,vraca se najkasnije za 8 tjedana.
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

Odg: NBA
« Odgovori #101 : 25. Prosinac, 2011., 16:30 »
Baron Davis ce izbijat sa terena oko 10 tjedana.

izbijat  :hiha:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: NBA
« Odgovori #102 : 25. Prosinac, 2011., 17:08 »
Danas u 6 (po našem vremenu) počinje prva utakmica. Live besplatan prijenos imate na NBATV.com (potrebna registracija).
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: NBA
« Odgovori #103 : 25. Prosinac, 2011., 21:17 »
E ja nisam upucen u ovo,nemrem nac,kad zavrsava ovaj zimsko vrijeme trejdanja?

Il to traje cjelu godinu?

When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

Odg: NBA
« Odgovori #104 : 26. Prosinac, 2011., 04:51 »
Koji kralj ovaj Biedrins, 6 koševa i 4 skoka u 5 minuta LOL

Izgleda da će ovo biti najzanimljivija utakmica večeras  :approve
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9