HCL.HR

Olimpijske igre Rio de Janeiro 2016.

  • 20 Odgovora
  • 6989 Hitova
*

9mlg9

  • Gost
Odg: Olimpijske igre Rio de Janeiro 2016.
« Odgovori #15 : 18. Kolovoz, 2016., 10:47 »
Strašne 2 utakmice. Ne znam puno o rukometu pa neću ništa komentirati, al imam filing da je Kopljar = Tomić u košarci. A ovo što si rekao, ne slažem se. Izgubili smo zbog treće četvrtine i isključivo zbog toga, jači su bili i šta je tu je.

Odg: Olimpijske igre Rio de Janeiro 2016.
« Odgovori #16 : 18. Kolovoz, 2016., 13:18 »
Istina i kvaliteta je presudila i ta 3/4 koju smo gotovo svaku utakmicu loše odigrali pa se vraćali u četvrtoj sad nije bilo moguće i to je to. Suđenje je bilo korektno, ali sam spomenuo te dvije greške jer su mogle presuditi, ali pitanje kako bi i to završilo. Svaka čast košarkašima što su odlično odigrali oba turnira i olimpijski i kvalifikacijski jer nisu bili favoriti. A rukomet neću ni komentirat. To ću počet pratit kad na klupu dođe Serdarušić, Smajlagić ili barem netko približan njihovoj trenerskoj kvaliteti.
« Zadnja izmjena: 18. Kolovoz, 2016., 13:26 donmate »

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Olimpijske igre Rio de Janeiro 2016.
« Odgovori #17 : 18. Kolovoz, 2016., 13:49 »
Da, rukometni izbornici su nam baš boljka otkako nema Line. Goluža pa Babić. A u isto vrijeme slobodni su bili Vujović, Dušebajev itd. Jebiga, neće 'rvat uzet stranog trenera. To bi mi bilo ok kad bismo imali dobru trenersku školu. Nemamo, trebaju nam stranci da naši od njih uče i da započnemo nekakvu tradiciju dobrih trenera, ovako imamo poluproizvode.

Odg: Olimpijske igre Rio de Janeiro 2016.
« Odgovori #18 : 18. Kolovoz, 2016., 16:20 »
Ma kad naši već ne žele strane trenere, ne razumijem zašto ne uzmu Serdarušića koji je trenutno trener PSG-a ili Smajlagića koji je radio dosta taktika Linu i dizao psihu igrača dok je bio na klupi. Naravno da je jedan preskup iako je pristao voditi za duplo manji iznos, a drugi je navodno posvađan sa savezom. A Goluža i Babić im nisu ni do koljena. Samo eto tako je to. Zato je puno zanimljivije gledat košarku koja ima dobrog trenera, a "loše" igrače nego nogomet i rukomet u kojima treneri uništavaju ovako dobre generacije.  :hiha:

Odg: Olimpijske igre Rio de Janeiro 2016.
« Odgovori #19 : 18. Kolovoz, 2016., 18:35 »
A nekako mi za rukomet nije zao jer jebiga daleko smo mi od vremena kad smo ubijali sve,nemamo vise takvu ekipu,al basket me unistio kao da se bojimo dobit Srbe.Neznam koji im je vrag.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Olimpijske igre Rio de Janeiro 2016.
« Odgovori #20 : 19. Kolovoz, 2016., 23:13 »
Čestitke Filipu Hrgoviću na još jednoj medalji.
Još se oporavljam od male Sare, odlično je odradila posao, zlato zbilja nitko osim nje i trenera nije očekivao. Respekt!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9