HCL.HR

Premiership (nogomet)

  • 622 Odgovora
  • 81795 Hitova
*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Premiership
« Odgovori #555 : 21. Prosinac, 2014., 21:40 »
Liverpool 2 - 2 Arsenal [Premier League] Highlights
Zaslužili smo i više ali jbg,Škrtel bio loš u odbrani a onda dao golčinu. Ostaje nam još 3 utakmice u periodu od 10 dana bio bih prezadovoljan sa 7 osvojenih bodova.

Odg: Premiership
« Odgovori #556 : 21. Prosinac, 2014., 23:03 »
Liverpool 2 - 2 Arsenal [Premier League] Highlights
Zaslužili smo i više ali jbg,Škrtel bio loš u odbrani a onda dao golčinu. Ostaje nam još 3 utakmice u periodu od 10 dana bio bih prezadovoljan sa 7 osvojenih bodova.

Konačno nekoga stvarno nadigrali. Jesmo i United, ali ne toliko. Ovo s 3 iza iznenađujuće dobro funkcionira. Nadajmo se da će ostatak sezone krenuti uzlaznom putanjom, pa možda i ne budem više za otkaz Rodgersu :p   
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Premiership
« Odgovori #557 : 22. Prosinac, 2014., 01:16 »
Treba osnovati komisiju koja će razgledavati slučajeve otpuštanja menadžera za vrijeme trajanja sezone i sankcionirati prikladno takve slučajeve. To nema smisla.

To sa 3 iza u Liverpoolu nije skoro nikako različito od one 4-3-3 s kojom je Rodgers startao. I daleko je od toga da dobro funkconira. Uostalom, to je jako fleksibilna formacija i oni se u tome gube, dodaj na to osrednju postavu i rezultati nisu ni čudo.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Premiership
« Odgovori #558 : 29. Prosinac, 2014., 23:01 »

‪LFC‬ 4-1 Swansea
Napokon dobra utakmica sa više golova,ipak nadam se novim pojačanjima u januaru te da se složi kvalitetnija ekipa za ostatak sezone.

Odg: Premiership
« Odgovori #559 : 20. Siječanj, 2015., 22:40 »
Sjajna partija Liverpoola protiv londonskih plaćenika. Totalno smo ih nadigrali i zaslužili pobijediti, ali kad te neće te neće. Chelsea zabio iz jednog od dva udarca na gol, i to je bio penal. Nadajmo se da će u uzvratu biti malo više sreće. Ali konačno počinjemo ličiti na momčad i napokon mi top 4 izgleda realno. :thumbs:
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

Odg: Premiership
« Odgovori #560 : 06. Veljača, 2015., 12:25 »
57 godina od Minhenške tragedije.

R.I.P., Busby Babes. Respect before rivalry.
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
« Zadnja izmjena: 06. Veljača, 2015., 14:48 Freddy »

Odg: Premiership
« Odgovori #562 : 01. Ožujak, 2015., 20:51 »
Pao je i City, nastavlja se impresivan niz bez poraza u prvenstvu. Henderson i Coutinho sjajnim golovima donijeli pobjedu Redsima. S druge strane, Aguero je igračina samo takva - čudo asistencija za 1-1. Velški Xavi izdominirao sredinu, Yaya se nije vidio cijelu tekmu.
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

Odg: Premiership
« Odgovori #563 : 16. Ožujak, 2015., 23:14 »
Ne mogu vjerovati da nitko ovdje aktivno ne prati najbolju ligu na svijetu? (Molim bez svršavanja na španjolske manekene :mrgreen:)

U posljednjoj utakmici ovog kola, Liverpool spretno i sretno izborio pobjedu i ostao u utrci za Ligom Prvaka. Bijedna igra i sretan gol, ali tri boda su u džepu :p

Potez utakmice :ave: :loludara:

http://vine.co/v/OVJlZV76zb0
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Premiership
« Odgovori #564 : 16. Ožujak, 2015., 23:44 »
Toliko o Velškom Xaviju.

Prati se aktivno, ali se ne komentira ovdje.

Odg: Premiership
« Odgovori #565 : 17. Ožujak, 2015., 00:03 »
Toliko o Velškom Xaviju.

Prati se aktivno, ali se ne komentira ovdje.

A da, Xavi nije Xavi, ali realno, izgledamo puno bolje s njim nego bez njega. Danas je također bio jedan od ponajboljih igrača, ako se uopće ikoga osim Mignoleta može izdvojiti iz sivila. On je Modrićevski tip veznjaka, nije netko tko će zabijati golove ili imati neke magične asistencije, ali od njega sve kreće i dobro obavlja svoj dio posla.

Zašto ne komentirati? Forum je i onako zamro, samo Minecraft tema cvijeta :bonk:
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Premiership
« Odgovori #566 : 17. Ožujak, 2015., 00:14 »
A ne znam baš, nisu ostali najvijači s kojima sam pričao previše oduševljeni njime, pogotovo ne ove sezone, bez obzira što je malo igrao. Liverpool zaslužuje bolje od njega.

Ma nekako imam naviku komentirati drugdje, pa jednostavno nemam potrebu ovdje kad ionako posta max par ljudi. :hiha2:

Odg: Premiership
« Odgovori #567 : 17. Ožujak, 2015., 00:27 »
A ne znam baš, nisu ostali najvijači s kojima sam pričao previše oduševljeni njime, pogotovo ne ove sezone, bez obzira što je malo igrao. Liverpool zaslužuje bolje od njega.

Ma nekako imam naviku komentirati drugdje, pa jednostavno nemam potrebu ovdje kad ionako posta max par ljudi. :hiha2:

Ma znam da nisu. Nisam ni ja, ali čovjeka se bez razloga pljuje odigrao on dobro ili loše, i baš zato kažem da on nije tip igrača koji će riješit utakmicu jednim genijalnim potezom, ali je motor ekipe i sasvim solidna backup opcija. Za Liverpool nisu ni razni Markovići i Lovreni, al' takva su vremena. Najveći krivac za to je taj hebeni transfer comitee koji ima pravo glasa kod transfera i dovodi imena poput Balotellija samo zato jer su imena, bez obzira što se uklapaju u sustav kao Jelena Rozga u glazbenu scenu. Daj treneru sto posto slobode kod dovođenja igrača i pusti ga da radi svoj posao. Ako mu ne vjeruješ, koji si ga klinac uopće zaposlio?

A vidim i vi (ako sam dobro skontao da si ti United fan) dobro gurate, biti će to opaka borba za top 4. :kava:
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Premiership
« Odgovori #568 : 17. Ožujak, 2015., 00:40 »
Dobro si to uočio, predivan vikend za nas. Definitivno naša najbolja igra cijele sezone.

Veliki derbi u nedjelju, koliko za nas, toliko za top 4. Nakon toga možda dođem baciti koji komentar, osim ako se dogodi da ne ponovimo ovotjednu igru i kemiju, pa ogorčeno više nikada ne otvorim ovu temu.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Premiership
« Odgovori #569 : 17. Ožujak, 2015., 11:16 »
Tema je zamrla, jer sam ja prestao pratiti Premiership ove sezone. :hiha:

Nezz, dosadna mi je sezona totalno, izgubio interes. A i daleko više vremena posvećujem NBA-u, pa je vrijeme za ovo - nestalo.
Volio bih jako da Man Utd. uspije napraviti dar mar i da LVG uzme prvenstvo u debiju. Što je naravno nemoguće, valjda. ;(
Predobra momčad koja je sa velikim zaostatkom počela igrat.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9