HCL.HR

Premiership (nogomet)

  • 622 Odgovora
  • 81789 Hitova
Odg: Premiership
« Odgovori #570 : 17. Ožujak, 2015., 13:07 »
Tema je zamrla, jer sam ja prestao pratiti Premiership ove sezone. :hiha:

Nezz, dosadna mi je sezona totalno, izgubio interes. A i daleko više vremena posvećujem NBA-u, pa je vrijeme za ovo - nestalo.
Volio bih jako da Man Utd. uspije napraviti dar mar i da LVG uzme prvenstvo u debiju. Što je naravno nemoguće, valjda. ;(
Predobra momčad koja je sa velikim zaostatkom počela igrat.

Predobra momčad od sredine na dalje. S ovakvom obranom nemreš osvojiti HNL, a ne Premiership. I ovo što su igrali protiv Tottenhama je bilo daleko bolje od ostatka sezone, tak da ne bih baš rekao da su već neko vrijeme u zamahu. Jesu možda rezultatski, ali do prije par kola su se opako provlačili. Onaj gol protiv Newcastlea :chair:

A tko će uzeti prvenstvo se znalo već nakon ljetnog transfernog roka. Konačno su dobili pravog napadača, a veza im je postala gotovo savršena sa Matićem i Fabregasom. Ne mogu ih previše smisliti i volio bih da rađe City osvoji, ali s ovim klaunom Pelegrinijem teško.

United ima stvarno heben raspored do kraja, biti će tu svega.
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Premiership
« Odgovori #571 : 17. Ožujak, 2015., 14:08 »
Ma ne može se baš ni na obranu sve svaljivat. Je da su loši, ali da ostatak momčadi funkcionira bolje mislim da se ne bi tako gledalo na to. Jednostavno, Falcao nije proradio, Di Maria sad više ne može spojit dodavanje preko 20 metara praktički... Momčad kao takva nema jednog snažnog individualca oko kojeg će gradit igru. Trebao je to biti Di Maria ali lik je isključenjem protiv Arsenala pokazao koliko je mentalno prisutan na terenu.

Trenutno najsnažniji individualac u Unitedu je De Gea, i s obzirom na to još se dobro i drže.

Odg: Premiership
« Odgovori #572 : 17. Ožujak, 2015., 14:20 »
Ma ne može se baš ni na obranu sve svaljivat. Je da su loši, ali da ostatak momčadi funkcionira bolje mislim da se ne bi tako gledalo na to. Jednostavno, Falcao nije proradio, Di Maria sad više ne može spojit dodavanje preko 20 metara praktički... Momčad kao takva nema jednog snažnog individualca oko kojeg će gradit igru. Trebao je to biti Di Maria ali lik je isključenjem protiv Arsenala pokazao koliko je mentalno prisutan na terenu.

Trenutno najsnažniji individualac u Unitedu je De Gea, i s obzirom na to još se dobro i drže.

A De Gea će vjerojatno otići u Real, tako da će imati još jednu poziciju za popuniti. Ali da, ove sezone je vjerojatno najbolji golman lige. Od onog preplašenog klinca iz prve sezone koji je primao svakakve krumpire, do vrhunskog golmana. Ali znao sam da će postati world class već kad je bio u Atleticu. U to vrijeme je Atletico imao dva sjajna mlada vratara i De Gea je iz sastava istisnuo Asenja koji je također imao potencijala postati vrhunski golman.

Di Maria je totalno overrated. Daleko od toga da je loš igrač, ali 60 milijuna ne vrijedi. A i eksperimentiraju na njemu (već u Realu) s različitim stavljanjima na srednjeg veznjaka i šta ti ja znam, a čovjek je odličan kao krilo. Isto tako i Van Gaal, kupuje Roja da mu igra stopera, Blinda da mu igra veznjaka ili čak bočnog, Matu stavlja na krilo... Čovječe, kupiš world class playmakera i staviš ga na krilo :ne:

A što je s Falcaovim ugovorom? Čitam da imaju obavezu kupiti ga bez obzira na posudbu. Vjerojatno su time željeli izbjeći FFP, ali čini se da su ga sami sebi metnuli. Iako da ne sumnjam da će oni tu nešto izmanipulirati i poslati ga natrag u kneževinu.
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Premiership
« Odgovori #573 : 04. Travanj, 2015., 23:59 »


Znamo za koga navijaju ovi koji pišu za BBC Sport Live :hihi: Dobar primjer Scholes kornera kriste koja igračina :wildboy:

Inače 3-1 danas. Kako krasno igramo, jako sam sretan! Također bitna utakmica bila je Arsenal-Liverpool, nadao sam se remiju naravno, ali rezultat potpuno očekivan.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Premiership
« Odgovori #574 : 06. Kolovoz, 2015., 14:21 »


Kakvi dresovi. :ave: <3

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Premiership
« Odgovori #575 : 06. Kolovoz, 2015., 14:31 »
:wildboy:

Inače, sve se nekako nadam Zlatanu u Premiershipu. To bi bio show.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Premiership
« Odgovori #576 : 24. Listopad, 2015., 17:19 »
Kako ovaj Bilić siluje velikane!!!  :ave:



 :hug

*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
Odg: Premiership
« Odgovori #577 : 24. Listopad, 2015., 17:56 »
Kao veliki navijac Chelsea razocaran sam u "The Special One-a" i cijelu ekipu, ove sezone su uzas, ali opet drago mi je da Biliću ide ovako dobro u BPL-u.
Stvarno mu je krenulo u karijeri samo da ostane ovako dobro.. :D
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Premiership
« Odgovori #578 : 24. Listopad, 2015., 18:34 »
Bilić car :ave:, a što se tiče Moua u Interu je uvijek dobrodošao :hug.

*

poire

  • *
  • 69
  • Život borba
Odg: Premiership
« Odgovori #579 : 24. Listopad, 2015., 19:12 »
mene samo ovaj norwich zaebaje svaki put,i west ham,nisam ocekiva... zadnja tri puta me oborili na tiketu ahha

*

Jozoo.

  • *
  • 19
  • Soccer is a magical game !
Odg: Premiership
« Odgovori #580 : 25. Listopad, 2015., 14:49 »
Bilić dominira ..
Mogao bi on dobro proći ove sezone .

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Premiership
« Odgovori #581 : 25. Listopad, 2015., 18:39 »
Manchesterci odigrali nulu.
West Ham ostaje na dva boda od prvog mjesta.
Ja nezz, da mi je to netko rekao prije dva mjeseca...

 :ave:

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Premiership
« Odgovori #582 : 25. Listopad, 2015., 21:14 »
ARSENAL PRVAK
R
S
E
N
A
L

P
R
V
A
K
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Jozoo.

  • *
  • 19
  • Soccer is a magical game !
Odg: Premiership
« Odgovori #583 : 25. Listopad, 2015., 21:22 »

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Premiership
« Odgovori #584 : 23. Siječanj, 2016., 15:51 »
Norwich 4 - 5 Liverpool,utakmica sezone,šta drugo reći..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9