HCL.HR

Što sve trenirate?

  • 258 Odgovora
  • 61980 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Šta sve trenirate?
« Odgovori #135 : 23. Srpanj, 2010., 17:28 »
jel me sarkaziraš il se slažeš  :(
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Šta sve trenirate?
« Odgovori #136 : 23. Srpanj, 2010., 22:30 »
Slazem. Dapace, naglasujem tu bitnu rjec.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Bazen21

  • *
  • 78
  • Osobni tekst
Odg: Šta sve trenirate?
« Odgovori #137 : 23. Srpanj, 2010., 22:41 »
A istina al tesko nabit toliko misicne mase...a da nije salo...dovoljno je i ovak....
America:
"We have George Bush, Stevie Wonder, Bob Hope and Johnny Cash."

Croatia:
"We have Ivo Sanader, no wonder, no hope and no cash."

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Šta sve trenirate?
« Odgovori #138 : 25. Srpanj, 2010., 13:34 »
moj frend je ragbijaš i to dosta dobar, pa je 178 cm, 70 kg i nie ogroman uopce, za razliku od mene ( ja sam boksač, teškaš ) 177 cm, 93 kg, nije ti veličina tijela i masa baš toliko bitna za ragbi. ( A i podrazumijeva se da pričamo o ragbiju a ne o američkom nogometu )

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Šta sve trenirate?
« Odgovori #139 : 25. Srpanj, 2010., 13:38 »

a što je važno za ragbi?
mislim podrazumjevamo da je to sport u kojem trčiš dok se drugi veru o tebe i pokušavaju te zaustavit.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Šta sve trenirate?
« Odgovori #140 : 25. Srpanj, 2010., 14:01 »
Ne, nije bitna masa. Zato i jesu najuspješniji ragbijaši crnčuge od 150+ kila kombinirano mišića i sala. Nožurine za eksplozivnost i ramena kojima mogu kuće rušiti i škemba. Ako su svi igrači ragbija na terenu od 70 kila, onda 70 kilaš može preživjeti. Ali to onda nije ragbi nego trčanje rasplamsalih kokošaka

edit: heh, sad skužio da govorim o američkom nogometu, al to je više sport za show-off, kao i sve američko. Iako i dalje stojim da za pravi ragbi moraš biti mrcina... Novi Zeland npr, ono. Mrcine.

Bio na vaterpolu par puta. Držao u tajnosti to općenito ali sviđa mi se sport, samo jako loše plivam
« Zadnja izmjena: 25. Srpanj, 2010., 14:03 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Šta sve trenirate?
« Odgovori #141 : 25. Srpanj, 2010., 14:14 »
ma mislim ima i pozicija di su baš manji igrači 80-85 kg al onda moraju bit baš ono ekstra brzi da bi imali smisla. al opet nemreš ti bit neznam kak brz ak si mršav.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Šta sve trenirate?
« Odgovori #142 : 25. Srpanj, 2010., 14:41 »
Ima onaj kao glavni dodavač ili kako se već ta pozicija zove. On dodaje lopte ostaloj ekipi a one mrcine ga štite i blokiraju put ostalima da bi ovaj mogo što bolje dodat. Koliko znam, on netreba bit nešto posebno jak, samo da ima dobru i preciznu ruku.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Šta sve trenirate?
« Odgovori #143 : 25. Srpanj, 2010., 14:42 »
to je u američkom nogaču. U ragbiju su wingeri i bekovi onako, vitkiji.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Šta sve trenirate?
« Odgovori #144 : 25. Srpanj, 2010., 18:08 »
Vidim ja da se mi ne razumijemo... američki nogomet je ono na što Šedou misli i ono na što je Dragster prvotno mislio, a Jadran i ja pričamo o ragbiju, to nije isti sport... za ragbi nije bitna masa jer igrači nisu toliko debeli, a u američkom nogometu ovisi od igrača do igrača. Ono što je Dragster pričao crnčuge 150+ su ustvari crnci od 90-115 kila i oni su samo braniči, a RB ( running back, oni koji trče s primljenom loptom kako bi postigli touchdown ili dobli daljinu ) i QB (quarter back, dodavači, ) koji isto čine velik udio ekipe su ustvari visoki momci od 70 kila samo što američki nogomet ima one ogromne štitnike pa izgledaju koda imaju pecto kila

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Šta sve trenirate?
« Odgovori #145 : 01. Kolovoz, 2010., 12:50 »
Vidim ja da se mi ne razumijemo... američki nogomet je ono na što Šedou misli i ono na što je Dragster prvotno mislio, a Jadran i ja pričamo o ragbiju, to nije isti sport... za ragbi nije bitna masa jer igrači nisu toliko debeli, a u američkom nogometu ovisi od igrača do igrača. Ono što je Dragster pričao crnčuge 150+ su ustvari crnci od 90-115 kila i oni su samo braniči, a RB ( running back, oni koji trče s primljenom loptom kako bi postigli touchdown ili dobli daljinu ) i QB (quarter back, dodavači, ) koji isto čine velik udio ekipe su ustvari visoki momci od 70 kila samo što američki nogomet ima one ogromne štitnike pa izgledaju koda imaju pecto kila

napokon neko pametan. već sam vas htio tuć kolko ne kužite da su ragbi i football dva različita sporta u svemu.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Šta sve trenirate?
« Odgovori #146 : 01. Kolovoz, 2010., 18:58 »
hurrrrrp



Oprosti  :(

Krećem u teretanu sutra. 320 kn na mjesec za svaki dan od 8-22 bez ograničenja, samostalno, sam se sjebo? Teretana je prva liga, ima dosta toga, možda i sve heh  :hiha:

Svi kad tad krenu u teretanu, primjetih


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Šta sve trenirate?
« Odgovori #147 : 01. Kolovoz, 2010., 20:23 »
Sad ti trebas mene stici na deadliftu. Satisfakcija :hiha:

Nego, 320 mi le malo mnogo, al ipak je hrvatska. Mislim, i ovdje bih dao ako ima apsolutno sve sto mi treba.

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Šta sve trenirate?
« Odgovori #148 : 01. Kolovoz, 2010., 20:58 »
Di to filipe? ;( 320 kuna je ono hella skupo ;(
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Šta sve trenirate?
« Odgovori #149 : 01. Kolovoz, 2010., 22:57 »
Sad ti trebas mene stici na deadliftu. Satisfakcija :hiha:

Nego, 320 mi le malo mnogo, al ipak je hrvatska. Mislim, i ovdje bih dao ako ima apsolutno sve sto mi treba.

Ne znam, ja idem na rehabilitaciju sad, jer sam mlohav. Sve što sam dizao prije zaboravi jer bi mi vjerojatno ligamenti popucali da probam u ovom trenutku...

Dakle 320kn mjesečno u teretanu ili na sladolede dat hmm (a bilo je), malo mi stavi stvari u perspektivu...

@Điz: Blue Gym gore kod ekonomskog faksa/pomorskog, štagod, svidjela mi se teretanica, bio pred godinu dana možda, velik prostor. Ima jeftinijih ponuda, za duplo i više, ali mi je 2x na tjedan sirotinjski


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9