HCL.HR

Anketa

Za koga navijate (nogomet) i zašto?

Dinamo
8 (7.8%)
Hajduk
10 (9.7%)
Manchester United
14 (13.6%)
Arsenal
4 (3.9%)
Liverpool
6 (5.8%)
Chelsea
10 (9.7%)
Real Madrid
5 (4.9%)
Barcelona
18 (17.5%)
Valencia
1 (1%)
Inter
4 (3.9%)
Milan
12 (11.7%)
Juventus
5 (4.9%)
Roma
0 (0%)
Bayern
1 (1%)
HSV
0 (0%)
Werder
0 (0%)
Ajax
3 (2.9%)
Feyenoord
0 (0%)
Galatasaray
0 (0%)
Fenerbahce
0 (0%)
Benfica
1 (1%)
Sporting
0 (0%)
Porto
0 (0%)
CSKA Moskva
0 (0%)
Shakhtar
0 (0%)
Lyon
1 (1%)
Olympique de Marseille
0 (0%)
Bordeaux
0 (0%)

Ukupno Glasova: 99

Za koga navijate (nogomet)?

  • 122 Odgovora
  • 35132 Hitova
Odg: Za koga navijate (nogomet)?
« Odgovori #90 : 12. Studeni, 2012., 00:36 »
Gle jedno je simpatija a drugo to šta ekipa govori OMFG JA ŽIVIM ZA TO JA SAM LIVERPOOLIJANAC  :bonk: ako ti je toliko stalo do toga, ako ti je to tipa TOP 5 stvari u životu definitivno moš izdvojit pare i otić ih pogledat bar JEDNOM u životu. Bar nama odavde nije daleko otić do kurčevog torina, a bome ni ostatka europe.

I ono, DESTRINI, jebemu boga, tako si me iživcira sa ovim sranjem da je to strašno. DJECA BOGATIH RODITELJA XD Osobno znam čovjeka koji si sam plaća faks + većinu ako ne i sve osobne troškove jer mu starci nemaju baš nešto, živi doma (ne studira u drugom gradu) i opet skupi para za OTIĆ NEGDI van HR. S tim da živi normalno, izlazi vanka, ide na kave i kupuje patike koje su skuplje od 50 kuna.

Tako da prestani jebeno kmečat i ti i svi ostali i nemoj bit butthurt fag zato što netko drugi ima.
Imao bi i ti da umisto 1806 sati played imaš 1806 sati pečenja kumpira.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Za koga navijate (nogomet)?
« Odgovori #91 : 12. Studeni, 2012., 00:38 »
 :hihi: :approve
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Za koga navijate (nogomet)?
« Odgovori #92 : 12. Studeni, 2012., 00:42 »
 :hihi:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Za koga navijate (nogomet)?
« Odgovori #93 : 12. Studeni, 2012., 00:49 »
 :hihi: :hihi: :hihi: :ave:

*

Deyo22

  • **
  • 485
Odg: Za koga navijate (nogomet)?
« Odgovori #94 : 12. Studeni, 2012., 00:52 »
Gle jedno je simpatija a drugo to šta ekipa govori OMFG JA ŽIVIM ZA TO JA SAM LIVERPOOLIJANAC  :bonk: ako ti je toliko stalo do toga, ako ti je to tipa TOP 5 stvari u životu definitivno moš izdvojit pare i otić ih pogledat bar JEDNOM u životu. Bar nama odavde nije daleko otić do kurčevog torina, a bome ni ostatka europe.

I ono, DESTRINI, jebemu boga, tako si me iživcira sa ovim sranjem da je to strašno. DJECA BOGATIH RODITELJA XD Osobno znam čovjeka koji si sam plaća faks + većinu ako ne i sve osobne troškove jer mu starci nemaju baš nešto, živi doma (ne studira u drugom gradu) i opet skupi para za OTIĆ NEGDI van HR. S tim da živi normalno, izlazi vanka, ide na kave i kupuje patike koje su skuplje od 50 kuna.

Tako da prestani jebeno kmečat i ti i svi ostali i nemoj bit butthurt fag zato što netko drugi ima.
Imao bi i ti da umisto 1806 sati played imaš 1806 sati pečenja kumpira.

A možda čovjek nema gdje peć krumpire ili kokice ili kestenje  :wildboy:...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Za koga navijate (nogomet)?
« Odgovori #95 : 12. Studeni, 2012., 00:54 »
 :hihi: :hug

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Za koga navijate (nogomet)?
« Odgovori #96 : 12. Studeni, 2012., 01:50 »
@svi kmečavci

ako je karlo aka gegegrgeggoegeriggege dobio posao pečenja krumpira u roku nezz, tri sata il neš onda sumnjam da će des3ini dobit odjeb  :hiha2:

jednostavno, slažem se sa zvonom. ako neki klub VOLIŠ onda ćeš izdvojit tisuću kuna nezz za to da odeš pogledat tekmu pa bila ona u pripizdini. jer, ne vjerujem da je COLE neki royalty frajer koji spava u krevetu s baldahinom pa je otišao na 100 gostovanja s dinamom. ergo, može se.

umjesto kmečanja, treba se pokrenut. npr. ovo ljeto sam bio 13 dana u poljskoj na euru. još dva dana u češkoj, pragu. potrošio 3000 kuna sveukupno na sve (putovanje, karte, smještaj, hrana, izlasci). može se.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Za koga navijate (nogomet)?
« Odgovori #97 : 12. Studeni, 2012., 01:59 »
I ono, DESTRINI, jebemu boga, tako si me iživcira sa ovim sranjem da je to strašno. DJECA BOGATIH RODITELJA XD Osobno znam čovjeka koji si sam plaća faks + većinu ako ne i sve osobne troškove jer mu starci nemaju baš nešto, živi doma (ne studira u drugom gradu) i opet skupi para za OTIĆ NEGDI van HR. S tim da živi normalno, izlazi vanka, ide na kave i kupuje patike koje su skuplje od 50 kuna.

Tako da prestani jebeno kmečat i ti i svi ostali i nemoj bit butthurt fag zato što netko drugi ima.
Imao bi i ti da umisto 1806 sati played imaš 1806 sati pečenja kumpira.
nisam rekao bogatih već dobrostojećih. postoji razlika, to što ju ti ne vidiš nije moj problem. znaš lika, jej. ja znam bar 10 ljudi koji jedva nalaze posao i troše gotovo sve što zarađuju na režije i hranu te jedva imaju vremena za prolazit fax, kamoli studirat kako spada. da ne govorim o gro ekipe koja nije mogla priuštiti svojoj djeci višu naobrazbu pa eto sad i oni imaju dodatne probleme zbog toga.

nisam butthurt već me iritira što ekipa poput tebe ne shvaća da neki ljudi stvarno ne mogu "izmisliti" soma kuna za neki luksuz jer eto jedva poplaćaju sve račune na kraju mjeseca. ako ih poplaćaju.

i ne govorim za sebe, ja sam sretan što imam poslić sa strane s kojim si mogu priuštit neki luksuz tu i tamo te što imam dovoljno vremena uz fax koje mogu potrošiti kako ja želim.

ono što ti sad govoriš je užasno retardirano jer ti ne ulazi u glavu nemogućnost nekih ljudi da si poboljšaju standard života. ne nedostatak volje već NEMOGUĆNOST. situacija u državi je onakva kakva je, više od 300 tisuća ljudi nema posao, hej jebemu jel ti shvaćaš tu brojku? tu pričaš o zarađivanju i štednji kao da nikad nisi morao gladovat jer ti je obitelj upravo potrošila sve pare na knjige za školu tako da se možeš educirati. stvarno praviš budalu od sebe sa svim ovim tipkanjem. trebaš se osjećat sretno što si u situaciji kakvoj jesi i ne osuđivat druge ljude zbog njihovih nemogućnosti. s ovim se kompletno povlačim iz rasprave i ispričavam se ekipi kojoj je ovo već dosadno.

pozz

Odg: Za koga navijate (nogomet)?
« Odgovori #98 : 12. Studeni, 2012., 08:43 »
smors3ny


Ne kažem da APSOLUTNO SVI to mogu al velika većina može. Doslovno svi ljudi koje ja znam. Druga stvar šta se ti vataš za tri čovjeka koja znaš i nemaju za jest, naravno da nisam mislia za njih jer - hej, to su socijalni slučajevi.  :bonk: I to definitivno nije prosječni hrvat.

Jer, prosječni hrvat je čovjek koji ode na more barem jednom godišnje. A ako si to može priuštit onda može priuštit i odlazak na utakmicu voljenog kluba jednom.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Za koga navijate (nogomet)?
« Odgovori #99 : 12. Studeni, 2012., 16:47 »
karta prosječna 20-25 funti
put cca 1000 hrk
cuga,klopa 200-300 hrk
Da se to definitivno, jednom,dvaput godišnje, ali pratit neki nk po europi je skup sport.
Drugo je namodi po selima,pa koji split, osijek,rijeka i to, kažem tu sam redovno išel bez kupljene karte i sa 20 kuna u đepu.
Po meni je to i gušt takvog života.
+ zajebancija s društvom
+europski Dinamo  :hiha:


*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Za koga navijate (nogomet)?
« Odgovori #100 : 12. Studeni, 2012., 17:16 »
DI JE TU MANCHESTER CITY??? :hiha2:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

finta

  • *
  • 28
Odg: Za koga navijate (nogomet)?
« Odgovori #101 : 18. Prosinac, 2012., 19:51 »
Navijač Liverpoola nekih 10-ak godina i naravno jedna od najvećih želja mi je bar jednom u životu uputiti se ka Anfieldu. Po mogućnosti na tekmu s Unitedom :D

Odg: Za koga navijate (nogomet)?
« Odgovori #102 : 18. Prosinac, 2012., 19:54 »
Milan u srcu i duši.

Odg: Za koga navijate (nogomet)?
« Odgovori #103 : 18. Prosinac, 2012., 20:23 »
Di je PSG. Ala ispravljaj to. :chair:

*

karlokarlec

  • *
  • 61
  • pa kriza je,nema se para za osobni tekst
Odg: Za koga navijate (nogomet)?
« Odgovori #104 : 18. Travanj, 2015., 19:53 »
U Hrvatskoj NK Zadar jer sam bio na dosta utakmica, a u europi :ave: Olympique Lyonnais

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9