HCL.HR

Preporuka za Android TV box do 1,000 kn

  • 4 Odgovora
  • 3832 Hitova
Preporuka za Android TV box do 1,000 kn
« : 17. Listopad, 2018., 20:44 »
Pozdrav ljudi!

Jel ima tko kakvu preporuku za Android TV Box minimalno slijedećih specifikacija:

  • 3+ GB RAM-a
  • 16+ GB HDD
  • 3+ x USB utora
  • Wifi
  • Bluetooth
  • Android v7+
  • budžet je do 1,000 HRK
  • lokacija: Zagreb/Osijek, može dostava može osobno preuzimanje

Hvala lijepo!

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Preporuka za Android TV box do 1,000 kn
« Odgovori #1 : 18. Listopad, 2018., 05:54 »
Ja bih ipak na to dodao više love i uzeo nVidia Shield TV koji je genijalan i s kojim sam ja zamijenio svoj Andrroid box...


No ako si baš za ovo čudo onda - KLIK


Samo izaber DE skladište i nema dodatnih gluposti jer ide iz EU. I to je to.

Odg: Preporuka za Android TV box do 1,000 kn
« Odgovori #2 : 18. Listopad, 2018., 08:04 »
Thx za link, ali baš gledam, izgleda nema na stanju tog proizvoda, piše "In stock notice", registrirao se upisao mail pa će valda javiti kada dođe na stanje..

A što se tiče nvidia shield box, daj malo više info :) vidim da je to neka polu gamerska platforma, da se mogu i igre neke igrati ? Ali ne vidim nigdje u HR, a ne vidim nigdje ni cijenu, tj. vidim, oko 2000-2500 kn :D pretpostavljam da je to s HDD-om ?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Preporuka za Android TV box do 1,000 kn
« Odgovori #3 : 18. Listopad, 2018., 08:54 »
Shield je jako zanimljiva stvarčica. Ja sam svoj uzeo (verzija 2017) bez HDD-a s Amazona i došao je za 18h k meni doma iz UK. Platio sam ga oko 1600kn.
Možeš na njega zakačiti externi HDD pa onda imaš prostora koliko želiš.


Stvarčica je čudo od moguće integracije s pametnim uređajima/kućom, google assistant, itd. Pa do streamanja igara s PC-a ukoliko imaš nVidia grafičku karticu.
Pa do toga (ukoliko imaš dobar net) da si možeš uzeti pretplatu i igrati igre na način da se streamaju s njihovh servera s jakom opremom k tebi na Shield.
Možeš čak povezati i svoj Steam i Uplay acc i igrati igre koje si kupio ili uz pretplatu dobiješ neke od igara i u basic modelu.


Nativno ti Shield prihvaća gamepad-e od PS4, XBOX one, a i druge pute USB-a dok ove može bez problema bežićno povezati.


Naravno tu je i Plex, Kodi, Netflix, Amazon prime i dugi servisi za gledanje.


Uzmeš verziju bez HDDa i kontrolera jer ti realno ne trebaju. I to je ond ato. Baš genijalno iskustvo. Imam i NDS emulator na njemu pa mogu igrat i Pokemone s malom kada mi padne na pamet ;)

Odg: Preporuka za Android TV box do 1,000 kn
« Odgovori #4 : 18. Listopad, 2018., 09:31 »
U bogati, pa dobro to zvuči, šta toga nije bilo prije 3-4 god kad sam si slagao komp za tv i uložio preko 1000 eura :D

Stvarno jako zanimljivo zvuči, ali nažalost za sada mi takvo što neće trebati, već samo Android TV box za gledanje filmova, serija, youtube i sl...

Ali svakako thx na informacijama ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9