HCL.HR

Albion Online

  • 4 Odgovora
  • 4688 Hitova
*

Melph

  • *
  • 12
Albion Online
« : 23. Srpanj, 2017., 19:55 »
evo napokon je izasla i ova igra
jeli igra netko? meni je super, nesto sto sam dugo vremena trazio, sandbox mmorpg, player-driven ekonomija
https://youtu.be/Sl21oPOawM8
« Zadnja izmjena: 30. Srpanj, 2017., 09:22 Melph »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Albion Online
« Odgovori #1 : 24. Srpanj, 2017., 08:46 »
Možda da si malo detaljnije predstavio igru, ubacio koju sliku ili opisao konkretno o čemu je riječ, možda bi i zainteresirao nekoga.

Iskreno ja prvi put čujem za ovo, a kao pratim igre.

*

Melph

  • *
  • 12
Odg: Albion Online
« Odgovori #2 : 24. Srpanj, 2017., 17:32 »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Albion Online
« Odgovori #3 : 24. Srpanj, 2017., 17:34 »
Nije da me zanima.

Samo kažem da to nije dobar način za poticanje ljudi da komentiraju igru o kojoj ništa ne znaju - da prvo sami idu googlati o njoj.  :kava:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Albion Online
« Odgovori #4 : 24. Srpanj, 2017., 18:16 »
Stvarno nema potrebe biti bahat i bezobrazan.
Imaš hrpu dobrih primjera kako otvoriti i prezentirati igru - primjer 1, primjer 2, primjer 3, primjer 4


Ako si već nešto posatvio na forum onda se malo i potrudi. Ovako nikoga ne zanima ni što si napisao niti ćeš dobiti konkretan odgovor - može ti se samo dogoditi da ti tema završi u smeću jer tamo i spada s ovakvim 'uvodom' i objašnjenjem.


Isto tako da si pročitao pravila foruma (što si bio dužan prilikom registracije) znao bi i ovo:

8. Pri otvaranju nove teme članovi foruma dužni su jasno i ukratko specificirati sadržaj teme koju otvaraju u njezinom naslovu. Nejasni naslovi tema biti će promijenjeni, a autori takvih tema će dobiti službenu opomenu ukoliko se ovakvo ponašanje ponovi više puta.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9