HCL.HR

Call of Duty: Black Ops

  • 217 Odgovora
  • 49696 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Call of Duty: Black Ops
« : 01. Svibanj, 2010., 09:45 »
Radno ime koje smo mu dali bilo je Call of Duty 7, ali jučer saznasmo i njegov pravi identitet - zvat će se Call of Duty Black Ops, a stiže nam 9. studenog ove godine. Već ste sigurno na portalu čitali prve informacije iz igre, a ako niste bacite oko na vijest ispod.

VIJEST: Call of Duty: Black Ops

U gornjoj vijesti imate i prvi teaser trailer koji traje nešto manje od minute i prikazuje neke zanimljive scene iz kojih se da podosta zaključiti. Igru radi Treyarch, što će mnogim iskusnijim COD igračima odmah biti "sumnjivo".

Što očekujete od novog COD-a? Kako vam se čini sve što dosad možete pročitati/pogledati o njemu? Diskusija!  :hug

*

xGAME

  • **
  • 250
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #1 : 01. Svibanj, 2010., 11:47 »
Ocekujem da izbace sve perkove, sve semi auto snipere, samo bolt snipere da puste, od attachmenta ajde neka budu Red Dot, silencer, Shotgun i Acog, da izbace gl (iako to nece), da bude mod support, da bude LEAN opcija (j*eb*m m*#e* onome koji se sjetio to izbacit iz igre), da bude PB client za anti cheat....hmm to je to za sada
Gigabyte Z97X-Gaming 5 | Intel i5-4690k @ 3.50GHZ + LC-CC-120 | Gigabyte GeForce GTX 970 Windforce 3x | Kingston HyperX FURY 16GB DDR3 @ 1866MHz (2x8GB) | WD Blue 1TB + Intel SSD 530 120GB | XFX TS 550W 80+ Gold | Acer G247HLbid 24"

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #2 : 01. Svibanj, 2010., 20:29 »
Ima potencijala. Očekujem kul SP kampanju i nek povećaju trajanje same kampanje na više od onih 5-10 sati koliko je u zadnjim nastavcima bilo.

Od MP-a ne očekujem previše, najvjerojatnije ga neću ni igrat jer mi još uvijek COD4 pruža sve što od dobrog i zabavnog MP-a tražim.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

xGAME

  • **
  • 250
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #3 : 02. Svibanj, 2010., 11:33 »
Gigabyte Z97X-Gaming 5 | Intel i5-4690k @ 3.50GHZ + LC-CC-120 | Gigabyte GeForce GTX 970 Windforce 3x | Kingston HyperX FURY 16GB DDR3 @ 1866MHz (2x8GB) | WD Blue 1TB + Intel SSD 530 120GB | XFX TS 550W 80+ Gold | Acer G247HLbid 24"

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #4 : 02. Svibanj, 2010., 12:53 »
Dobra analiza.


*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #5 : 02. Svibanj, 2010., 13:02 »
Prma analizi bit će tu svačega, i rusa i vietconga i artkika... i novih puški, prerađenih i dorađenih. i starih puški isto tako modificiranih. Bogami zanimljivo.

*

filipfilip

  • n00b
  • 4
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #6 : 02. Svibanj, 2010., 23:36 »
Prma analizi bit će tu svačega, i rusa i vietconga i artkika... i novih puški, prerađenih i dorađenih. i starih puški isto tako modificiranih. Bogami zanimljivo.

jel ti imas vise od 40 god ementaler? cisto me zanima
« Zadnja izmjena: 02. Svibanj, 2010., 23:44 filipfilip »

Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #7 : 04. Svibanj, 2010., 10:19 »
Igru radi Treyarch, što će mnogim iskusnijim COD igračima odmah biti "sumnjivo".

Zašto sumnjivo?
Treyarch je radio trojku i World at War. Nisu bili za baciti.
Meni je trojka super bila.

Istina, nije to MW, al vidjet ćemo... meni je drago da je politika proizvodnje i izdavanja COD-a ovakva, jer se nastavci više razlikuju. Ne bih volio da svake godine izlazi novi MW.

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #8 : 04. Svibanj, 2010., 22:05 »
Istina, nije to MW, al vidjet ćemo... meni je drago da je politika proizvodnje i izdavanja COD-a ovakva, jer se nastavci više razlikuju. Ne bih volio da svake godine izlazi novi MW.
Da, malo su ih počeli prebrzo štancat. Samo da se ne razvodne ko zadnjih par NFS-ova. :(
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #9 : 04. Svibanj, 2010., 22:08 »
Nisam tako mislio. Call of Duty već neko vrijeme ima redoviti tempo jednog nastavka godišnje.

Razlog zašto se ne razvodnjava toliko je upravo to što na igri naizmjence rade dva tima. Igra izlazi jednom godišnje, ali na svakoj se radi po dvije godine (više manje). ;D
I to je kul. Ionako je COD svake godine u samom vrhu ponude FPS-ova.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #10 : 04. Svibanj, 2010., 22:13 »
pa i na nfs-u su radila isto dva tima. dvije godine razvoja, navodno.
edit: pardon, vidim sad da je to samo u slučaju undercovera i shifta.

ugl. world at war mi nije sjeo, vjerujem da neće ni ovaj. iako moram priznat intrigirao me trailer u nekoliko scena.
« Zadnja izmjena: 04. Svibanj, 2010., 22:15 wyzard »

Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #11 : 04. Svibanj, 2010., 22:18 »
Ne znam kolko se može uspoređivati. WaW je WW2, ovo nije.

Meni je trojka bila sasvim solidna. Dok nisam na kreditsima vidio da je igru radio Treyarch, nisam primijetio neku razliku u odnosu na jedinicu i dvojku.

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #12 : 04. Svibanj, 2010., 22:20 »
Meni je to ipak malo prebrz tempo. Pogotovo zato šta te MP može dugo zadržat uz igru. Al ok da, dosta su različite igre jer stalno mjenjaju razne ratove u povijesti tako da je svaki novi nastavak dobar i zanimljiv na svoj način.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #13 : 04. Svibanj, 2010., 22:35 »
Zanimljiva analiza..

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #14 : 30. Svibanj, 2010., 11:08 »
U međuvremenu smo dobili i prvih 6 screenshota iz Black Opsa, pa bacite oko i javite što mislite o grafici i lokacijama koje se sada u ovim HD screenovima jasno vide.

SCREESHOTS: Call of Duty: Black Ops [PC,X360,PS3] screenshots

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9