HCL.HR

Cyberpunk 2077

  • 47 Odgovora
  • 19259 Hitova
Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #30 : 27. Kolovoz, 2018., 18:58 »
Igra je preje**na, jedva čekam  :clap:

Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #31 : 27. Kolovoz, 2018., 19:05 »
Istina, izgleda jako jako dobro!

Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #32 : 27. Kolovoz, 2018., 21:55 »
Izgleda fantasticno, jedine zamerke su malo slabija grafika, AI je dosta glupav te je pucanje dosta cudno, no igra je jos daleko od izlaska te se ne bi trebale zamerke uzimati previse u obzir
I da, pohvale na prezentaciji od skoro 50 minuta, ni jedan developer nije imao ovako detaljnu prezentaciju igre

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #33 : 28. Kolovoz, 2018., 07:03 »
Mislim da grafika izgleda losije zbog kompresije yt videa, valjda ce uzivo to bit puno bolje. Pucanje izgleda dosta dobro, al kao sto si i rekao igra nije gotova pa ce to sigurno bit i bolje. Svida mi se sve videno, a ovaj cyberpunk svijet mi je full napet.

Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #34 : 28. Kolovoz, 2018., 11:02 »

Igra ima potencijala ali me uopće nije impresionirala ovim što sam vidio.

Izgleda da su se ljudi naložili malo više nego što treba jer je to ipak CD Project što je na neki način i normalno, ali da igra po nečemu briljira baš i ne.

Budemo vidjeli možda bude drugi Witcher 3   :kava:


Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #35 : 28. Kolovoz, 2018., 16:12 »
ljudi imaju vjere u njih zato sto su napravili remek djelo zvano Witcher 3 koje ce biti upamceno po interesantnoj prici, likovima, te raznovrsnim questovima te prekrasnim otvorenim svijetom, ako Cyberpunk nastavi tu formulu uspjeh je zagarantiran

Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #36 : 28. Kolovoz, 2018., 16:55 »
Cijeli  svijet Witchera je stvorio Poljski pisac Andrzrej Sapkowski, a CD Project je sve to savršeno implementirao u gaming svijet.

Pitam se hoće li imati dobrog pisca ?

Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #37 : 28. Kolovoz, 2018., 18:54 »
Kombo deus ex-a,GTA i fallout-a...Još uvijek nisam kupljen,masu sam više nabrijan na rdr2 i onaj ghost of tsushima nego na cyberpunk.

Poludim kad neprijatelji mogu primiti 50 metaka u glavu i vidim numerički prikaz damage-a...

Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #38 : 29. Kolovoz, 2018., 10:37 »
Kombo deus ex-a,GTA i fallout-a...Još uvijek nisam kupljen,masu sam više nabrijan na rdr2 i onaj ghost of tsushima nego na cyberpunk.

Poludim kad neprijatelji mogu primiti 50 metaka u glavu i vidim numerički prikaz damage-a...

Numerički prikaz će se moći ugasiti. Biti će dostupan, jer ima igrača koji žele znati koliki damage rade s trenutačnim oružjem. Mislim da sam u jednom članku to pročitao prije cca 2 mjeseca.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #39 : 29. Kolovoz, 2018., 13:15 »
Da, brojevi se mogu ugasit.

Al ajde nekako mi to u ovoj igri ima smisla, jer sigurno je mogao stavit nesto u oci da mu prikazuje koliko je damagea nanio nekom, neke robotske lece ili nesto.

Al vjerojatno cu ih i ja ugasit.

Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #40 : 29. Kolovoz, 2018., 13:28 »

Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #41 : 29. Kolovoz, 2018., 14:06 »
Pa hvala Bogu da će se HUD moći podešavati.

Nije bilo ni sumnje u to

Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #42 : 31. Kolovoz, 2019., 18:42 »
Od toliko blesavih komentara na portalu, stvarno mi nije jasno zašto rasprava nije tu ? :wildboy:

Iskreno ne da mi se sad u detalje ovog zadnjeg 15-minutnog videa al smatram da nije riječ o downgradeu grafike. Kao i Witcher 3 sjetimo se PC verzija će imati milju grafičkih opcija dok konzole zbog svojih ograničenosti neće.

Usporedbe radi, upravo prelazim ponovno Wild Hunt na PS4. Pokrenuo sam opet i verziju na Steamu koja eto stoji ponosno tamo odkad je kupljena :)
Neke prevelike razlike u grafici i nema, naravno PC verzija je više fancy ali to je prokleti CD Projekt RED ljudi, hebala vas grafika.

I iskreno vidi se da Witcher deff ne stoji uz bok jednom RDR2, ili GoW ili čak Detroitu. Čak bi se usudio reč da izgleda malo zastarjelo, ali kvragu nije riječ o tome.
Toliki mi je gušt prelaziti igrine questove i rješavati ih na potpuno drugi način da je to strašno. Nezz evo prvi puta mi se fat Red Baron objesio, sada nije plus neke druge stvari  Big fucking difference.Nekima nije, meni je. Iskreno neka ovo što je najavljeno u Cyberpunku da svaka odluka, svaki razgovor, svaka ruta mijenja svijet i inetrakciju s drugima i ja sam presretan i imam igru koju ću vjerovatno ponavljati 5 puta svaki puta nekako drugačije.

Živi bili pa vidjeli ali meni je nekako taj "novitet" donio najviše hypa. 

« Zadnja izmjena: 31. Kolovoz, 2019., 18:45 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #43 : 01. Rujan, 2019., 09:43 »
Dali itko zna dali ce pc verzija podrzavati hdr?
Nemogu vjerovat da nigdje na internetu nisam uspio nac odgovor.
Pa jebote od svih tih silnih intervjua i q and a sa developerima kaj se niko nije sjetio pitat ih to?
Ja bi u svakom slucaju rađe igral na 1080p sa hdr nego na 4k.
Jedan primjer odlicno izvedenog hdra je hellblade.
Ne uzima puno resursa a igra izgleda fantasticno.


Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #44 : 01. Rujan, 2019., 13:26 »
Dali itko zna dali ce pc verzija podrzavati hdr?
Nemogu vjerovat da nigdje na internetu nisam uspio nac odgovor.
Pa jebote od svih tih silnih intervjua i q and a sa developerima kaj se niko nije sjetio pitat ih to?
Ja bi u svakom slucaju rađe igral na 1080p sa hdr nego na 4k.
Jedan primjer odlicno izvedenog hdra je hellblade.
Ne uzima puno resursa a igra izgleda fantasticno.


https://i.redd.it/of6dyykkosg31.jpg

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9