HCL.HR

Dark Souls 3

  • 239 Odgovora
  • 89403 Hitova
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #90 : 19. Travanj, 2016., 12:15 »
ma naviknit cu se vec nekako, al uzima se kontroler brzo, da se moze igrat i u lezecem polozaju :D

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #91 : 19. Travanj, 2016., 14:10 »
Ne znam baš jel ovo prava tema za ovo pitanje, ali toliko ste me nahajpali za Dark Souls pa želim i sam počet igrati. Mislio sam kupiti Dark Souls II i Bloodborne pa onda DS III. Nažalost nema DS-a 1 za novije konzole pa me zanima hoću li uopće krenut prelaziti serijal bez prvog dijela?   :thumbs:

EDIT: Hvala na odgovoru. Razmislit ću još, ali ako kažeš da nije baš priča toliko povezana onda neću ni igrati jedinicu. Možda prvo krenem s Bloodborneom da prvo vidim je li to za mene haha :) , a onda ću razmislit još o jedinici ili odmah dvojka :D

Prvi dio ti je najbitniji za igranje. Po onome što sam dosad vidio gotovo svaki lik, oružje, armor itd itd se nalaze u trici. Trica je više manje direktan nastavak keca. Dvica je već nekako kao izdvojena misterija koja ide za sebe. Tako da bi ti uveliko preporučio keca ako hoćeš da uživaš u trici mnogo više. Evo ja upravo odo sad da igram. Joj jest mi krivo. Sedmicu imam DS3 i nikako da me uhvati magija keca pa da ne mogu ostavit gamepad. U sedmicu dana 13 sati samo....ccc

*

fez

  • *
  • 118
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #92 : 19. Travanj, 2016., 14:34 »
ma naviknit cu se vec nekako, al uzima se kontroler brzo, da se moze igrat i u lezecem polozaju :D

Obavezno kontroler, tako je i zamišljena. Vidjet ćeš kad se prebaciš na njega.

*

Syto

  • *
  • 56
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #93 : 19. Travanj, 2016., 22:41 »
Ubio danas ujutro Yhorm the Gianta,ne znam nekako me taj fight jako razocarao,boss spor i jako se lako moze ubit.
Tko,što?

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #94 : 19. Travanj, 2016., 22:57 »
A fora je gimmick, ali izliže se već nakon prvog prelaska da :(

Uvijek ti ostaje to da ne moraš koristit Storm Rulera, ali žao mi je što nisu za taj slučaj malo zakomplicirali borbu. Ovako čak i ako ideš bez SR trebat će ti dugo vremena, a borba je jednostavna, pa brzo dojadi. :(

*

Syto

  • *
  • 56
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #95 : 20. Travanj, 2016., 09:26 »
A fora je gimmick, ali izliže se već nakon prvog prelaska da :(

Uvijek ti ostaje to da ne moraš koristit Storm Rulera, ali žao mi je što nisu za taj slučaj malo zakomplicirali borbu. Ovako čak i ako ideš bez SR trebat će ti dugo vremena, a borba je jednostavna, pa brzo dojadi. :(

Pa baš to i da ne koristiš,borba jedino postane dosadna radi puno healta,a mehanika ostane ista i spora.
Tko,što?

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #96 : 20. Travanj, 2016., 20:12 »
Igra mi je malo pala u očima. Baš imam mixed feelings. Koliko god mi se svakog trenutka sve više dopada i daje vibru keca, ne mogu da ne primjetim koliko je na trenutke linearna igra. Ono što je za mene činilo svijet DS, je činjenica da od majule ili firelink shrine-a smo uvijek imali opciju da idemo na nekoliko puteva i mogli smo ih uzeti kad god to želimo. Uvijek je bilo barem 2 puta otvoreno na samom startu. Ovo mi je zasad sve nekako linearno. Ubij bossa i idemo dalje. Pao boss i idemo dalje.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #97 : 20. Travanj, 2016., 20:24 »
Hm razumijem što hoćeš reći kad uspoređuješ s jedinicom, ja također mislim da je jedinica bila bolje dizajnirana (iako i trojka ima izvrstan dizajn!!). Ali ne i što hoćeš reći s Majulom. U dvojci se nedostatak Miyazakijevog doprinosa možda najviše i vidi u dizajnu svijeta. Igra je potpuno linearna i nepovezana, štoviše nelogična. Ako išta, dvojka je bila po toj "pao boss, idemo dalje" formuli.

Ne znam do kuda si došao, ali trojka se u nekoliko navrata razgrana, čak podosta kasnije.

EDIT: Ali kužim te u principu. I ja sam u nekoliko navrata imao pomalo miješane osjećaje nažalost :(
« Zadnja izmjena: 20. Travanj, 2016., 21:00 Freddy »

*

fez

  • *
  • 118
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #98 : 21. Travanj, 2016., 10:17 »
Igra mi je malo pala u očima. Baš imam mixed feelings. Koliko god mi se svakog trenutka sve više dopada i daje vibru keca, ne mogu da ne primjetim koliko je na trenutke linearna igra. Ono što je za mene činilo svijet DS, je činjenica da od majule ili firelink shrine-a smo uvijek imali opciju da idemo na nekoliko puteva i mogli smo ih uzeti kad god to želimo. Uvijek je bilo barem 2 puta otvoreno na samom startu. Ovo mi je zasad sve nekako linearno. Ubij bossa i idemo dalje. Pao boss i idemo dalje.

Pa ne znam, ja sam uvijek imao nekoliko puteva za ić. Ispočetka je možda tako al se kasnije grana u opcionalna i skrivena područja.

Završio sinoć igru i zadovoljan sam. Najviše sam sretan koliko je mehanika "napeta" i s weapon arts. Ima svoju atmosferu igra, možda ne kao jedinica, ali od soundtracka mi pumpa srce. Sad malo pvp pa u ng+.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #99 : 21. Travanj, 2016., 11:01 »
Vidiš, meni su weapon arts fora, ali nisam ih niti jednom koristio. Ustvari jesam jednom, koristio sam WA na Twindaggersima za proći močvaru oko Farrona, ali to ni nije stvarno korištenje.

*

fez

  • *
  • 118
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #100 : 21. Travanj, 2016., 12:08 »
Ja koristim u pvp-u i pve-u podjednako, al ne previše. Mislim da je u pvp-u najkorisnije. Jeben mi je charge kod astora greatsword i sacred flame kod profane greatsword (a bome i Art od gs od zadnjeg šefa). Slijedeći build mi je dex-mage pa ću i s manjim oružjima isprobati. Jbg, volim kad mač ne stane u kadar :)

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #101 : 21. Travanj, 2016., 12:28 »
Mač i štap. Budi gandalf mrtvih :D
Ja weapon arts koristim u PVE čisto da mi igra bude zanimljivija i da ne gledam stalno 2 poteza :D

*

fez

  • *
  • 118
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #102 : 21. Travanj, 2016., 12:51 »
Gandalfa treba znat igrat hehe. Nema štita nema zabušavanja.

Količina oružja i armora me malo iznenadila, satima svog lika ko barbiku presvlačim. Isprva mi se količina titanita isto činila prevelikom ali kad bolje pogledam i treba ga toliko s obzirom koliko različitih oružja ima. Uspio sam se domoći 4 titanite slaba što je dosta za jedan walktrough. Ne sjećam se koliko sam ih imao u jedinici i dvici ali mislim da ne ovoliko.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #103 : 21. Travanj, 2016., 13:16 »
U jedinici je bila slična situacija sa slabovima. Tri dobiješ obavezno (ako ih nađeš), a daljnji se mogu farmati uz mizerne šanse dropa.

Edit: ali u trojci je luda situacija sa Shardovima i Chunkovima. Nisam ni najmanje štedio i dizao sam oružja čisto da im vidim brojke i svejedno imam preko pedeset komada.

*

fez

  • *
  • 118
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #104 : 21. Travanj, 2016., 14:19 »
Ma ni ne sjećam se više al imam takav dojam. Chunkova i shardova ima na bacanje i to mi je ok.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9