HCL.HR

DriveClub

  • 241 Odgovora
  • 73239 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
DriveClub
« : 21. Veljača, 2013., 17:49 »

Evolution Studios najavio je novu trkalicu gdje ćemo voziti u klubovima protiv drugih klubova. Koliko sam shvatio, bit je u timskome utrkivanju ali nisam shvatio kakve će staze biti, odnosno otvoreni svijet ili nešto slično kao u HP2. Lokacija može značiti oboje.

Da organizacija utrkivanja bude lakša postojati će aplikacija za smartphone/tablete za kreiranje izazova. Ukratko, sošl stvari za lakše igranje.

Naravno, tu je i ultra detaljna grafika te utrkivanje iz prvoga lica.

Loša strana svega ovoga što vrlo vjerovatno neće biti offline singleplayer mod.

Ja nisam baš nahajpan previše upravo zbog online segmenta, vožnje volim više sam igrati, vjerovatno zato jer ne znam voziti. :wildboy: Ovo će biti igra za Dragstera. :hiha:

Drive Club PS4 Gameplay Demo

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: DriveClub
« Odgovori #1 : 21. Veljača, 2013., 21:33 »
Ovo će biti igra za Dragstera. :hiha:

  i čoleta :mrgreen: inače, igra vizualno izgleda lijepo, no zanima me vozni model, tj balans simulacije/arkade

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: DriveClub
« Odgovori #2 : 22. Veljača, 2013., 00:05 »
Briljirat će sigurno na svim onim područjima koji su totalno nevažni za ozbiljniji racing žanr - SIM.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: DriveClub
« Odgovori #3 : 17. Svibanj, 2013., 13:54 »











*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: DriveClub
« Odgovori #4 : 06. Lipanj, 2013., 18:45 »

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: DriveClub
« Odgovori #5 : 14. Srpanj, 2013., 17:19 »
PlayStationer.net je postavio dosta zanimljivih pitanja Paul Rustchynskyom, Alex Perkinsu i Col Rodgersu iz Evolution Studios. Evo par zanimljivih podataka:
  • do sada najsporije najavljeno auto je Mercedes AMG A45 koje postiže brzinu od 100 km/h za 4.5 s
  • možemo se pridružiti samo jednom klubu u isto vrijeme
  • klub se sastoji od minimalno 2 i maksimalno 12 članova
  • trenutni demo se vrti na 30 sličica u sekundi 1080p rezolucije, iako imaju namjeru povećati broj sličica na 60
  • DriveClub će imati dedicted servere
  • Championship mode je namjenjen igračima koji žele uživati u offline načinu igranja
  • Nije potrebno otključavati aute u singleplayeru da ih možemo voziti u multiplayeru
  • PS+ verzija igre će biti indentična originalu što se tiče modova i gameplaya, jedino će biti ograničen broj vozila i staza
  • PS+ verzija omogućuje kupovinu sadržaja koja nije dostupna u ovoj verziji
  • Ne postoji mogućnost uređivanja automobila
  • Automobile je moguće oštetiti
  • mogućnost custom utrka s vlastitim pravilima

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: DriveClub
« Odgovori #6 : 21. Kolovoz, 2013., 16:47 »
« Zadnja izmjena: 21. Kolovoz, 2013., 16:59 snowblind »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: DriveClub
« Odgovori #7 : 28. Kolovoz, 2013., 15:45 »
Nisam bio zainteresiran previše za probavanje, ali gledao sam nekoliko ljudi kako igraju i snimio dosta gameplaya iz ovoga na Gamescomu... u svakom slučaju, izgleda mi bolje od Forze 5. Grafički jel. Iako je ovo očito mnogo arkadnija igra. Probao sam i Forzu na Xboxu One i nisam otišao previše impresioniran. Grafički sam očekivao da će dolaskom ove generacije nestati neke stvari poput lošeg filtriranja tekstura (cesta vrlo brzo postaje mutna, svega metar ili dva ispred auta je već mutno), a i taj konstantni pop-in objekata je malo iritantan.

To sve nisam toliko primjetio u DriveClubeu - osim malo preoštrih sjena drveća koje pada po automobilu (baš nekako smetaju koliko su oštre, nekako ne djeluje realno), grafički mi je ovo izgledalo atraktivnije od Forze. Doduše, malo je i nezahvalna usporedba jer je Forza smještena na real-world trkaćim stazama, a ovo u vizualno zanimljivijim lokacijama gdje u pozadini vidiš planine, šume i slično - što je po defaultu nekako impresivnije za vidjeti. Uglavnom, djeluje kao dosta lijepa i zabavna trka, dosta pametno smišljena da bude lako dostupna, da stvara community oko sebe... ništa baš očaravajuće, ali kvalitetna igra.


*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: DriveClub
« Odgovori #8 : 13. Rujan, 2013., 00:25 »
Prikazana prva noćna utrka



Inače, sutra ćemo dobiti i službeni video od kuda je izvučena ova slika. Vozi se kroz Čile Audi R8 V10 Plus. Igra izgleda zbilja lijepo, pogotvo osvjetljenje :approve

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: DriveClub
« Odgovori #9 : 13. Rujan, 2013., 07:42 »
Prvi auto izgleda okej ajde... ali šta je s onim plavim dalje? :wildboy:

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: DriveClub
« Odgovori #10 : 13. Rujan, 2013., 08:07 »
Vjerojatno svijetli da označi protivnika ili tako nešto, barem mislim da je to u pitanju

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: DriveClub
« Odgovori #11 : 13. Rujan, 2013., 09:45 »
ghost car za najbolje vrijeme staze vjerojatno. nije baš toliko čudno :hiha:

i ne, ne izgleda bogzna kako :wildboy: ali ajde, jedan mračni screen, nema se što vaditi konkretno iz njega


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: DriveClub
« Odgovori #12 : 13. Rujan, 2013., 10:09 »
A vidiš, da - vjerojatno je to ghost.

Vidio sam igru na Gamescomu i... dobro izgleda... treba ju vidjet u pokretu, ovaj screen je dosta nezahvalan - treba pričekat video.

Odg: DriveClub
« Odgovori #13 : 13. Rujan, 2013., 10:14 »
Izbacili su nedavno nekoliko gameplay videa.
Izgleda okej. :hiha2:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: DriveClub
« Odgovori #14 : 13. Rujan, 2013., 10:41 »
Mislim na noćni video jel, na taj na koji se slika odnosi.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9