HCL.HR

Fallout 4

  • 331 Odgovora
  • 106838 Hitova
Odg: Fallout 4
« Odgovori #135 : 30. Rujan, 2015., 19:11 »
uspoređivanje fallouta i witchera :hiha:

Istina. Neću uspoređivat shooter i pravi RPG ;)

Odg: Fallout 4
« Odgovori #136 : 30. Rujan, 2015., 19:16 »
Ali barem dajem veliki + Berhesdi za marketing ove igre sa ovim malim crtanim serijalom koji je genijalan!

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Fallout 4
« Odgovori #137 : 30. Rujan, 2015., 19:22 »
Tko se svađa? Ti si rekao da su nabacali sadržaj u igru i hvale se mapom. Ja pitam kako si došao do tog zaključka da su nabacali sadržaj i da neće biti kvalitetan kada i nismo baš puno gameplaya mogli vidjeti. I da, koristi edit, nema potreba da ostavljaš tri posta zaredom.

Odg: Fallout 4
« Odgovori #138 : 30. Rujan, 2015., 19:37 »
Činilo mi se (malo)da ste me napali sa komentarima al' nema veze :thumbs:
Pa ne znam hoće li bit nabacan :/ Samo mi je takvo prvo mišljenje ali ko zna možda sam u krivu :(
Također uopće mi se ne sviđa mehanika sa kućama i čini mi se glupa jer to da možeš sve u svijetu scrapat i onda radit gdje kod i šta hoćeš mi je pre "božansko" i uništava osjećaj preživljavanja i to da si u post-apokalipsnom svijetu i ti bi već sad gradio dvorce :/ logika?
Ne znam kako da to objasnim ali vidi se kako vuku stvari iz Minecrafta što je i Todd rekao (ako se ne varam) u jednom od intervjua da im je velika inspiracija iz minecrafta...
Ali samo onaj Regdoll efekt je užas...hahaha urlao sam od smijeha ^^
No hate? Moje mišljenje :thumbs:

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Fallout 4
« Odgovori #139 : 30. Rujan, 2015., 19:42 »
Jesi li ti igrao bilo koji Fallout ikad?




Odg: Fallout 4
« Odgovori #140 : 30. Rujan, 2015., 19:45 »
Igrao sam NV i malo trojke ali nema šanse da odigram one prve fallout-e jer izgledaju da su ipak loše ostarili :/

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Fallout 4
« Odgovori #141 : 30. Rujan, 2015., 19:52 »
Ne izgledaju :ne:

Druga stvar što su iz potpuno druge perspektive, ali to nema veze sa dobrim ili lošim starenjem.

Upregneš mod za rezoluciju, a ima i mod za modificiranje brzine igre. I da vidiš. Po dizajnu još uvijek nenadjebivo, usudio bih se reći i bolje od Wastelanda 2 prošlogodišnjeg.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Fallout 4
« Odgovori #142 : 30. Rujan, 2015., 19:55 »
Čuj, nekom stari nekom bezvremenski...
Ako ti je do grafike - što ti zbilja nebi trebalo biti ne samo u Fallout nego u cijelom žanru, a ipak te privlače stari Fallouti imaš Wasteland novi koji je iz istog kalupa.

A ove neke stvari mi ipak nisu jasne baš, ako npr da nema logike u >postapokalipsi< radit stvari od otpada pa tako i kuće gradit, od čega bi ti onda radio stvari i preživljavao u takvim uvjetima?
I neznam kakve veze ima minecraft sa ovim i kog briga za to uopće jer to je vjerojatno samo referenca na dubinu craftinga koju možemo očekivati.

Ako neka igra ima baš gomilu kvalitetnog sadržaja onda je to sigurnu Fallout, bilo koji (OK BoS je malo izvan tog okvira).

Neću ulazit u detalje i mehanike jer nisam pogledao niti jedan trailer ni skrinšot (osim crtića) da si ne spojlam ama baš ništa. Ali za ove neke generalne tvrdnje oko Fallouta kao franšize bi čovjek zbilja pomislio da nisi ni taknuo serijal :)

Odg: Fallout 4
« Odgovori #143 : 30. Rujan, 2015., 20:17 »
Bože moj jeste me rasturili! Duboko se ispričavam :ave: svim fanovima Fallouta jer sam samo iznio MOJA PRVA MIŠLJENJA o igri i što ja očekujem od igre od ovih prvih par gameplay videa i trailera ;) Oprostite što se očito nisam dovoljno informirao o fallout igrama i to što moje mišljenje očito nitko ne poštuje.
Zagrljaj? :hug

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Fallout 4
« Odgovori #144 : 30. Rujan, 2015., 20:30 »
Ne.  Mrzitelj Fallouta. :hiha2:


Odg: Fallout 4
« Odgovori #145 : 30. Rujan, 2015., 20:31 »
Hahahahaha        ne.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Fallout 4
« Odgovori #146 : 30. Rujan, 2015., 22:02 »
Možda je to ipak zato što nisam ljubitelj RPG-ova

dosta. ako nisi ljubitelj rpg-ova ne razumijem zašto bi ti smetala fallout igra koja je (POTENCIJALNO) orijentirana na napucavanje, sad samo randomly izigravaš znalca.

nije isto imat gomilu sadržaja ali nekvalitetnog dok ako imaš malo sadržaja ono može bit jako kvalitetno što mi fallout nema ;) Samo su nabacali i sad se hvale sa ogromnom mapom i misijama.

ako se ne varam svaka igra označena kao rpg se prije izlaska hvali veličinom mape i misijama. možda si ti neki alpha/beta tester pa si imao uvid u sadržaj igre koja nije još izašla pa nam pouzdano možeš reći da je sadržaj fallouta 4 loš i >>nabacan<<. u tom slučaju, svaka čast majstore.
a i da ti je smetao nedostatak kvalitetnog sadržaja u new vegasu i dijelu trojke (ako si ih uopće igrao, jel), modding zajednica za fallout igre je ogromna i postoji doslovce hrpetina modova koji trajanje igre produljuju za nekoliko stotina sati, ali hej ti nisi neki ljubitelj rpg-ova pa bi ti dosadilo vjerojatno.

i nikad ne govori loše o prvim dvjema fallout igrama. ta sranja su 10/10.
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Fallout 4
« Odgovori #147 : 30. Rujan, 2015., 22:16 »
A to si zaključio po čemu točno?

Bethesda,,,
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Fallout 4
« Odgovori #148 : 05. Listopad, 2015., 11:56 »

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Fallout 4
« Odgovori #149 : 08. Listopad, 2015., 15:57 »
Stigli službeni sistemski zahtjevi

 PC Systems Requirements (Requires Internet Connection and Free Steam Account to Activate)

Minimum

Windows 7/8/10 (64-bit OS required)
Intel Core i5-2300 2.8 GHz/AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz or equivalent
8 GB RAM
30 GB free HDD space
NVIDIA GTX 550 Ti 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB or equivalent

Recommended
Windows 7/8/10 (64-bit OS required)
Intel Core i7 4790 3.6 GHz/AMD FX-9590 4.7 GHz or equivalent
8 GB RAM
30 GB free HDD space
NVIDIA GTX 780 3GB/AMD Radeon R9 290X 4GB or equivalent

Console Storage Space
Make sure you have enough space in the vault to store Fallout 4.
Fallout 4 requires 28-35 GB depending on territory and languages supported.

Release Time
Want to know exactly when you can start playing Fallout 4? Digitally the game will become available at 12:01 am (local time) in all territories (In North America, the unlock time will be 12:01 am EST), except Asia (available at 12 am on Tuesday, November 11th) and Japan (available at 12 am on Thursday, December 17th).

Očekivana tugica :(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9