HCL.HR

FIFA 20

  • 133 Odgovora
  • 37373 Hitova
Odg: FIFA 20
« Odgovori #90 : 26. Listopad, 2019., 18:18 »
Je do mog skilla, svakako. Posliie te 10. tekme igrao sam bukvalno protiv timova duplo boljih od moga i igraca duplo boljih od mene. Medjutim i tekme koje su bile tijesne su otisle na stranu protivnika u glupim okolnostima. Apsurdno je pobijediti 10 tekmi i onda u 19 ne moci apsolutno nista.
To ima potpuno smisla sta si reko . Skill rank je 11 winns , znaci silver 1 poslije toga ti si matchmakan nesmijes zaboravit protiv likova na istom ranku kao i ti , tako da je jako jako moguce da imaju i bolje teamove nego likovi sam pocetka svake wl .

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #91 : 26. Listopad, 2019., 19:11 »
Nesto nije bilo ok. Sada sam odigrao 30. tekmu, Ronaldo stari prime u napadu, ostatak solidan, ubio ga 4:0 i rage quit tako da sam dogurao do silver 1. Sada pauza par dana, sinoc sam i pretjerao.

Grindas li Ozila? Sta uzimas od season objectives? Meni fali jos 5000 xp i kontam uzeti Zahu da ga uparim sa POTM Aubameyangom koji je, uzgred, apsolutni cheat u igri.

Odg: FIFA 20
« Odgovori #92 : 26. Listopad, 2019., 21:02 »
Nesto nije bilo ok. Sada sam odigrao 30. tekmu, Ronaldo stari prime u napadu, ostatak solidan, ubio ga 4:0 i rage quit tako da sam dogurao do silver 1. Sada pauza par dana, sinoc sam i pretjerao.

Grindas li Ozila? Sta uzimas od season objectives? Meni fali jos 5000 xp i kontam uzeti Zahu da ga uparim sa POTM Aubameyangom koji je, uzgred, apsolutni cheat u igri.
nis od ozila , uzas je sve to , sbc karta je a sbcjeve neradim . nemam ni volje ni motivacije radit to , nisam ni wl igro ovaj tjedan , jednostavno nemrem i treba mi break . Ja sam sada lvl 29 , jos malo i zaha uzimam isto .

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #93 : 27. Listopad, 2019., 00:05 »
Prelagan je za dobiti, u par tekmi se sve moze odraditi a kartica izgleda ekstra. Zaha isto izgleda brutalno, namuci me sa obicnom karticom sa svojim 5* skill moves.

Odg: FIFA 20
« Odgovori #94 : 27. Listopad, 2019., 14:23 »
Prelagan je za dobiti, u par tekmi se sve moze odraditi a kartica izgleda ekstra. Zaha isto izgleda brutalno, namuci me sa obicnom karticom sa svojim 5* skill moves.

nemoj mi rec da si ti " skiller " kako laze aaaaaaaaaaaaa

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #95 : 27. Listopad, 2019., 15:10 »
Prelagan je za dobiti, u par tekmi se sve moze odraditi a kartica izgleda ekstra. Zaha isto izgleda brutalno, namuci me sa obicnom karticom sa svojim 5* skill moves.

nemoj mi rec da si ti " skiller " kako laze aaaaaaaaaaaaa

Ne razumijem. Ja znam samo 2 feint moves :) Medjutim, Zaha mi je prebrz kada ga cuvam i ako neko zna igrati sa njim ne znam kako da ga cuvam. Jos je ova seasons kartica daleko bolja od obicne.

Odg: FIFA 20
« Odgovori #96 : 27. Listopad, 2019., 18:20 »
Prelagan je za dobiti, u par tekmi se sve moze odraditi a kartica izgleda ekstra. Zaha isto izgleda brutalno, namuci me sa obicnom karticom sa svojim 5* skill moves.

nemoj mi rec da si ti " skiller " kako laze aaaaaaaaaaaaa

Ne razumijem. Ja znam samo 2 feint moves :) Medjutim, Zaha mi je prebrz kada ga cuvam i ako neko zna igrati sa njim ne znam kako da ga cuvam. Jos je ova seasons kartica daleko bolja od obicne.

a ja fake shot lol bude dobar zaha slazem se . koji chamistry bacas na njega?

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #97 : 27. Listopad, 2019., 19:55 »
Za pocetak hawk, pa vidjecemo. Ozil je zvijer, oduzece ti sat vremena a bas je op.

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: FIFA 20
« Odgovori #98 : 29. Listopad, 2019., 07:38 »
Jučer odigrao par tekmi na PS4 kod frenda, i dalje mi je ovo jako loše naspram 19. Ne znam kako vi koji igrate 19, ali ovo je baš koma. Nekad radi normalno, no u dobrom vremenu se igrači ponašaju kao da su pijani po terenu. Gameplay usporen, puno puta pasovi nemaju logike bez obzira kamo ih uputiš, pokušaj guranja simulacije bez znanja.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #99 : 29. Listopad, 2019., 07:56 »
Jučer odigrao par tekmi na PS4 kod frenda, i dalje mi je ovo jako loše naspram 19. Ne znam kako vi koji igrate 19, ali ovo je baš koma. Nekad radi normalno, no u dobrom vremenu se igrači ponašaju kao da su pijani po terenu. Gameplay usporen, puno puta pasovi nemaju logike bez obzira kamo ih uputiš, pokušaj guranja simulacije bez znanja.

Potpisujem. Sinoc udjem u diviziju 4, predobrih 4-5 tekmi, nesto dobijem nesto izgubim ali uzivanje. Poslije 2 sata opet krenem da odigram koju, izgubim 3 od low rated timova koji grindaju icon tokene zato sto moj tim apsolutno nije izasao na teren. Zadnju vodim 3:0 i standardno primam 3 gola u zadnjih 5 minuta + lik dobije smijesan penal u 95 iako je produzetak 2 minute. Ostavim gamepad, lik sutira po sredini i ostaje remi. Ugasim i legnem spavati. Ovo je najbolje ne igrati do nekog patcha, ali ...

Odg: FIFA 20
« Odgovori #100 : 31. Listopad, 2019., 12:43 »
hi,

bas mi se instalirao patch 1.06 i opet se igra ne moze pokrenut, ovo je vec drugi puta da se igra nakon updatea rusi...

radi se o digitalno verziji igre..., sad opet sve pobrisat i ponovo igru skidat

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #101 : 02. Studeni, 2019., 01:41 »
Ne propustas nista, igra je svakim danom sve veci i veci odron, taj novi patch nije donio nista dobroga. :)

P.S. Upravo citam objavu i gledam reakcije na ban profesionalnog igraca Kurt0411 koji se otvoreno zalio na igru, krenulo se i sa hashtagovima #boycottfifa. Ako profesionalni igraci koji zive od igranja kazu da je igra neigriva i tesko sranje, sta tek nama amaterima treba da bude.
« Zadnja izmjena: 02. Studeni, 2019., 01:51 bhlazio »

Odg: FIFA 20
« Odgovori #102 : 02. Studeni, 2019., 18:57 »
Ne propustas nista, igra je svakim danom sve veci i veci odron, taj novi patch nije donio nista dobroga. :)

P.S. Upravo citam objavu i gledam reakcije na ban profesionalnog igraca Kurt0411 koji se otvoreno zalio na igru, krenulo se i sa hashtagovima #boycottfifa. Ako profesionalni igraci koji zive od igranja kazu da je igra neigriva i tesko sranje, sta tek nama amaterima treba da bude.

i agree  . ja neigram vec par dana nisam bio ingame .

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #103 : 02. Studeni, 2019., 21:38 »
Ne propustas nista, igra je svakim danom sve veci i veci odron, taj novi patch nije donio nista dobroga. :)

P.S. Upravo citam objavu i gledam reakcije na ban profesionalnog igraca Kurt0411 koji se otvoreno zalio na igru, krenulo se i sa hashtagovima #boycottfifa. Ako profesionalni igraci koji zive od igranja kazu da je igra neigriva i tesko sranje, sta tek nama amaterima treba da bude.

i agree  . ja neigram vec par dana nisam bio ingame .

I ja sam skroz gotovo prestao, WL sam odigrao 6 tekmi i sve uzeo teskom mukom, silver 3 dosta. Vecinom se sada bavim marketom, pokusavam uloviti neku ikonu za sicu, sinoc mi je promakao Canavaro 89 za 64 500 coinsa.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #104 : 05. Studeni, 2019., 11:45 »
PES 19 je kamilica za ovo.

Po pitanju mehanike igre l, AI-a, online kompletnog iskustva ovo je ubjedljivo najgora igra ikada.

Povlacim ono sto sam pisao za skill, u FIFI apsolutno ne treba skill, mogucnost prilagodjavanja na razlicite postavke igre zavisno od konekcije je jedini skill.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9