HCL.HR

Football Manager 2010

  • 22 Odgovora
  • 6790 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Football Manager 2010
« : 15. Listopad, 2009., 12:25 »
znam da su svi menadžeri tu i da nitko ne igra Football Manager, ali wth:


Polish - a year of polish, making the game faster, more immersive, more realistic and easier to play with better in game feedback and more advice, delivered in a more user friendly way.

Improved Match Engine
- improved AI, over 100 new animations in 3D mode, new stadiums and crowds, improved pitch degradations and better lighting make for the most immersive pitch-side experience ever.

Match Analysis - a match analysis tool that shows you where shots, passes, crosses, headers, tackles, fouls and interceptions have been made on the field for both teams. See this analysis both live in game, and post match, allowing you to pinpoint the weaknesses and strengths of both your team and your opponents.

New User Interface - a completely new vibrant look and feel to the game, plus a navigational overhaul. The side menu is replaced by an intuitive tab system, based on extensive consumer feedback and usability studies, which allows you to access all areas of FM 2010 quickly and easily.

Tactical Overhaul - a new tactics module makes it much easier to make your team play as you want them to. There are thousands of possible pre-set options and touchline "shout" instructions for making instant changes to your teams playing style. Don't worry; the old system is still there for people who love their sliders.

News Center - a subscription based newspaper. Get the news about the football world around you that you want, and not the news you don't want.

New Data Editor
- including a brand new Competition Editor allowing you to add competitions and extra levels for leagues currently in the game, and add completely new competitions and leagues all via a very simple to use editor. Plus, the new editor allows you to keep your game up to date more easily than ever before.


uglavnom, netipično dosta novosti, reklo bi se. izašle demo verzije danas:

http://www.hcl.hr/downloads-football-manager-2010-vanilla-demo-963-18.html
http://www.hcl.hr/downloads-football-manager-2010-strawberry-demo-964-18.html


tko će igrat? očekivanja?

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Football Manager 2010
« Odgovori #1 : 15. Listopad, 2009., 12:41 »
tko će igrat? očekivanja?

Moj sused :thumbs:
Čovjek sav sretan kad izađe kakav menađer, a pogotovo FM.
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Football Manager 2010
« Odgovori #2 : 15. Listopad, 2009., 13:07 »
igrat ću ga kao i svakog do sada,skidam demo čist da vidim kaj se promijenilo ...
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Football Manager 2010
« Odgovori #3 : 15. Listopad, 2009., 13:22 »
probao sad demo, isuse  :geek:

po onome što vidjeh u pola sata, 2010 donosi više promjena nego prethodna četiri dijela zajedno.

interfejs  :ave:
detaljnost  :ave:

i napokon je čak i korisno gledat utakmicu u 3D-u.

iako se ove godine championship manager udostojio i približio fm-u, ovaj im je s 2010 pobjegao još dalje.

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Odg: Football Manager 2010
« Odgovori #4 : 15. Listopad, 2009., 15:41 »
koji da skinem demo? vanilija ili jagoda?

EDIT: skidam jagodicu :D :D

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Football Manager 2010
« Odgovori #5 : 15. Listopad, 2009., 15:47 »
Skidam vaniliju.  :ementaler:

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Football Manager 2010
« Odgovori #6 : 15. Listopad, 2009., 19:22 »
probao sad demo, isuse  :geek:

po onome što vidjeh u pola sata, 2010 donosi više promjena nego prethodna četiri dijela zajedno.

interfejs  :ave:
detaljnost  :ave:

i napokon je čak i korisno gledat utakmicu u 3D-u.

iako se ove godine championship manager udostojio i približio fm-u, ovaj im je s 2010 pobjegao još dalje.

Ejj jbg. toliko dobar..igrao 2009 k.... nevalja..a ako bolji nego predhodna 4 dijela zajedno..probam demo!
Ako iko voli igrati puno manager kao ja slozit ce se samnom da je LMA manager nabolji manager ikad napravljen!!

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Football Manager 2010
« Odgovori #7 : 15. Listopad, 2009., 19:29 »
Ako iko voli igrati puno manager kao ja slozit ce se samnom da je LMA manager nabolji manager ikad napravljen!!

na konzolama, da.
na pc-u, ne.

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Football Manager 2010
« Odgovori #8 : 15. Listopad, 2009., 19:34 »
Ako iko voli igrati puno manager kao ja slozit ce se samnom da je LMA manager nabolji manager ikad napravljen!!

na konzolama, da.
na pc-u, ne.

Hhehe znam sta oces reci..da na pc-u ima milijun greski..npr."lopta prode kroz igraca"Ali eto neka bude najboli manager na konzolama ;)

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Football Manager 2010
« Odgovori #9 : 15. Listopad, 2009., 19:36 »
Wyzard jesi li igrao Fifu Manager 2009 sta kazes na to..meni je prejak,.,

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Odg: Football Manager 2010
« Odgovori #10 : 16. Listopad, 2009., 00:30 »
ma jebo vas 3D prikaz utakmica, to uopce nema veze s managerom, to uopce nije kriterij ocjenjivanja

LMA manager smijurija, iako sam ga igro jedno vrijeme.

igram svaki manager (u pocetku se zvao championship, kasnije se to cijepalo bla bla, ne znam ni ja sam, al tim je osto ja mislim u vecini, sad je FM najbolji, to je ta vecina, u FM otisla) od ja mislim 2001/2002, tako nesto, svaki put je sve bolje i bolje, nisu prevelika unaprjeđenja, al svako malo stave neke nove opcije ili statistike i same cinjenice u igru. Svidja mi se ovo sto je spomenuto da ce se moci gledati jos detaljnije statistike utakmice (udarce na gol tackleove i to)

EDIT: procito sam si post i malo mi je sve zbrda zdola, bas sam nepismen
« Zadnja izmjena: 16. Listopad, 2009., 00:33 Zeleni »

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Football Manager 2010
« Odgovori #11 : 16. Listopad, 2009., 01:22 »
brijem da ću igrat. želim čut što moj kum ima za reć. beli  :hug njemu vjerujem
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Football Manager 2010
« Odgovori #12 : 16. Listopad, 2009., 07:21 »
Za sad mi je stvarno dobro. I lajkam ovaj tactic creator iako je kao, za novajlije.
Unutar same tekme je isto jako puno novih stvari. Ne znam, sinoć sam 2h igrao i definitivno sam odlučio igrat kad izađe. :ementaler:

Lajkat ćeš davore. :ementaler:

*

bumbar3

  • n00b
  • 2
Odg: Football Manager 2010
« Odgovori #13 : 01. Studeni, 2009., 21:45 »
www.fm-balkan.com -grafika za Football manager(facepackovi,grbovi,skinovi....)

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Football Manager 2010
« Odgovori #14 : 01. Studeni, 2009., 21:53 »
Skino već jučer to, nego aj javi kad bu dresovi došli

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9