HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 943064 Hitova
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #135 : 21. Listopad, 2012., 11:27 »
Drama bi bilo da uvedu polaganje vozačke ali ne npr da prodes par checkpointova i gg vozis se 5 min sa komisijom i adio mare, i da kad prekoracis ogranicenje zaustave te ili ako ne staneš potjera za tobom, i da da provjeravaju vozačke svakom npr osmom autu kao što je neko gore napiso, i bilo bi jos cool da imaju policajci spotova đe se ugnijezde i čekaju đe mozes postic visoke brzine po magistralama i tako jedva čekam igru  :D :D

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #136 : 21. Listopad, 2012., 11:30 »
To bi ubilo svu zabavu igre  :wildboy:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #137 : 21. Listopad, 2012., 12:11 »
Zašto bi ubilo, meni je to dio zabave. Je da će ti dojadit nakon nekog vremena ali onda te boli briga. Samo vozi, ko da si stao u GTA IV kad si išo mostom do onog gore malog dijela. Ponekad staneš a ponekad prođeš. Meni je što realnije uvijek bolje. Naravno ima granica ali ovo bi bilo zanimljivo  :clap:

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #138 : 21. Listopad, 2012., 12:18 »
Ne bi. Isto kao što u četvorci nije bilo zanimljivo kad su te retaji zvali svakih pet minuta da se družite.

NAJBOLJE BI BILO DA KAD TE UHVATE NAKON ŠTO UBIJEŠ ČOVJEKA DA ODEŠ U ZATVOR I NE MOŽEŠ IGRATI IGRICU SLJEDEĆIH 3-5 GODINA  :D :D :D :D :D

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #139 : 21. Listopad, 2012., 12:24 »
 :hihi:

Al nezz. Neki Most Wanted mod bi rulao doduše :hiha:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #140 : 21. Listopad, 2012., 12:25 »
A dobro rekal sam da sve ima svojih granica. Al i kad su me zvali sam ih ignoriral al onda sam obično se zajebaval po gradu. Svako ima svoje mišljenje al meni bi to bilo ok. Možda bi bilo najbolje da to možeš u menu nekak postavit!  :thumbs:

*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #141 : 21. Listopad, 2012., 12:35 »
To bi bilo dosadno.  :tired:

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #142 : 21. Listopad, 2012., 12:36 »
Whatever ko da je važno, tak i tak će GTA V bit zakon! Ipak je to Rockstar!  :clap:

*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #143 : 22. Listopad, 2012., 14:42 »
Whatever ko da je važno, tak i tak će GTA V bit zakon! Ipak je to Rockstar!  :clap:

Kako znaš da će biti zakon?  :hihi: Šalim se, naravno. BTW, kada će nove informacije i trailer???

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #144 : 22. Listopad, 2012., 15:20 »
u prosincu
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #145 : 22. Listopad, 2012., 15:22 »
Nadam se.  :kava:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #146 : 24. Listopad, 2012., 18:00 »
Možda čak i prije hue hue
S fejsbuka:

Lots of info coming next month. Get ready. For now, enjoy this first official artwork release from Grand Theft Auto V.

Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #147 : 24. Listopad, 2012., 18:32 »
Obradovala me vijest.  :ementaler:


*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #148 : 25. Listopad, 2012., 14:40 »
Tko im radi te artworkove, stvarno je genijalac.  :ave: :ave: :ave:

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #149 : 25. Listopad, 2012., 17:20 »
oduvijek su bili tako posebni, kao da blijeste, svidja mi se
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9