HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 939619 Hitova
*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #330 : 12. Studeni, 2012., 21:42 »
Ne postoji nikakav razlog zašto ne bi moga bit veći prostor nego u igri koja je izašla prije ~7 godina.

Konzistentnost dizajna/price?
Mislim, ae, mogu iz picke materine smislit "novi" Los Santos i okolicu oko njega.
Ali s obzirom koliko su se do sad trudili zadrzavati vizualne identitete gradova u izmedu prijasnjih nastavaka, sumnjam da ce ovdje ici na nesto drasticno.

Na screenovima se vec prepoznaju neke jako poznate lokacije iz GTA:SA, tako da mi se ipak cini da je sve jos uvijek bazirano na GTA:SA Los Santosu i njegovoj okolici.
Screenshot brane uz koju se vidi Los Santos - ista lokacija je postojala i u GTA:SA, nalazila se u blizini Las Venturasa.
S tim da se brana vidljiva na tom GTAV screenu doima dosta manjom kad se usporedi sa onom vidljivom u GTA:SA.

Mislim, nezz, vidjet cemo. Ali cisto sumnjam da ce biti vece od GTA:SA. Pogotovo mi je zanimljivo sto u sve to ubrajaju i interijere.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #331 : 12. Studeni, 2012., 21:55 »
Pročitaj onaj GameInformer članak pozz.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #332 : 12. Studeni, 2012., 21:59 »
Dajte ljudi pustite sad sva ta prepucavanja i napucavanja, igra je jos u fazi razvijanja i sve sto zasad možemo davat su blesavi argumenti u koje ni sami nismo sigurni... u nekim stvarima ce zasigurno podbaciti, u nekima zasjati, da li ce biti bolja od prijasnjih nastavaka.. neznam dok ne probam, kao ni svi ostali... ali ono sto mogu reci je da, sagledano iz svih prilozenih materijala dosad, zabave nece nedostajati  ;)

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #333 : 13. Studeni, 2012., 01:02 »
btw, izaso je set novih slika, prve 4 su vec tu postavljene, zadnje 3 jos nisam vidio nigdje pa eto nek ih neko stavi ako ih pronade >>
GTA V - 7 New screens! [IGN]
Primjecujem puno vise posvecenosti detaljima na vozilima nego ikad prije... Odlicno izgleda!
« Zadnja izmjena: 13. Studeni, 2012., 02:23 SuperSaiyan86 »

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #334 : 13. Studeni, 2012., 13:15 »




Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

dooks

  • *
  • 115
  • .
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #335 : 13. Studeni, 2012., 14:43 »
.
« Zadnja izmjena: 06. Srpanj, 2014., 14:28 dooks »

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #336 : 13. Studeni, 2012., 14:44 »
http://www.rockstargames.com/videos_dal/videos/getVideoInformation/10261.json

Ovdje ćete najvjerovatnije moći vidjeti trailer malo prije drugih jer se uploada na web i onda taj link sadrži link za skinut trailer. Barem je tako bilo sa prvim V trailerom, vjerovatno će isto biti. Pogledajte malo prije 17:00(sutra) garant će bit gore.  ;)


*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #338 : 13. Studeni, 2012., 17:31 »
Venice Beach - mjesto gdje ćemo prvi put susresti Franklina.



BTW, fakat čudno što na IGN-u piše da će igra biti za PC i PS3, odnosno ne piše da će biti i za Xbox.  :solidus:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #339 : 13. Studeni, 2012., 17:36 »
neki kralj je napravio usporedbu GTA 4 i GTA 5 screenova:































ovim putem apeliram na to da admin stavi više onaj HIDE mod na forum  :hiha2:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #340 : 13. Studeni, 2012., 18:36 »
kad je tu usporedba iz GTA IV nekako ne izgledaju vise tako zapanjujuce
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #341 : 13. Studeni, 2012., 18:39 »
Ma u biti i nema tolikog napretka... makne se malo šminke sa screenshota i dobiješ tek sitan napredak od četvorke

Doduše, slike su navnodno s PS3 verzije GTA V pa budemo vidjeli kako to izgleda na high-end pc-evima

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #342 : 13. Studeni, 2012., 19:05 »
kad je tu usporedba iz GTA IV nekako ne izgledaju vise tako zapanjujuce

kome je to ikad izgledalo zapanjujuće?

mislim da nitko nije bio uživljen u GRAFIKU igre kad su došle slike.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

xPh4rIm

  • *
  • 124
  • .xTHc.
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #343 : 13. Studeni, 2012., 21:15 »
Igra u izradi, izbacuju sc tek tako da vidimo nesto nakon toliko vremena, ti bih da odma sve blista, da svi svrsavaju od bljestavila stali  :fpalm: uostalom nije ni cudo ako su sc s mocnog ps  :loludara: :loludara: :fpalm:

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #344 : 13. Studeni, 2012., 21:17 »
Jesu tebi zabranili ulazak u učionicu kada se učio pravopis? Daj počni više pisati normalno.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9