HCL.HR

Guild Wars 2

  • 644 Odgovora
  • 146334 Hitova
Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #510 : 21. Rujan, 2012., 19:56 »
te si streamove postaj po wow forumu, hvala.

Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #511 : 21. Rujan, 2012., 20:01 »
Samo da obavijestim svi koji ne posjecuju HCL Mart, da prodajem account 300kn ili FIFA 13

Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #512 : 21. Rujan, 2012., 20:04 »
te si streamove postaj po wow forumu, hvala.

Heh bih ja postao na WoW forumu da se ticalo samo WoW-a.
Tribute to one of the most memorable characters in the games Loghain Mac Tir

http://www.youtube.com/watch?v=1jNpBDjZIvk

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #513 : 21. Rujan, 2012., 20:06 »
Evo sada Kungen jedan od najpoznatijih hardcore PvE igrača iz WoW-a koji je imao nekoliko prvih killova za bosseve u svijetu  koji je pljuvao po smjeru kojem je kao Blizzard krenuo sa WoW-om za MoP i najavljivao isto da će kao GW2 biti rapsodija i revolucija se sada vratio WoW-u i streama ga kada je u biti shvatio koliko je GW2 PvE content limitiran i da je igra napuhana.

Evo stream

http://sv.twitch.tv/kungentv
dao, ajmo svi sada prodati gw2 i idemo na WoW jer je tako uradio i Čungen  :fpalm:

Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #514 : 21. Rujan, 2012., 21:12 »
dao, ajmo svi sada prodati gw2 i idemo na WoW jer je tako uradio i Čungen  :fpalm:

Vidim da nisi shvatio poantu moga posta koja je bila da se onaj sav sjaj i hype koji je bio kao da će GW2 biti igra nad igrama ikada napravljena polako skida sa GW2 i da ima dosta igrača koji ostavljaju igru po strani a pogotovo ako su se razočarali se ograničenim PvE tipom contenta koji im GW2 nudi.
Tribute to one of the most memorable characters in the games Loghain Mac Tir

http://www.youtube.com/watch?v=1jNpBDjZIvk

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #515 : 21. Rujan, 2012., 21:23 »
dao, ajmo svi sada prodati gw2 i idemo na WoW jer je tako uradio i Čungen  :fpalm:

Vidim da nisi shvatio poantu moga posta koja je bila da se onaj sav sjaj i hype koji je bio kao da će GW2 biti igra nad igrama ikada napravljena polako skida sa GW2 i da ima dosta igrača koji ostavljaju igru po strani a pogotovo ako su se razočarali se ograničenim PvE tipom contenta koji im GW2 nudi.

mene taj "sjaj i hype" još nije prošao, a koliko vidim ni ostale članove ovog podforuma.

a pogotovo je nezgodno što si još uletio sa pričom WoW is WoooooW, ljudi su prešli upravo na GW2 jer je različit od Wow-a

Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #516 : 21. Rujan, 2012., 21:29 »

mene taj "sjaj i hype" još nije prošao, a koliko vidim ni ostale članove ovog podforuma.

a pogotovo je nezgodno što si još uletio sa pričom WoW is WoooooW, ljudi su prešli upravo na GW2 jer je različit od Wow-a

Ma ljudi su bili hypani i od strane A.Neta i od strane njegovih fanboyeva kao da će ova igra biti igra nad igrama i najbolji mogući MMO ikada napravljen na svim mogućim poljima i počeli tretirati većinu ostalih MMO igara kao da su smeće ,  ali eto izgleda da se taj hype polako gubi i da GW2 baš nije opravdao sva očekivanja igrača i da nije toliko superioran u odnosu na ostale MMO igre kako se prvotno mislilo već i da ima svojih mana.
Tribute to one of the most memorable characters in the games Loghain Mac Tir

http://www.youtube.com/watch?v=1jNpBDjZIvk

Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #517 : 21. Rujan, 2012., 21:40 »

mene taj "sjaj i hype" još nije prošao, a koliko vidim ni ostale članove ovog podforuma.

a pogotovo je nezgodno što si još uletio sa pričom WoW is WoooooW, ljudi su prešli upravo na GW2 jer je različit od Wow-a

Ma ljudi su bili hypani i od strane A.Neta i od strane njegovih fanboyeva kao da će ova igra biti igra nad igrama i najbolji mogući MMO ikada napravljen na svim mogućim poljima i počeli tretirati većinu ostalih MMO igara kao da su smeće ,  ali eto izgleda da se taj hype polako gubi i da GW2 baš nije opravdao sva očekivanja igrača i da nije toliko superioran u odnosu na ostale MMO igre kako se prvotno mislilo već i da ima svojih mana.

Nije Arenanet radio hype. Oni su rekli što će bit u igri, a igrači su radili hype. Da li su rečeno donijeli u igru? Jesu. Stvar je osobe do osobe koliko ima se sviđa to što je u igri. Meni je sve odlično, osim dungeona koji su me razočarali, ali to je sam jedan mali dio.

I molim te pojasni mi po ćemu je to PvE ograničen? Bolji i zabavniji PvE nisam još iskusio.

Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #518 : 21. Rujan, 2012., 21:50 »
Nije Arenanet radio hype. Oni su rekli što će bit u igri, a igrači su radili hype. Da li su rečeno donijeli u igru? Jesu. Stvar je osobe do osobe koliko ima se sviđa to što je u igri. Meni je sve odlično, osim dungeona koji su me razočarali, ali to je sam jedan mali dio.

I molim te pojasni mi po ćemu je to PvE ograničen? Bolji i zabavniji PvE nisam još iskusio.

Igra nema rajdanja ,  ima  vrlo malo organiziranog tipa endgame PvE  contenta za guildove i bolje organizirane grupe ,   većina dynamic eventa se mogu svesti na zerg fest jer ako nema trinity podjela uloga u igri  onda i fightovi ne mogu biti komplicirani nego imati lakše mehanizme ,  vrlo malo contenta sveukupno za PvE igrače u odnosu na neke druge MMO igre,  u ovoj igri nema klasičnog RPG napredovanja kroz igru gdje igrači skupljaju nove iteme kroz igru koji im popravljaju statse,   nije uopće bitno tko što radi u PvE contentu jer svi mogu raditi sve a igrači ne ovise puno jedan o drugome u fightovima tako da nitko ne može steći reputaciju kao jedan od najboljih healera na serveru i slično.
« Zadnja izmjena: 21. Rujan, 2012., 22:01 Loghain »
Tribute to one of the most memorable characters in the games Loghain Mac Tir

http://www.youtube.com/watch?v=1jNpBDjZIvk

Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #519 : 21. Rujan, 2012., 21:51 »
Double post. moj bad.
Tribute to one of the most memorable characters in the games Loghain Mac Tir

http://www.youtube.com/watch?v=1jNpBDjZIvk

Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #520 : 21. Rujan, 2012., 22:29 »
Kungen je neinformirana njubara, lik je pve igrac koji ocito do releasea nije znao sto gw2 nudi u vezi pve-a, dovoljno je bilo provesti pola sata googlajuci bilo kada u rasponu od pola godine prije nego je igra releaseana do danas da saznas kakav pve content su planirali i upravo takav su i dali. Nadalje, imao sam nesrecu gledati njegov stream tocno kad je pokusavao "uciti" pvpati od nekog svoj prijatelja ili sta vec, nakon sto sam to dozivio, i ovo malo respekta prema "pve dragon killerima" mi se srozalo   :bonk: . Takav individualni antitalent vidim od svog sedmogodisnjeg nećaka koji prvi put vidi mmo i ide pvpat

Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #521 : 22. Rujan, 2012., 09:55 »
Kungen je neinformirana njubara, lik je pve igrac koji ocito do releasea nije znao sto gw2 nudi u vezi pve-a, dovoljno je bilo provesti pola sata googlajuci bilo kada u rasponu od pola godine prije nego je igra releaseana do danas da saznas kakav pve content su planirali i upravo takav su i dali. Nadalje, imao sam nesrecu gledati njegov stream tocno kad je pokusavao "uciti" pvpati od nekog svoj prijatelja ili sta vec, nakon sto sam to dozivio, i ovo malo respekta prema "pve dragon killerima" mi se srozalo   :bonk: . Takav individualni antitalent vidim od svog sedmogodisnjeg nećaka koji prvi put vidi mmo i ide pvpat

Jbg kad si ti išo gledati " PvE igrača "  kako PvP-a ,   ja npr nisam još čuo da neki  odličan PvP-er igra savršeno high end PvE content i dobiva world first killove.
Tribute to one of the most memorable characters in the games Loghain Mac Tir

http://www.youtube.com/watch?v=1jNpBDjZIvk

Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #522 : 22. Rujan, 2012., 17:14 »
a stvar je u tome sto je pve vise kao oblik škole, naučiš određeni redoslijed skillova i događaja u fightu i to je to, jedino sto pve-ra moze izdvajati od ostalih je smisao za organizaciju veceg broja ljudi i svaka njemu cast na tome, ali pve nikad nemoze pruziti jednaku kolicinu izazova kao ljudski protivnik, a time u mojim ocima i zabave  ;)

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #523 : 23. Rujan, 2012., 13:34 »
zeus ako je ovo najbolji PvE onda neznam sta :)  sve prejednostavno skilovi totalno,dungeoni easy,pvp dosadan neznam sta vise reci!! jedino se nadati da izade neki veci update sa novim i bolji dungeonima i dobro bi bilo nekim raidovima!!samo sam se nadao boljem pvp-u ovo je koma!!

Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #524 : 23. Rujan, 2012., 15:01 »
zeus ako je ovo najbolji PvE onda neznam sta :)  sve prejednostavno skilovi totalno,dungeoni easy,pvp dosadan neznam sta vise reci!! jedino se nadati da izade neki veci update sa novim i bolji dungeonima i dobro bi bilo nekim raidovima!!samo sam se nadao boljem pvp-u ovo je koma!!

kao što sam rekao dungeoni su i mene razočarali, ali ostatak PvEa kad nema klasičnih questova već su sve dynamic eventi, zabavniji i zanimljiviji sustav nisam vidio u drugim igrama (rift ima nešto takvo povremeno kolko sam čuo). To je naravno moje mišljenje.

Što se tiče PvP-a, koja su bila tvoja očekivanja?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9