HCL.HR

L.A. Noire

  • 100 Odgovora
  • 28529 Hitova
*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
L.A. Noire
« Odgovori #90 : 26. Travanj, 2014., 23:09 »
To nisam ja mislio, ali dobro. Ja sam rekao da je vozni model u TDU 2 solidan, ali sam zaboravio reći da je MENI solidan.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: L.A. Noire
« Odgovori #91 : 26. Travanj, 2014., 23:16 »
Pa bar je to nešto što ne podliježe osjećaju subjektivnosti, već se može više-manje objektivno procijeniti :hihi:
Ok ajde, ja pamtim da je vozni model iz Colin McRae Rallyja iz '98 bio odličan, ali tad sam imao 7 godina (igrao sam igru '00) i nisam odigrao toliko mnogo igara s vožnjom

Ako si odigrao barem 3 igre s elementima vožnje znaš da TDU2, a KAMOLI L.A. Noire nemaju dobar vozni model





































subjektivno. jelte.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: L.A. Noire
« Odgovori #92 : 02. Listopad, 2015., 21:12 »
Nakon godina cekanja i nekoliko neuspjelih pokusaja da zaigram na starom PC-u napokon sam zaigrao LA Noire.Veliki sam obozavatelj detektivske tematike volim sve vezano uz to, a pogotovo mi se svida vrjeme i grad radnje u igri.Za sada sam rjesio 2 ili 3 slucaja, stao sam na onome kad uhvatim onoga decka koji se vozi na ulicnim auto trkama.

Dojam je za sada savrsen, sve mi se svida u igri, od voznje po gradu, pa do ispitivanja, citanja lica, pogadanja tocnih odgovora, pretrazivanje mjesta zlocina sve mi je savrseno.Pogotovo mi se svida kako su napravili izraze lica ljudi, doslovno izgleda stvarno.Imao sam vecinu tocnih odgovora i sve slucajeve do sada sam rjesio iz prve.Najljepse od svega mi je sto tek sada dolaze pravi slucajevi, kasnije jos ubojstva, pa droge i sve ostalo sta ce biti, jedva cekam.Svida mi se sta imam partnera koji je uz mene stalno, inace sam u igrama usamljen, ovako imam neki osjecaj da je neko uvjek sa mnom, pravi mi drustvo, pomaze itd.


Odg: L.A. Noire
« Odgovori #93 : 03. Listopad, 2015., 09:20 »
Kasnije, ovisno o "desku" češ mijenjat partnere.

Neki će bit takvi šupci da češ htjet da si solo XD
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: L.A. Noire
« Odgovori #94 : 07. Listopad, 2015., 21:33 »
Napredovao dalje na homicide dio (ubojstva), rjesio dva slucaja sada sam na trecem, takoder sam dobio novoga kolegu koji mi je bolji od prethodnog.U ova dva slucaja sta sam ih rjesio u homicide djelu sam imao puno manje tocnih odgovora nego prije.Iako kako izgleda sam ih rjesio tocno, u to nisam bas siguran jer su mi oba izgledala povezana.Oba su na isti nacin napravljena i bojim se da cu kasnije otkriti kako je ovima bilo podmetnuto oruzje i ostali dokazi.A mozda i nije, nisam siguran jos uvjek.

Inace za igru nemam nista osim rjeci hvale, otvoreni svjet je ogroman, uopce nemam pojma gdje se nalazim konstantno u igri.Pogodili su Los Angeles u dusu, pogotovo mi se svida predgrade, Central LA ili sta li je vec.Jedini veci problem je neoptimiziranost, u kucama imam oko 30 fps, a u gradu pada na 20 fps s tim da mi je sve na perfomance osim tekstura i izrazaja lica, to sam normalno morao na quality.Svida mi se sta igra djeluje kao film, bas pruza filmsko iskustvo, pogodili su atmosferu u srz.

Sad krecem na treci slucaj u homicide pa cemo vidjeti kako napredujem dalje.

L.A. Noire lag
« Odgovori #95 : 22. Ožujak, 2016., 23:02 »
Bok ljudi,   :mrgreen:
Dakle, iako je ovo jedna od najboljih igrica ikad ( + Mafia ) zanima me dali je lag ikako popravljen? Laptop mi ima vise nego dovoljno u spec. za igranje.
Sve sam pokusala od update-a, patcheva, promjena grafickih opcija, update-a divix, promjene u command line ( +/--npd -str -nonv ) i to mi samo malo popravi lag. Znaci cinematics, shooting/akcije su uredu, dok trcanje pa cak i voznja ponekad zna malo bit usporena. Vidjela sam da dosta ljudi imaju slican problem i da im je command line pomogao, ali za neke ne... pa? xD  :solidus:
Thanx

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: L.A. Noire lag
« Odgovori #96 : 22. Ožujak, 2016., 23:09 »
Navedi specifikacije laptopa,postavke na kojima igraš i rezoluciju.
Također ažuriraj sve drivere pa pokušaj ponovno.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: L.A. Noire lag
« Odgovori #97 : 22. Ožujak, 2016., 23:34 »
Za minimalne specifikacije mi mora radit,  cak kada iskljucim shadow/lightning quality i smanjim anisotropic filtering na minimum onda mi voznja dobro prode dok trcanje na momente lagga, znaci nikako doc do savrsenog kretanja. Racunam da je igrica i dalje bug-irana jer vidim da nisam jedina ;/ Npr. Max Payne, AC, Batman, DA, COD... itd sve idu bez problema.  :solidus:

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: L.A. Noire lag
« Odgovori #98 : 22. Ožujak, 2016., 23:40 »
A na kojoj rezoluciji igraš?Probaj nju spustiti malo...
Također ponavljam ti provjeri jesu li ti driveri pogotovo od grafičke kartice updatan-i.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: L.A. Noire lag
« Odgovori #99 : 22. Ožujak, 2016., 23:56 »
jesu , 1366x768x60, smanjila sam ali jos lagga :fpalm:
nvm thanx anyway  :thumbs:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: L.A. Noire lag
« Odgovori #100 : 23. Ožujak, 2016., 07:01 »
Pa to je zato jer je igra uzasno optimizirana i na najboljem racunalu ce trzat.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9