HCL.HR

L.A. Noire

  • 100 Odgovora
  • 28542 Hitova
*

summertime

  • **
  • 198
  • Save it for the DA, Chico.
Odg: L.A. Noire
« Odgovori #30 : 20. Siječanj, 2012., 23:57 »
zato što ti je pc slab?  ;)
"Words are like leaves and where they most abound, much fruit of sense beneath is rarely found."
-Darksiders

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: L.A. Noire
« Odgovori #31 : 21. Siječanj, 2012., 00:25 »
I meni je tako bilo, kolko se sjećam treba nešto isključit preko command line. Evo pogledaj ovdje. http://segmentnext.com/2011/11/10/la-noire-pc-tweaks-crashes-controls-freezes-errors-and-fixes/


Odg: L.A. Noire
« Odgovori #32 : 22. Siječanj, 2012., 19:54 »
zato što ti je pc slab?  ;)

GTA 4 na high radi, a LA Noire ne. o.O

Hvala zg-ridder, valjda će nešto uspjet.

Odg: L.A. Noire
« Odgovori #33 : 22. Siječanj, 2012., 20:45 »
Ovako, sad kad pređem Batmana počinjem ovo igrat. Zanima me koliko vreme igra oduzme (sveukupno), tj. koliko traje?

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: L.A. Noire
« Odgovori #34 : 22. Siječanj, 2012., 20:46 »
Meni je uzela oko 34 sata.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: L.A. Noire
« Odgovori #35 : 22. Siječanj, 2012., 20:54 »
Meni je uzela oko 34 sata.
Uf, taman! Thanks na odgovoru!!!!

Odg: L.A. Noire
« Odgovori #36 : 23. Siječanj, 2012., 19:54 »
Sad čitam neke komentare da je igra slabo optimizirana. Da li bi mi moja konfa mogla vrtiti Noire:

i3 cpu - 3.06
4 gb rama
Radeon HD 6850

*

Chono7

  • n00b
  • 1
Odg: L.A. Noire
« Odgovori #37 : 23. Siječanj, 2012., 23:42 »
Trebalo bi ti radit bez problema, ali se pripremi za pad frameratea prilikom vožnje, jer kao što smo navikli od Rockstara u zadnje vrijeme, igra je loše optimizirana, nešto poput GTA 4.

Odg: L.A. Noire
« Odgovori #38 : 24. Siječanj, 2012., 07:08 »
Trebalo bi ti radit bez problema, ali se pripremi za pad frameratea prilikom vožnje, jer kao što smo navikli od Rockstara u zadnje vrijeme, igra je loše optimizirana, nešto poput GTA 4.
Ma meni i kod san andreasa na high postavkama prilikom vožnje pada framerate. Mislim ono...........

*

assassin 23

  • n00b
  • 1
Odg: L.A. Noire
« Odgovori #39 : 28. Siječanj, 2012., 10:55 »
e bok ljudi imam jedno vazno pitanje.kada zavrsim sve slucajeve u l.a. noire dali igricu mogu nastaviti i kao koji lik ili moram igrati ispocetka.??

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: L.A. Noire
« Odgovori #40 : 28. Siječanj, 2012., 11:02 »
Nemožeš nastavit, ali možeš iz menia loadat slučajeve koje si već riješio.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: L.A. Noire
« Odgovori #41 : 28. Siječanj, 2012., 14:50 »
Odigro igricu te evo moje mišljenje!

Igra me iznenadila u pogledu animacija. Sve je tečno. Pogotovo kontrole. Grad je velik i detaljan. Ugođaj je odličan kao i priča.
Ali... Ovo uopće se ne može zvati sandboxom. Igrom sam htio igrat zato što ima onaj pridjevak sandox, ali toga je vrlo malo. Odi na mjesto događaja, istraži dokaze, ispitaj svjedoke, odi u trgovinu oružja/policijsku stanicu, odi do ne znam šta više ne itd..... Zasmetala me bugovitos i loša optimizacija. I na low postavkama zna štekat. Ne sviđa mi se kako glavni lik dolazi do riješenja. Znam, možda me Columbo malo razmazio.
Pucanje je odlično napravljeno. Samo da je malo više oružja i veća sloboda kod njih. Auti su me totalno razočarali. Tromi su dosta i ne baš pokretljivi. Kretanje po knjižici je moglo biti bolje odrađeno..... 

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: L.A. Noire
« Odgovori #42 : 28. Siječanj, 2012., 19:43 »
Krenuo danas igrati i odmah problem oko igre. Početna animacija se vrti na difoltnim postavkama, i ide glatko, ali čim krećem igrati trza da je nemoguće igrati. Stavio rezoluciju na najmanje, sve postavke za performansu, isključio Anti-aliasing i SSAO i dalje ne ide.
Na Can you run it mi pokazuje da mi kompjuter prolazi zahtjeve. Jel to do nekog pečiranja il šta?
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: L.A. Noire
« Odgovori #43 : 28. Siječanj, 2012., 19:45 »
Probaj patcheve i drivere, vjerojatno bude proradilo.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: L.A. Noire
« Odgovori #44 : 29. Siječanj, 2012., 00:09 »
Zadnje apdejte.  :ementaler:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9