HCL.HR

Mafia II

  • 721 Odgovora
  • 177243 Hitova
*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Mafia II
« Odgovori #585 : 04. Rujan, 2010., 11:14 »
Zavrsio igru eto u 9 sati. :( Mozda 10 derp hehe lol :D
Ono, nezelim ulazit u to dal je jedinica bolja... bolje je samo zato jer je dulja. Jedino sto na dvojki saka kak je kratkoca. A i to nebi bil problem da je ono srednje kraca. Nekih 15h max... cak da su jos samo par chaptera stavili u glavnoj prici bilo bi kul.
A za sajd misns me libo tuki rofl ;) :D Ono, niti na GTA nisam prolazio, nebi niti ovdje. Zanima me samo glavna prica.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Mafia II
« Odgovori #586 : 04. Rujan, 2010., 14:43 »
Nema free roama na kraju igre ? Šteta, prekratko. Prešao sam je u 11h na hard. Dosta kratko i malo glupav kraj  :(

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Mafia II
« Odgovori #587 : 04. Rujan, 2010., 14:50 »
Ima neki mod koji dodaje free roam. Ako se ne varam netko ga je nedavno linkao u ovoj temi.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: Mafia II
« Odgovori #588 : 04. Rujan, 2010., 23:49 »
Ajme kako loš kraj. Inače je ok, prekratka.



*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Mafia II
« Odgovori #589 : 05. Rujan, 2010., 00:09 »
evo još jednom ću linkat kad vidim da se ekipa raspituje

http://mafia-empire.com/forum/index.php?topic=25.0

sve je opisano gdje ubaciti fajl, i piše da je poželjno napraviti backup saveova. Dosta je stabilan, makar ima ponekih bugova. Ali radi se na poboljšanju, stalno neki noviteti, pa čitajte malo i druge stranice na tom linku koji sam dao, dosta velika rasprava.
"Women don't respect salad eaters."

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Mafia II
« Odgovori #590 : 05. Rujan, 2010., 09:52 »
Neznam, meni je igra zrulala ful. Od price, atmosfere, zvuka, igrivosti, sve ono buraz sve sve sve lolz
Drzala me 7h konstantno za kompom, od 16 do 23. Stvarno, jedinu manu joj vidim u kratkoci i mozda u nekim segmentima price koji nisu dovoljno objasnjeni. Al ono derp, da je dulja onda bi bili lolz
Uglavnom, kad smo kod ocjena, sada nakon sta sam ju proso, dao bi joj 8.5/10. 9/10 bi bilo da je dulja za mozda 5 chaptera. Ali meni osobno ostaje u sjecanju ko savrsena igra. :(
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Mafia II
« Odgovori #591 : 05. Rujan, 2010., 10:40 »
+1  :ementaler:

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Mafia II
« Odgovori #592 : 05. Rujan, 2010., 10:53 »
Savrsena igra,savrsena!

*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Odg: Mafia II
« Odgovori #593 : 05. Rujan, 2010., 11:43 »
Ajme kako loš kraj. Inače je ok, prekratka.




U biti je meni priča odlična.Ako si igrao i prešao jedinicu složit ćeš se.

-spoiler.

Mr. Salieri sends his regards.Trebala je tako završiti igrica, da bude kao i u jedinici.Ovako se onaj zadnji chapter samo vozaš po gradu i meh.Čak je final fight relativno sličan onom sa final bossom u jedinici.

-spoiler.

I naježio sam se na scenu sa Henryem.Isuse.Inače, osim što je kratka igra, nemam zamjerki.Odlično je optimizirana.  :hug

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: Mafia II
« Odgovori #594 : 05. Rujan, 2010., 11:51 »
Da, ona scena s Henryem  :ave: :ave:
Priča je dobra, ali mi je kraj predvidljiv i ono tak tak.

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Mafia II
« Odgovori #595 : 05. Rujan, 2010., 12:05 »
ono dok su oni žuti od Henrya htjeli napraviti sushi? :hihi: jebena scena :mrgreen:
"Women don't respect salad eaters."

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: Mafia II
« Odgovori #596 : 05. Rujan, 2010., 13:50 »

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Mafia II
« Odgovori #597 : 05. Rujan, 2010., 13:53 »
 :hihi:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Mafia II
« Odgovori #598 : 05. Rujan, 2010., 14:31 »
strašno :loludara: :hihi: :mrgreen:
"Women don't respect salad eaters."

*

Ben

  • *
  • 104
Odg: Mafia II
« Odgovori #599 : 05. Rujan, 2010., 15:16 »
Neznam, meni je igra zrulala ful. Od price, atmosfere, zvuka, igrivosti, sve ono buraz sve sve sve lolz
Drzala me 7h konstantno za kompom, od 16 do 23. Stvarno, jedinu manu joj vidim u kratkoci i mozda u nekim segmentima price koji nisu dovoljno objasnjeni. Al ono derp, da je dulja onda bi bili lolz
Uglavnom, kad smo kod ocjena, sada nakon sta sam ju proso, dao bi joj 8.5/10. 9/10 bi bilo da je dulja za mozda 5 chaptera. Ali meni osobno ostaje u sjecanju ko savrsena igra. :(
/potpis

Točno to. Ne kužim zašto bi nekome igra bila razočarenje? Ja mislim da je itekako ispunila očekivanja. Ima tu i tamo par zamjerki, ali 2K je definitivno pokazao kako još uvijek znaju napraviti priču. Stvarno su neki dijelovi igre filmski odrađeni. Kao da gledaš zanimljivi mafijaški film. Mislim da gameri danas imaju malo prevelike apetite, i zato je nama casual igračima lakše sagledati igru onakvom kakva ona i jest. Na kraju krajeva: storyline > gameplay. Bar što se mene tiče... A da nije tako, samo bih derao neku drugu sandbox igru bez "ikakve" priče, tipa Prototype (koju su ljudi na koncu i pohvalili).

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9