HCL.HR

Mafia II

  • 721 Odgovora
  • 177258 Hitova
*

frbi

  • n00b
  • 2
Odg: Mafia II
« Odgovori #645 : 04. Listopad, 2010., 18:32 »
Ovo mi je prvi post na koji se javljam,inace dugogdisnji sam pc gamer,međutim zbog red dead redamptiona sam kupio ps3 jer sam veliki fan open world igara.Znaci kupio sam konzolu i odma uzeo 3 igre platimum gta 4,RDR i Mafia 2 sve tri poceo igrat da vidim koja ce mi se najvise svidjeti nisam malo poceo igrat nego svaku oko 4 5 sati i mogu vam rec da me mafia 2 najvise zaaintrigrilala i sad nju samo igram i uzivam u nakmanju ruku odusevljen sam igrom sve mi je odlicno od voznje,napusavanja grafike vrhunske price likova u igri koji me odusevljavaju mislim Vito i Joe su sedam puta bolji od onih balkancina Romana i Nika grad je odlican istina nema se sta puno radit izvan price,al meni to puno i ne smeta dovoljno mi je da uzivam u Empire bayu,glazbi 50 tih ludim autima,jedinu zamjerku imam za fight to su glupo napravili.Mafia 2 je remek djelo  :D

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Mafia II
« Odgovori #646 : 04. Listopad, 2010., 18:40 »
Frbi & Forbs  \:D:hihi:

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Mafia II
« Odgovori #647 : 05. Listopad, 2010., 13:27 »
Nakon dugog odgađanja, bolesti i neko vrijeme bez grafe konačno sam i ja prošao Mafiu 2. Tu famoznu. Oko koje se ovdje toliko priča  :hiha:

Pa krenimo. Priča je odlična. Neki će reći nedovoljno razrađena, ali meni je i više nego dobra. Lako se upustiti u taj svijet kriminala, iako se čini na prvi pogled da su Vito i joe sitnije ribe nego Tommy u jedinici. Priča je malo dublja nego što se čini na prvu ruku, prikazuje dvojac bez previše izbora, najbolje prijatelje koji su odmalena znali kako će im život krenuti. I iako imamo u igri i lijepe aute i stan i pare ne mogu se oteti dojmu da je već spomenuti dvojac doista par sitnih riba, potrošni materijal za mutne poslove glavešina. To je priča i o moralu i o ljudskim vrijednostima. Misija poveznica sa prvim djelom je super iako cijelo vrijeme znaš što će se zapravo dogoditi. Preokret tj. odlazak u zatvor. Super, za priču stvarno nemam nikakve zamjerke.
Grafika. Odlična. Sve na high. Bez trzanja (Iako se dogodilo par puta), prelijepe teksture, detalji likova auta, stvarno 10 od 10. Vozni model fenomenalan. Atmosfera pedesetih pogođena do kraja.
Dosta se u ovom topicu pljuvalo po ne dovoljo iskorištenim open world elementima i to je čak naveo i Wyz u reci. Ne bih se složio. Doista nema pretjerano toga puno za raditi osim skupljanja postera i plejboj zečica, pa ni birceva i dućana nema posebno puno, ali mafiji kao takvj igri se mora pridodati da je nevjerovatno detaljna. Navodili ste (neki) da su prošli igru za 6-8 sati. Da, ako samo pičiš po misijama. I imaš onaj treker koji te vodi do odredište, ali bez obzira na njega nitko vas ne tjera da idete tamo nego možete slobodno istraživati grad. Tako sam ja na kraju nabio 16 sati u Mafiji. Istražio sam sve, slušao dobru galzbu zajebavo murju i dobro se zabavio. Replay value je barem meni : Još jedan obavezan prelazak na hardu ili ponovno na normal. Razočaran također ocjenom u gameplayu 14/20 (ali uz objašnjenje da se mora odigrati kao nastavak hita i igra koja se igra zbog opće kulture) pa i čak relativno niskim ocjenama po netu moja ocjena je malo drugačija. jebiga oduvijek sam volio i Mafiju i Sopranose i Kuma i sve i zbog toga mi taj setting rula. Odlična igra. Preporuka svakome. I cendrali ste zašto su je radili 8 ili 9 godina. Još jednom ponavljam grad i ljudi su fenomenalno detaljni.

Ocjena : 90
I nadam se da će biti u izboru za PC igru godine u zlatnom dabru, jer definitivno joj dajem svoj glas.

Odg: Mafia II
« Odgovori #648 : 05. Listopad, 2010., 13:42 »
slažem se. i ja sam igrao igru, i došao do dijela di ti pokažu kako moš zaradit pare gužvajući auta u čelične kocke.
lik mi je dao zadatak da odem na drugi kraj grada gdje je neka banda koja me mrzi i ukradem auto.
za 400 dolara.


ukrao sam njegovo auto i stavio ga u gnječilicu -> zarada 404 dolara.
 :tired:

uvodna emisija s WW 2 je užas, jebemti ww2, čemu ga stavit. :/
i sandbox priča koja je ista ko u svim GTAima - HOH NEMAŠ PARA RADI KRIMINAL JEA.
 :tired:

rdr ih zbog priče i settinga sve pere.

ugl igrah sat - 2 i neću više nikad.  :wildboy:



CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Mafia II
« Odgovori #649 : 27. Studeni, 2010., 21:40 »
Upravo prešao Joe's Adventures DLC, za 8 sati  :ohnoes:   :ave: Tolko su trajali MW1 i 2  :hihi: Odličan DLC, par fenomenalnih Story misija i mnogodobre ali i teške side misije...
Ocijena za DLC: 85

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Mafia II
« Odgovori #650 : 27. Studeni, 2010., 22:19 »
Upravo igram  :hug

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Mafia II
« Odgovori #651 : 27. Studeni, 2010., 22:24 »
 :hug  :ementaler:

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Mafia II
« Odgovori #652 : 28. Studeni, 2010., 08:32 »
Da 2K nije odlučio dodatno naplaćivati sporedne misije u obliku DLC-ova igra bi i dobila dosta više ocjene. Ovako nešto što se zove sandbox, a zapravo nije, ne može dobiti objektivnije od onoga šta je bilo ovdje u recenziji.
Enikejs, ja sam završio igru i osobno sam prezadovoljan. Inače volim sve što ima veze s mafijom, pa sam se stvarno lijepo uživio u igru. Možda je malo falilo nekih stvari u radnji, ali neću cjepidlačiti pošto od prosječnog Godfathera takvih igara nije ni bilo. DLC-ove ću odigrati kada nađem vremena.
The greatest teacher, failure is.

Odg: Mafia II
« Odgovori #653 : 28. Studeni, 2010., 22:43 »
ispodprosječni Godfather
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Mafia II
« Odgovori #654 : 28. Studeni, 2010., 22:47 »
+1

Presmiješna je igra  :wildboy:

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Odg: Mafia II
« Odgovori #655 : 08. Prosinac, 2010., 00:01 »
ja tek sad poceo, ali me zanima koji vrag na pocetku cim se vratim iz rata kuca mi srce onak jako i mutnija mi je slika, jel to jos nekome bilo, jel to mozda neki bug i jel vam igra sjebe brightnes kompa

EDIT:

da, imao sam malo energije pa cijelo vrijeme cujem srce kak lupa, nego stalno imam malo energije, pojeo sam hamburger, napunila mi se energija iso sam malo šprintat i sama od sebe se počela smanjivat do najmanje crtice, koji je to kurac
« Zadnja izmjena: 08. Prosinac, 2010., 00:21 Zeleni »

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Mafia II
« Odgovori #656 : 08. Prosinac, 2010., 00:37 »
stamina*?

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Odg: Mafia II
« Odgovori #657 : 08. Prosinac, 2010., 00:39 »
kaj kad potrosim staminu onda mi health padne na 0.000001.  Ne kuzim, daj pojasni malo

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Mafia II
« Odgovori #658 : 08. Prosinac, 2010., 08:10 »
Stamina bi se trebala lagano regenerirati, ne znam zasto je tebi stalno na 0.01 , mozda je u pitanju sama "verzija" igre :)

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Mafia II
« Odgovori #659 : 08. Prosinac, 2010., 12:39 »
upravo to zadnje.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9