HCL.HR

Mafia III

  • 254 Odgovora
  • 101790 Hitova
*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Mafia III
« Odgovori #90 : 21. Ožujak, 2014., 15:09 »
Da ne trazim kroz pecto retardiranih postova manjamaxa koji jos nekim cudom nije banan i ostalih debila koji odvajaju vrijeme iz svojih zabavnih zivota da se prepiru s njim, jel ima kakvih novosti u vezi igre a da je ofišl? Kako planiraju izvesti ovu shemu sa 3 lika? Isto ko GTA ili sta?
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Mafia III
« Odgovori #91 : 21. Ožujak, 2014., 15:17 »
Zašto bih ja bio banan? To je rasprava....
U L.A Noire-u mi je vozni model bolji bio nego u Mafiji i to bolje od oba dva dijela. A PC je L.A Noire-u i bila mana. Loše su ga portali, a i sjebali su igru skroz.
Ne sviđa mi se ideja tri lika u igri. Kupe sve od GTA.... :kava:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Mafia III
« Odgovori #92 : 21. Ožujak, 2014., 15:36 »
Držite se teme, a ona je Mafia III, a ne vozni model i rasprava oko L.A Noire.
I ta igra ima svoju temu, pa ukoliko želite podrobnije raspraviti o njoj, učinite to ovdje.
Carry on...

*

Madridista1

  • *
  • 73
  • No lajfer!
    • Real Madrid Hrvatska
Odg: Mafia III
« Odgovori #93 : 27. Ožujak, 2014., 13:20 »
Bude li bolja od dvojke (po najavama bi trebala) ovo će biti fantastično iskustvo. Jedini minus za dvojku je možda prekratka priča, ostalo je sve za najvišu ocjenu. Sigurno jedna od najdražih igrica koju sam igrao sa guštom
"Nogomet je vrlo jednostavna igra, zašto je komlicirati?!"

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Mafia III
« Odgovori #94 : 27. Ožujak, 2014., 17:03 »
Nemoj koristiti izraz igrica, pls.
Mi gejmeri to ne volimo.

 :faca:


Odg: Mafia III
« Odgovori #95 : 27. Ožujak, 2014., 18:01 »

*

Madridista1

  • *
  • 73
  • No lajfer!
    • Real Madrid Hrvatska
Odg: Mafia III
« Odgovori #96 : 27. Ožujak, 2014., 19:20 »
hahaha igrica je zakon :P

šalim se, nastojat ću zbog vas "gamera" izbjegavati tu riječicu :P
"Nogomet je vrlo jednostavna igra, zašto je komlicirati?!"

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Mafia III
« Odgovori #97 : 08. Siječanj, 2015., 19:45 »
http://youtu.be/7dHV8UJrufk
Napokon neke informacije. Dao bi bubreg da dobijemo igru od 15+ sati koja će zrulati oba predhodnika.
Isto tako i tu se nešto šuška. Obje Mafie su fantastične igre. Osobno smatram da je Mafia II jako podcjenjena igra te da joj se dosta stvari zamjera bez pokrića.
Jedva čekam sprovoditi zakon omerte.

Odg: Mafia III
« Odgovori #98 : 08. Siječanj, 2015., 19:50 »
Ajme, jedva čekam.
Osobno Mafia 2 mi je u top 10 igara prošle generacije. :kava:
Po meni ne trebaju mijenjat nešto previše, nek mi dostave savršenu priču i atmosferu ko u prva dva dijela i ja zadovoljan. :hiha:

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Mafia III
« Odgovori #99 : 08. Siječanj, 2015., 20:01 »
I neka popune taj otvoreni svijet sa nekakvim mafijaški-prljavi-poslovi popratnim misijama. To je baš jako falilo u dvojci, onakav divan i ogroman grad je služio samo za vozikanje uokolo i slušanje Joeovih pošalica od misije do misije.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Mafia III
« Odgovori #100 : 09. Siječanj, 2015., 07:33 »
Fascinantno mi je kako ljuti zamjeraju to što si ti Mzehn spomenuo Mafiji 2, a istu stvar nitko ni ne vidi u L.A. Noireu .... čudo

Meni osobno nije smetao izostanak takvih sporednih misija... štoviše, bilo mi je drago da se netko odmaknuo od pravila nametnutih od strane GTA serijala

Odg: Mafia III
« Odgovori #101 : 09. Siječanj, 2015., 08:55 »
LA Noire te toliko obuzme pričom da uopće ni ne pomišljaš na side-mission, kojih je btw bilo.
Dok Mafia jednostavno vapi za nekim side missionom, tipa kamatarenje, iznuđivanje, etc.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Mafia III
« Odgovori #102 : 09. Siječanj, 2015., 09:33 »
Priča u L.A. Noireu nije ništa bolja od priče u Mafiji 2, štoviše, osobno ju smatram inferiornijom.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Mafia III
« Odgovori #103 : 09. Siječanj, 2015., 10:40 »
Te sve side misije bi bile opcionalne naravno, pa, ko voli nek izvoli, ja volim. Desilo mi se u par navrata u Mafiji 2 da sam samo zujao po gradu i krao aute pa ih vozio onom Bruskiju, čisto jer mi je apsolutno sjeo taj setting i nisam htio za 15 sati zaključit igru. Mislim da su takvi fičuri u igrama otvorenog svijeta ipak jedan standard danas, i da su u jednoj mafijaškoj igri dobrodošli jer devovi imaju mašti na volju s opcijama i načinima za te misije.

Odg: Mafia III
« Odgovori #104 : 09. Siječanj, 2015., 11:40 »
Desilo mi se u par navrata u Mafiji 2 da sam samo zujao po gradu i krao aute pa ih vozio onom Bruskiju, čisto jer mi je apsolutno sjeo taj setting i nisam htio za 15 sati zaključit igru.

Slažem se. Iako, meni osobno i nisu toliko falile te side misije no baš bi fino upotpunile cijeli ugođaj jer je definitivo bilo materijala i mjesta za takvo što.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9