HCL.HR

Need for Speed: Shift

  • 247 Odgovora
  • 47016 Hitova
*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #105 : 16. Rujan, 2009., 23:06 »
Je, danas ako se ne varam. Il jučer. :hiha:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #106 : 16. Rujan, 2009., 23:10 »
 :tired:

pa u kurac...

skidam


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

xGAME

  • **
  • 250
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #107 : 16. Rujan, 2009., 23:44 »
Prekjucer u noc 2h sam zavrsio skidanje,  jucer ujutro u 6.15 poceo ins., u 6.30 zaigrao xD (nisam bio budan cijelu noc -.-), i meni se svidja, nisam inace nist ocekivao od te igre, al me ugodno iznenadila, grafika dobra (nije nest posebnog, al je ok), zvuk dobar, gameplay mi bas dobar, nest izmedju simulacije i arkade, bas dobro, bla, bla (neda mi se bas pisat xD) etc...samo sto mi nest u igri fali, ne znam sto, al mi nest fali, mozda vise nekih opcija, ne znam, za sada najveca zamjerka mi, kad ocu pogledat iza sebe, se prebaci u prvo lice (lol?), i da ima "black sky" bug xD tu i tamo..al sve u svemu, za sada od mene dobiva negdje izmedju 7.7-8-0 ocjenu (jos se moram odlucit xD)
Gigabyte Z97X-Gaming 5 | Intel i5-4690k @ 3.50GHZ + LC-CC-120 | Gigabyte GeForce GTX 970 Windforce 3x | Kingston HyperX FURY 16GB DDR3 @ 1866MHz (2x8GB) | WD Blue 1TB + Intel SSD 530 120GB | XFX TS 550W 80+ Gold | Acer G247HLbid 24"

Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #108 : 17. Rujan, 2009., 00:07 »
Ispod očekivanja...

(a očekivao sam da ce bit katastrofa ;))

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #109 : 17. Rujan, 2009., 07:03 »
Skidam. \:D/

Imam joystick pa se nadam da mi neće proklizavat previše.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #110 : 17. Rujan, 2009., 09:37 »
Ispod očekivanja...

(a očekivao sam da ce bit katastrofa ;))

Znači lošije od katastrofe?  :wildboy:

Ajde obrazloži barem malo zašto, što ti se ne sviđa u igri itd.

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #111 : 17. Rujan, 2009., 10:09 »
nemogucnost motanja se da rjesiti tako da se iskljuci braking support i stabilisation support, ali onda nemozes uopce auto voziti koliko bjezi... Do Tier 2 je jebeno , iznad toga postaje neigrivo baš kako je gore netko reko
easy-forex-basics.blogspot.com

*

faca_sk

  • **
  • 184
  • 4ever2gether
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #112 : 17. Rujan, 2009., 10:14 »
skiiiiidam sineeee  \:D/
Dok nema lava u indexu, za mene je labud kralj životinja

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #113 : 17. Rujan, 2009., 10:43 »
Ispod očekivanja...

(a očekivao sam da ce bit katastrofa ;))
Da je Shift loša igra, velike su neistine i bez obzira na nečije najgore subjektivno mišljenje, ovakav komentar nerealan je za tu igru...

Probal sam malo prekjučer, u zadnjoj četvrtini košarkaške tekme :ementaler: nisam mogel odoljeti, a da ne zaigram.
Prvi dojmovi vrlo dobri.
Upravljanje je sasvim ok s volanom, za razliku od onog mučenja u GRID-u.
Zvuk je močan i super dočarava/prati vožnju, pogotovo kod vožnje iz kokpita, te manual šiftingom i sa svim pomoćima isključenima - onaj zvuk i osjećaj kad prešaltaš je hebeno izveden!
Grafika je bezprijekorna i više sam gledal sve te efekte po Brands Hatch stazi nego se koncentriral na samu vožnju.
Optimiziranost, hmm, dobra, nemrem očekivati da moj komp guta igru sa svime max, 1680/1050 rezi u velikom broju sličica al on to radi savim ok dok smanjim rezoluciju i AA, a time malo gubim na grafici.

Eto, to su onak, komentari iz rukava.
Moram odigrati više i pozabaviti se samom vožnjom za daljnje komentiranje, no Shift je sasvim sigurno prva velika NFS igra nakon U2.

@Gringo, nažalost, neki vele da igra ima neku hebenu zaštitu koje se manifesticira kroz to da igra koči, dodaje gas ili mjenja kamere kad želi...
Ja to nisam osobno primjetil al nisam dugo ni igral, tek sam prvi auto kupil.




"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

faca_sk

  • **
  • 184
  • 4ever2gether
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #114 : 17. Rujan, 2009., 10:47 »
Ispod očekivanja...

(a očekivao sam da ce bit katastrofa ;))
Da je Shift loša igra, velike su neistine i bez obzira na nečije najgore subjektivno mišljenje, ovakav komentar nerealan je za tu igru...

Probal sam malo prekjučer, u zadnjoj četvrtini košarkaške tekme :ementaler: nisam mogel odoljeti, a da ne zaigram.
Prvi dojmovi vrlo dobri.
Upravljanje je sasvim ok s volanom, za razliku od onog mučenja u GRID-u.
Zvuk je močan i super dočarava/prati vožnju, pogotovo kod vožnje iz kokpita, te manual šiftingom i sa svim pomoćima isključenima - onaj zvuk i osjećaj kad prešaltaš je hebeno izveden!
Grafika je bezprijekorna i više sam gledal sve te efekte po Brands Hatch stazi nego se koncentriral na samu vožnju.
Optimiziranost, hmm, dobra, nemrem očekivati da moj komp guta igru sa svime max, 1680/1050 rezi u velikom broju sličica al on to radi savim ok dok smanjim rezoluciju i AA, a time malo gubim na grafici.

Eto, to su onak, komentari iz rukava.
Moram odigrati više i pozabaviti se samom vožnjom za daljnje komentiranje, no Shift je sasvim sigurno prva velika NFS igra nakon U2.

@Gringo, nažalost, neki vele da igra ima neku hebenu zaštitu koje se manifesticira kroz to da igra koči, dodaje gas ili mjenja kamere kad želi...
Ja to nisam osobno primjetil al nisam dugo ni igral, tek sam prvi auto kupil.







ja vjerujem armoru a vi se jebte  :thumbs:
Dok nema lava u indexu, za mene je labud kralj životinja

*

Tola

  • **
  • 429
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #115 : 17. Rujan, 2009., 11:27 »
Naručeno, sada kad ce sitici pitaj boga. Inace nevolim auta, al eto kad je NFS svaki sam probao pa cu i ovaj..
Ako Armoru ide na srednjim detaljima, moci ce i  meni onda valjda na high (puuuno je manja kod mene rezolucija, 1440x900).

*

faca_sk

  • **
  • 184
  • 4ever2gether
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #116 : 17. Rujan, 2009., 11:50 »
Naručeno, sada kad ce sitici pitaj boga. Inace nevolim auta, al eto kad je NFS svaki sam probao pa cu i ovaj..
Ako Armoru ide na srednjim detaljima, moci ce i  meni onda valjda na high (puuuno je manja kod mene rezolucija, 1440x900).

koju konfiguraciju ti imas?
Dok nema lava u indexu, za mene je labud kralj životinja

*

Tola

  • **
  • 429
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #117 : 17. Rujan, 2009., 13:03 »
Naručeno, sada kad ce sitici pitaj boga. Inace nevolim auta, al eto kad je NFS svaki sam probao pa cu i ovaj..
Ako Armoru ide na srednjim detaljima, moci ce i  meni onda valjda na high (puuuno je manja kod mene rezolucija, 1440x900).

koju konfiguraciju ti imas?
Intel E5200, 2GB RAM, ATi HD4550 512DDR3 clockana do krajnih mogucnosti.
U igraoni kod nas ima HD4870X2, tako ako mi se gleda grafika odem tamo i igram (kao sto sam sa crysisom uradio).
« Zadnja izmjena: 17. Rujan, 2009., 13:04 Tola »

*

faca_sk

  • **
  • 184
  • 4ever2gether
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #118 : 17. Rujan, 2009., 13:10 »
Naručeno, sada kad ce sitici pitaj boga. Inace nevolim auta, al eto kad je NFS svaki sam probao pa cu i ovaj..
Ako Armoru ide na srednjim detaljima, moci ce i  meni onda valjda na high (puuuno je manja kod mene rezolucija, 1440x900).

koju konfiguraciju ti imas?
Intel E5200, 2GB RAM, ATi HD4550 512DDR3 clockana do krajnih mogucnosti.
U igraoni kod nas ima HD4870X2, tako ako mi se gleda grafika odem tamo i igram (kao sto sam sa crysisom uradio).

kurac ja imam 2gb rama grafu  gf8600 256mb i rezoluciju od 1920x1200.. necu moc ni na low igrat  :wildboy:
Dok nema lava u indexu, za mene je labud kralj životinja

*

Tola

  • **
  • 429
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #119 : 17. Rujan, 2009., 13:50 »
Uffffff. Velika rezolucija. Tu ni HD4890 nebi moga na high. Al moces sigurno negdje na low 1920x1200.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9