HCL.HR

PES 2019

  • 142 Odgovora
  • 34718 Hitova
Odg: PES 2019
« Odgovori #15 : 08. Kolovoz, 2018., 23:21 »
odigrao nekih dva sata
dve offline utakmice, AI je jako los te sam ga lako dobio na superstar
sest online utakmica, tri dobivene tri izgubljene
igra je jako dobra, na momente prespora, driblati je gotovo nemoguce te se dosta oslanja na dodavanja
i onaj osecaj kad svakog protivnickog igraca posaljes po burek i jogurt te ga jednostavno nadmudris i zabijes mu gol
Neprocenjivo, takvih momenata nije bilo u fifi
mada igra ima boljki, koje su glavnom vezane za lag, ponekad se igracima lopta odbija od noge ko od panja, ponekad samo propuste loptu gledajuci u nju, naredbe ponekad kasne
sve u svemu, jako ugodno iskustvo, preporucujem svima
I da, ako vam igra izgleda lose na pc-u, a ne vidite postavke za promenu detalja u settingsima kao i uvek, odite unutar igre i pronadite, to su sada premestili
« Zadnja izmjena: 08. Kolovoz, 2018., 23:27 hacksor1234 »

*

Beli

  • *
  • 91
Odg: PES 2019
« Odgovori #16 : 08. Kolovoz, 2018., 23:59 »
Odigrao par sati. Jako sam zadovoljan. 8 online utakmica, 2 prve izgubio (dok se nisam navikao xd), ostalih 6 pomeo protivnike. Upravo sad zavrsio mec, 8-2. Lika sam totalno unistio da je na kraju tekme sam sebi zabio gol. Sta reci, drago mi je da je ubaceno dosta novih animacija. Ovaj fazon sa umaranjem igraca je jako dobar, falilo je to i prije. Quick sub jos nisam koristio ali cini mi se kao jako korisna stvar. Prebacivanje igraca djeluje normalnije, lijepa fizika mreze, grafika, tu se nema sta pricati, vrh. Sad se samo ceka full verzija i zabava moze poceti.
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost,
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost,
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring,
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PES 2019
« Odgovori #17 : 09. Kolovoz, 2018., 09:55 »
Ovaj fazon sa umaranjem igraca je jako dobar, falilo je to i prije.

Na čemu to točno vidiš? Ja se trudim primijetiti to, ali baš nikakve razlike ne vidim.

*

Beli

  • *
  • 91
Odg: PES 2019
« Odgovori #18 : 09. Kolovoz, 2018., 10:47 »
Ovaj fazon sa umaranjem igraca je jako dobar, falilo je to i prije.

Na čemu to točno vidiš? Ja se trudim primijetiti to, ali baš nikakve razlike ne vidim.
Mozes primjetiti kad im je stamina bar prazan kako stanu da odmaraju kad nemaju loptu. U svim ostalima naslovima bi trcali normalno kao da je tekma tek pocela i uvijek bi bili na svojoj poziciji. Ovako mi se zna desiti da igrac uopste nije tamo gdje treba da bude jer je umoran. A i kad im dodam loptu u prostor dosta su sporiji i protivnicki igraci to zatvore brzo. :)
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost,
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost,
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring,
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2019
« Odgovori #19 : 09. Kolovoz, 2018., 11:57 »
Da, ovo sa umaranjem je odlicno. U jednoj tekmi mi je Mendy poceo šepati i bio je beskoristan, morao sam ga mijenjati. A mreza je fenomenalna, gust je postici pogodak. Najvise mi se svidja sto je odbrana balansirana, vise nema svemocnih igraca i odbrambeni igraci nisu treca kasta na terenu. Odlican PES, samo ako sta ne ukake u finalnoj verziji.

Odg: PES 2019
« Odgovori #20 : 09. Kolovoz, 2018., 14:01 »
To s umaranjem je dobro samo za Prvu penzionersku ligu, ne za igru.  :loludara:

Mreža je dobra.  :thumbs:

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2019
« Odgovori #21 : 09. Kolovoz, 2018., 15:38 »
To s umaranjem je dobro samo za Prvu penzionersku ligu, ne za igru.  :loludara:

Mreža je dobra.  :thumbs:

Hahaha :) Uvijek sam volio realnost u igrama, a ove godine se Konami potrudio dobro. Razumijem da je doveden na granicu dosade ali meni je to ekstra, gust mi je i kad utakmica zavrsi 0:0 ili je prelomi jedna greska, sve se to desava i u stvarnom nogometu. Gust mi je nekoga poslati po burek jer je to postalo tesko, postici gol izvan 16m, igrati katenaćo ... meni je stvarno odlican, samo je pitanje kako ce izgledati u finalnoj verziji, najvise da li ce scripting biti odlucujuci faktor.

Odg: PES 2019
« Odgovori #22 : 09. Kolovoz, 2018., 15:44 »
Pa i kad gledaš nogoš na tv-u i kada vidiš da se netko vuče po terenu kao zaklani zec obično pomisliš "trči konju jedan", pa tako i u igri ne volim da se vuku. :D

Mislim, ja sam naravno i dalje totalna njubina u igri, ali eto volim kada ima akcije, neka se igra na gol više.  :clap:

Odg: PES 2019
« Odgovori #23 : 09. Kolovoz, 2018., 18:45 »
jel zna neko jel se moze igrat protiv nekog prijatelja na pc-u na primer, posto vidim da samo ima random matchmaking, sto je zesca glupost  :chair: :chair:

*

Beli

  • *
  • 91
Odg: PES 2019
« Odgovori #24 : 09. Kolovoz, 2018., 20:00 »
jel zna neko jel se moze igrat protiv nekog prijatelja na pc-u na primer, posto vidim da samo ima random matchmaking, sto je zesca glupost  :chair: :chair:
Quick match, co-op i exhibition. Mozete igrati zajedno jedino na istom pc. Drugacije ne.
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost,
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost,
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring,
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.

Odg: PES 2019
« Odgovori #25 : 16. Kolovoz, 2018., 16:28 »
Pa i kad gledaš nogoš na tv-u i kada vidiš da se netko vuče po terenu kao zaklani zec obično pomisliš "trči konju jedan", pa tako i u igri ne volim da se vuku. :D

Mislim, ja sam naravno i dalje totalna njubina u igri, ali eto volim kada ima akcije, neka se igra na gol više.  :clap:

gledam malo tvoje postove...pa tvoj svaki post je kontra onog kako bi igra trebala izgledat...i kontra simulacije i realnosti..
predlazem ti da onda odes igrat arkadnu fifu, a simulaciju ostavis pravim ljubiteljima nogometa

Odg: PES 2019
« Odgovori #26 : 17. Kolovoz, 2018., 07:25 »
Eto ja u "pravom nogometu", finalu Super kupa između Reala i Atletica nisam baš vidio da je netko "umoran" i da se vuče po terenu kao u igrici.
Ako si ti vidio, onda je i ovaj moj post pogrešan...

*

Beli

  • *
  • 91
Odg: PES 2019
« Odgovori #27 : 17. Kolovoz, 2018., 11:29 »
Eto ja u "pravom nogometu", finalu Super kupa između Reala i Atletica nisam baš vidio da je netko "umoran" i da se vuče po terenu kao u igrici.
Ako si ti vidio, onda je i ovaj moj post pogrešan...
Ne znam onda zasto u fudbalu postoje zamjene ali hajde. Kako god ti kazes.
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost,
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost,
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring,
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2019
« Odgovori #28 : 29. Kolovoz, 2018., 11:37 »
Pozdrav.

Preorderao sam sebi i prijatelju PES 2019 Legend edition. Već dijelimo igre i PS+ pretplatu na poznati način, ali me zanima da li ćemo večeras obojica dobiti preorder bonus ili samo ja s obzirom da je preko mog accounta kupljena igra?

LP

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2019
« Odgovori #29 : 30. Kolovoz, 2018., 15:14 »
PES je out. Jedan zanimljiv update 18-ke su napravili, ništa revolucionarno ali sve je za jedan level bolje. Gameplay su malo ispolirali, napokon se može igrati čvrsta odbrana.
MyClub osvježen. Nisam imao neke sreće sa svojom Legend edition verzijom. Od legendi sam dobio najveće sranje Cafua. Tu su se našli još Umtiti i Mbappe sa kojima sam prezadovoljan, tu je 43-godisnji Beckham, generalno solidan početak.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9