HCL.HR

eFootball PES 2020

  • 76 Odgovora
  • 25951 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #15 : 08. Srpanj, 2019., 14:43 »
Kaj vama s mozgom? Ne radi? :hihi: Daju vam slike ureda i vi se navlažite. :hiha2:

Kaže lik koji igra fantaziju Emila Heskija  :hihi:

Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #16 : 10. Srpanj, 2019., 21:32 »
Da fuck is Colo Colo klub ?  :mrgreen:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #17 : 11. Srpanj, 2019., 12:53 »
pa jedan od poznatijih juznoamerickih klubova...sta je tu cudno?

*

Ilija McFly

  • n00b
  • 1
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #18 : 15. Srpanj, 2019., 19:30 »
Kao veliki fan Pesa reci cu da je nazalost Fifa otisla daleko sto se kvaliteta tice. Moje misljenje je da je sve do Pesa 15 Konami radio odlican posao, ali da je onda Fifa polako oduzimala sve dobro kod Pesa. Eto prosle godine i Ligu sampiona. Iako se licence mogu srediti patchevima nije dobar osecaj igrati masterligu kao kad je originalna. Moje misljenje!

Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #19 : 16. Srpanj, 2019., 13:17 »
Zanima me imali ljudi da igraju pes na pc (20 sad kad izade) ?

*

Beli

  • *
  • 91
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #20 : 16. Srpanj, 2019., 13:24 »
Zanima me imali ljudi da igraju pes na pc (20 sad kad izade) ?
Ima. Ja cak idem toliko daleko da igram na tastaturi.
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost,
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost,
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring,
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #21 : 22. Srpanj, 2019., 10:39 »
Nadam se da će biti demo i ovoga i Fife 20, i kaj se mene tiče neka bude ove godine PES dobar, pa ga kupim.

Onda ću imati i Fifu 19 i PES 20, dvije dobre igre - pošto uopće nisam "zadrt" da idem pljuvati po jednima, jer meni kao rekreativcu uopće nije bitno tko prizvodi igru, nego kakva je. Prošle godine probao PES 19 na PC-u i FIFU 19 demo. Nikako mi se PES nije svidio, pa sam kupio fifu za xbox one.

*

Beli

  • *
  • 91
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #22 : 22. Srpanj, 2019., 12:37 »
Nadam se da će biti demo i ovoga i Fife 20, i kaj se mene tiče neka bude ove godine PES dobar, pa ga kupim.

Onda ću imati i Fifu 19 i PES 20, dvije dobre igre - pošto uopće nisam "zadrt" da idem pljuvati po jednima, jer meni kao rekreativcu uopće nije bitno tko prizvodi igru, nego kakva je. Prošle godine probao PES 19 na PC-u i FIFU 19 demo. Nikako mi se PES nije svidio, pa sam kupio fifu za xbox one.
PES demo izlazi 30og ovog mjeseca :) Najavili su već i sta će biti dostupno u demo verziji.

Demo novog PES-a 2020 izlazi 30.7.2019.

Demo timovi:
Barcelona
Arsenal
Boca Juniors
River Plate
Palmeiras
Flamengo
Sao Paolo
Colo Colo
Corinthians
CR Vasco da Gama
Club Universidad de Chile
Juventus
Manchester United
Bayern Munchen


All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost,
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost,
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring,
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #23 : 30. Srpanj, 2019., 15:53 »
Probao i ugasio nakon 2 minuta.

PS4 mi počeo levitirati od rada ventilatora, kao i prošli PES, nisu ni to ispravili.

Sve izgleda kao na 19, nista novo ne vidim osim kamere koja me iritira i par licenci tipa Bayern i Juve što je za pohvalu. Trava ljepše izgleda, gameplay jadan kao i u prošlom, igranje odbrane teški idiotizam.

Trude se, pokušavaju, uljepšavaju, ali nema radikalnog iskoraka, tako da i ove godine ostajem sa Fifom.

*

VuklaVukCRO

  • n00b
  • 1
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #24 : 31. Srpanj, 2019., 10:30 »
Skinuo sam preko Steama PES 2020 DEMO i kad sam ga pokušao pokrenut,otvorila se igra,pojavila bijela slika i sve se krešalo.

PS Isti sam problem imao kod PES 2019.
 
Je li još netko imao sličan problem,ako je imao i ako ga je riješio kako ga je riješio???

Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #25 : 03. Kolovoz, 2019., 22:45 »
Skinuo sam preko Steama PES 2020 DEMO i kad sam ga pokušao pokrenut,otvorila se igra,pojavila bijela slika i sve se krešalo.

PS Isti sam problem imao kod PES 2019.
 
Je li još netko imao sličan problem,ako je imao i ako ga je riješio kako ga je riješio???

Vjeruj mi, i bolje da ga nisi uspio upalit, nisi ništa propustio :)

Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #26 : 12. Kolovoz, 2019., 08:57 »
Vidim ja sve neki veliki poznavatelji pesa da ne kazem hejteri. Pa ak je netko upalio i odigrao barem 2 tekme protiv AI ili frenda, skuzio bi krucijalnu razliku u odnosu na pes19. A to je da 1) nema vise dodavanja naslijepo, kao ni tocnih lopti pod pritiskom, da ne kazem dodavanja petom prek pol terena, lopte u for po zraku, a okrenut ledima.... 2) ishod odbijanja lopte nije UVIJEK u nekog igraca, sto je i realno.
Naravno, trebaju popraviti suce, jer je glupo da je svaki kontaktić i faul. Trebaju malo pojasniti i kako se suarez ogradi od tri igraca bez gubitka kontrole i brzine, dok jedan lukaku nemre ograditi jednog bez gubitka brzine te kontrole. Online je i dalje muka isusova, al to su japanci. Sve odreda posteni ljudi. Jedino eu gamad nakon sto gubi pocne ubijati vezu i sl. Uglavnom, odmak od pesa19 je svjetlosnu godinu i to me veseli. ePes2020 welcome

*

Beli

  • *
  • 91
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #27 : 12. Kolovoz, 2019., 11:06 »
Naravno, trebaju popraviti suce, jer je glupo da je svaki kontaktić i faul.
Rade na tome. Prije nekoliko dana su tražili feedback od fanova na Facebook stranici i izgleda da je urodilo plodom. Dosta igrača se odazvalo i prijavljivali su sve što treba popraviti. Baš sinoć kad sam palio demo dočekala me poruka gdje piše kako su svjesni da sudije sviraju previše prekršaja i da će to srediti do full verzije. Još neke stvari su naveli ali nisam imao vremena čitati.
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost,
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost,
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring,
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #28 : 13. Kolovoz, 2019., 02:00 »
Naravno, trebaju popraviti suce, jer je glupo da je svaki kontaktić i faul.
Rade na tome. Prije nekoliko dana su tražili feedback od fanova na Facebook stranici i izgleda da je urodilo plodom. Dosta igrača se odazvalo i prijavljivali su sve što treba popraviti. Baš sinoć kad sam palio demo dočekala me poruka gdje piše kako su svjesni da sudije sviraju previše prekršaja i da će to srediti do full verzije. Još neke stvari su naveli ali nisam imao vremena čitati.

Svake godine isto, jedno poprave troje pokvare i tako unedogled. Suarez može jer im je Barcelona partner pa svi igrači imaju super moći. Vidim da nije samo kod mene problem preglasnom Pro konzolom, bukvalno neigrivo od buke. Odbrana i dalje teški humor, a golmani posebna priča. Idu u krivom smjeru u gameplaya, kopiraju FIFU i to loše izgleda. Neki pomaci su tu naravno ali sve u svemu ovo je jedan manji update PES 19.

*

dame92

  • n00b
  • 1
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #29 : 13. Kolovoz, 2019., 05:43 »
Demo je dosta drugačiji u odnosu na prošlogodišnju verziju i prvo što to sugeriše, jeste brzina, odnosno tempo. Brzina je ove godine, po mom mišljenju, perfektna i igra stvarno djeluje realistično,  a tome doprinosi i to što više nema hirurški preciznih dodavanja u situacijama kada je igrač okrenut leđima ili kada ima igrača na sebi, kao ni takvih dodavanja petom. Dosta je naglašena fizička igra, tako da igrači stvarno imaju težinu i npr. igrači poput Lukakua mogu zagraditi loptu, dok igrači poput Aubameyanga jako brzo kreću u sprint i tako lome odbrambenog igrača. Lopta je u 2020 totalno odvojen objekat od igrača i to se itekako odražava na igru. Odbrana je kompleksnija i puno lakše se pravi faul, čak i samim pozicioniranjem bez držanja tipke za oduzimanje lopte. Sve u svemu, veoma kvalitetan fudbal.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9