HCL.HR

Razmišljate o zapanjujućim metrima u akcionim igrama?

• 1 Odgovora
  • 192 Hitova
*

navzintel

• n00b
  • 1
Nedavno sam primjetio mnogo toga u video igrama. I moje mišljenje je da je ovim posrnulim trakama obično potrebno mnogo vremena da se iscrpe ili popune jer programeri žele da vidite svaki pojedinačni pokret neprijatelja. Ovo se uglavnom odnosi na velike neprijatelje, kao i na šefove. FF7R je odličan primjer. ta igra je imala duge borbe sa šefovima i to je iz tog razloga. Sada neke druge igre poput unakrsnog koda imaju istu vrstu mjerača, međutim oni postoje na način kada se popune. neprijatelj postaje pokoran i možete samo osloboditi napade na njih. Mislim da samo trebam da budem gud, ali također osjećam da je imati ove zaprepašćujuće mjere u igricama samo način na koji programeri stvaraju neku vrstu poteškoća. kao što je neprijatelju dozvoljeno da radi bilo šta bez ograničenja i igrač se mora samo nadati da će moći pronaći i otvoriti. ovo nije poput souls igara u kojima postoje brojne reakcije koje možete iskoristiti da iskoristite otvaranje. ovo je kao da će neprijatelj/šef kružiti kroz sve svoje poteze sa malo ili nimalo hlađenja osim ako ga ne zateturate.

To je nešto zbog čega sam se već neko vrijeme mučio i pitam se da li sam jedini koji se tako osjeća.

*

Zortorera

• n00b
  • 4
Odg: Razmišljate o zapanjujućim metrima u akcionim igrama?
« Odgovori #1 : 14. Lipanj, 2022., 17:04 »
Nedavno sam primjetio mnogo toga u video igrama. I moje mišljenje je da je ovim posrnulim trakama obično potrebno mnogo vremena da se iscrpe ili popune jer programeri žele da vidite svaki pojedinačni pokret neprijatelja. Ovo se uglavnom odnosi na velike neprijatelje, kao i na šefove. FF7R je odličan primjer. ta igra je imala duge borbe sa šefovima i to je iz tog razloga. Sada neke druge igre poput unakrsnog

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9