HCL.HR

The Elder Scrolls V: Skyrim

  • 856 Odgovora
  • 211339 Hitova
*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #780 : 10. Ožujak, 2015., 22:41 »
Tek sam poceo igrati skyrim, imam 6 sati u igri, neke graficke modove instalirao. Da vas nesto pitam: jeli bolje igrati glavni quest dok ga ne zavrsim pa onda side questove ili odigrat jedan glavni, pa malo level upat pa opet glavni...? (Ja igram na drugi nacin)
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #781 : 10. Ožujak, 2015., 23:16 »
Ja uvijek sidequestove rješavam prije. Nekako mi se nakon kraja main questa više neda igrat.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #782 : 11. Ožujak, 2015., 01:21 »
Tek sam poceo igrati skyrim, imam 6 sati u igri, neke graficke modove instalirao. Da vas nesto pitam: jeli bolje igrati glavni quest dok ga ne zavrsim pa onda side questove ili odigrat jedan glavni, pa malo level upat pa opet glavni...? (Ja igram na drugi nacin)

Ja uvijek igram glavni dok se ne pojave zmajevi. Onda malo furam okolo dok ne dobijem Fus Do Rah i ostale gluposti. Tek nakon toga radim free roam. Čisto onako da se počne sa zmajevima. A i fakat mi nema smisla da ignorišem činjenicu da su zmajevi napali i da hodam okolo bezveze :approve

Da mi je da igra već jednom ode na sale kakav. Neam šta igrat a ne bi da igram opet piratsku verziju :ne:

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #783 : 11. Ožujak, 2015., 10:47 »
tbh, koga briga za invaziju zmajeva i hordu staraca u haljinama kad mozes brati cvijece i loviti leptire po prirodi.
(da, preporucam da ides rjesiti main quest line, cisto da ti se ne dogodi isto sto i meni- nakon... cca beskonacno sati in-game, na pola sam main quest line-a, ali su zato side questovi pokoravani samo tako. i ne da mi se vise igrati, ni zavrsiti isto)

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #784 : 11. Ožujak, 2015., 21:49 »
Aj, igrat cu main quest, a ako ga e mogu proc cu cekam malo da level upam i dobim bolja oruzja:piva: 
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

Skyrim : Requiem - Pomoć oko instalacije Moda 'Requiem'
« Odgovori #785 : 26. Kolovoz, 2015., 11:07 »
Pozdrav! Ispričavam se ukoliko postoji tema, u tražilici sam upisivao Skyrim Requiem ali nisam nista pronasao, pa ovako... Pokušavam pokrenuti Mod Requiem, ali mi zadaje glavobolje. Inače imam sve instalirano, kao sto je SKSE, SKYUI, nova java je updateana, pa i mnoštvo drugih, točnije 80 modova. No Requiem, nikako da proradi kako treba. Instaliram ga u NMM-u kao i svaki drugi mod, no kada započnem igru, koju počinjem putem Skyrim: Unbound moda i započinjem u Riverwoodu, pojavi mi se in game Pop Up, koji kaže "SkyProc patch Requiem for the Indifferent was not found in your load order. Without this patch, core elements of Requiem cannot function properly. Please use the SkyProc patcher included in the download to generate the patch". I tu zapnem. Otvorio sam Data folder, usao u SkyProc patchers, pa u Requiem, i tu nasao tri filea. Reqtificator.ini, Reqtificator.jar, ReqtificatorVault.esp. Dvaput sam kliknuo na Reqtificator.jar i otvorio mi se Reqtificator prozor, te s gornje desne strane Patch, na kojeg kliknem. Krene loading i učitavanje patcha, no tada mi izbaci prozor "There was no exception thrown during program execution!". Tu imam samo opciju "OK", nakon čega se zatvara prozor. Moja verzija Requiema je 1.9.1. Probao sam neka Youtube videa i Tutoriale ali sve su same komplikacije, tj ne ide mi nikako instaliranje ovoga. Pa eto, ukoliko bi mi netko mogao pomoći i objasniti mi korak po korak točno kako instalirati Requiem, super. Hvala puno :)

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Skyrim : Requiem - Pomoć oko instalacije Moda 'Requiem'
« Odgovori #786 : 26. Kolovoz, 2015., 13:04 »
Dobro došao na forum.

Ne razumijem kako si uspio fulati dosta veliku temu kao što je Skyrim. Ako imaš probleme s određenom igrom onda napraviš post u temi od te igre.
Prije ćeš naći pomoć unutar te teme jer su tamo ljudi koji imaju/igraju ili su igrali igru i veća je vjerojatost da imaju iskustva s modovima.
Uz to, molim te, koristi tipku Enter koji puta.
Ovako ti je post užasno zbit, nepregledan i većina ljudi se neće potruditi oko čitanja takvog posta.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #787 : 08. Siječanj, 2016., 01:13 »
Planiram sad kad zavrsim Mass Effect serijal zaigrat ovo cudo.Igrao sam prije 3,4 godine na starom PC-u, blokavala je i isla nikako.Nisam dosao daleko, mozda 10 sati sam ulozio u igru.Imao sam samo jedan quicksave i dogodilo mi se to da sam napao neke ljude u nekoj velikoj kuci na nekoj planini sve je bilo u snjegu.I stalno sam umirao, a svaki put kad bi se respawnao bi me odma ubili i nikako nisam mogao izbjec tu situacija tako da sam odustao od igranja.

Uvjek sam obozavao punokrvne RPG igre.Iako nisam imao puno iskustva sa istima, davno sam igrao Morowind i Kotor, nesto malo Oblivion i 2008 kad je izasao Dragon Age Origins.Sjecam se da sam proveo sate i sate u Dragon Age, bas sam uzivao, iako je nikad nisam zavrsio.Sjecam se kad sam pobjedio nekog velikog kamenog diva u nekim tunelima, mucio sam se satima i borio sa svime dok sam prolazio kroz pecine, i kad sam dosao do toga diva i pobjedio ga nemogu vam opisat koji je to predivan osjecaj bio.

Znaci moje pitanje je za vas ljubitelje Skyrima.Vidio sam u recenzijama spominje se nekakva carobnjacka skola u nekom tornju, to cu svakako otic posjetit.Ogroman je svjet, pa ako ima neka preporuka da obavim i posjetim nesto svakako recite.

Takoder me zanima koje klase vi najvise odabirete, ja sam uvjek ili Warior ili Mage, a vecinom to bude Mage i iskreno mislim da su te dvije klase najjace.Svida mi se ova stealth klasa ili kako se vec zove, al uvjek imam osjecaj kako sam dosta slabiji, a na kraju taj stealth skoro nikako i ne koristim.

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #788 : 08. Siječanj, 2016., 11:32 »
Ja sam kao ratnik u maniru nordijske mitologije sjekire u obje ruke i rokaj 400+ sati sam imao,mislim da sam je 3 godine igrao.Ta skola magije ti je u biti jedan veliki quest kad se uclanis u skolu krecu questovi kojih ima vise.Stealth je glupo uradjen odjebi ga al ako se okrenes questovima vezanim za thief guild trebat ce ti neke vjestine.Ako u nju ulozis brdo vremena nabrijat ces sve vjestine od magije,borbe,kradje i ostalih pizdarija.Igra je odlicna i ogromna ja nisam koristio nikakav guide jer sam sam zelio sve istrazivat tek kada sam zapeo malo sam prosurfo pa netu da vidim da li sam falio neke zanimljive questove i bilo je toga.Tipa darkbrotherhood koji mi je najjaci quest ikad :) onda oko onih questova vezanih za bogove,kako ih pokrenut trebao sam pomoc jer mapa ogromna ako nenaletis slucajno neces ni naci.Nemoj zurit s glavnim questom jer je kratak i mozes ga brzo rijesit.Al po cijelom svijetu ima toliko zanimljivih stvari za radit da je to nesto nemoguce.Jedina mana je sto relativno brzo napredujes i bitke nakon nekog vremena postanu smjesne zakoljem zmaja s 4 udarca i 2 magije pa gledaj da krenes igrat na tezem nivou da bude izazovnije.Igra je perverzija i definitivno ces uzivat

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #789 : 08. Siječanj, 2016., 16:11 »
Mislim da cu ipak uzet Mage klasu, nekako mi je ogromno zadovljstvo bacat carolije.Krenut cu na put pa di me odvede, necu se odma fokusirat na glavni quest, bas mislim uc u svjet, zivit tamo, sredit kucu i to sve.Lootat sve zivo i ubijat ih u kucama dok niko ne vidi, hahah..Kriminal u Skyrimu.

The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #790 : 08. Siječanj, 2016., 17:26 »
Imam problem igram skyrim i oslobodio sam Seranu u questu Bloodline ali kad ju dovedom doma kod dvorca neželi me pustiti unutra na youtubu sam gledo da ona treba razgovarati sa stražarem ali neželi i sad neznam kako uć u dvorac da završim quest.  :tired:

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #791 : 09. Siječanj, 2016., 15:38 »
Vjerojatno nekakav bug. Loadaj raniji save ako ga imaš ili potraži rješenje ovdje pod Bugs sekcijom.

Ovo će ti vjerojatno riješit problem:
Citat: The Elder Scrolls Wikia
If you cannot enter Castle Volkihar with Serana for the first time, open the console and type: player.moveto 020033b3 this will start a load screen and once loaded you should be inside the castle foyer. But Serana will not be with you, so then type: prid xx002B74 press enter, then type: moveto player and this will bring Serana to you inside the castle foyer. The quest will carry on normally from here, as though the two of you had entered through the door normally.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #792 : 09. Siječanj, 2016., 17:15 »
Tipična Bethesda i njihovi questbreaking bugovi

Fakat me živciraju s tim. Same shit i u Fallout 4
Jer kupujemo igre da bi prčakli po konzoli svakih pol sata  :ave:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #793 : 09. Siječanj, 2016., 19:01 »
Prčkanje po konzoli je aspekt gameplaya kod Bethesdinih igara.  :hiha:
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #794 : 09. Siječanj, 2016., 19:48 »
Vjerojatno nekakav bug. Loadaj raniji save ako ga imaš ili potraži rješenje ovdje pod Bugs sekcijom.

Ovo će ti vjerojatno riješit problem:
Citat: The Elder Scrolls Wikia
If you cannot enter Castle Volkihar with Serana for the first time, open the console and type: player.moveto 020033b3 this will start a load screen and once loaded you should be inside the castle foyer. But Serana will not be with you, so then type: prid xx002B74 press enter, then type: moveto player and this will bring Serana to you inside the castle foyer. The quest will carry on normally from here, as though the two of you had entered through the door normally.

Nezz kak to ja igram na PS3

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9