HCL.HR

The Witcher 3: Wild Hunt

  • 1670 Odgovora
  • 466822 Hitova
*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #315 : 28. Siječanj, 2015., 18:12 »
Zašto bi svijet drukčije izgledao? pa ovak je baš jako imerzivno i dosljedno. Ti si tamo u toj regiji.


*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #316 : 28. Siječanj, 2015., 22:32 »
Grafički lijepo ali animacije ne izgledaju baš nešto (daleko od FFXV standarda) i svijet izgleda jednolično.
:fpalm:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #317 : 28. Siječanj, 2015., 22:45 »
Mora da si je pisac malo popio kada je napisao tu misao. :hihi:

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #318 : 28. Siječanj, 2015., 23:17 »

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #319 : 28. Siječanj, 2015., 23:19 »
Citat:
svijet izgleda jednolično.


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #320 : 28. Siječanj, 2015., 23:21 »
:hihi:

Al ne pamtim baš takve gafove po forumima. Troll mode ON i guess. :hiha2:

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #321 : 29. Siječanj, 2015., 00:53 »
Samo komentiram ono što sam uočio na temelju dosad prikazanih gameplay trailera. Ako nekome smeta to je njegov problem. Ali zvati nekoga trolom zbog njegovog mišljenja je totalno jadno pogotovo za jednog moderatora koji kao potiče kvalitetne rasprave na forumu i stalno trubi o poštivanju tuđih mišljenja a on sam je nesposoban prihvatiti tuđe ako se kosi sa njegovim ili mišljenjem većine.
Screw you guys, I`m going home!

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #322 : 29. Siječanj, 2015., 07:16 »
Samo komentiram ono što sam uočio na temelju dosad prikazanih gameplay trailera. Ako nekome smeta to je njegov problem. Ali zvati nekoga trolom zbog njegovog mišljenja je totalno jadno pogotovo za jednog moderatora koji kao potiče kvalitetne rasprave na forumu i stalno trubi o poštivanju tuđih mišljenja a on sam je nesposoban prihvatiti tuđe ako se kosi sa njegovim ili mišljenjem većine.
Već sam pomislio da si barem odigra cijelu igru i donio sud :hihi:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #323 : 29. Siječanj, 2015., 08:37 »
Samo komentiram ono što sam uočio na temelju dosad prikazanih gameplay trailera. Ako nekome smeta to je njegov problem. Ali zvati nekoga trolom zbog njegovog mišljenja je totalno jadno pogotovo za jednog moderatora koji kao potiče kvalitetne rasprave na forumu i stalno trubi o poštivanju tuđih mišljenja a on sam je nesposoban prihvatiti tuđe ako se kosi sa njegovim ili mišljenjem većine.

Kolega, sala, sarkazam?

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #324 : 29. Siječanj, 2015., 14:24 »
Samo komentiram ono što sam uočio na temelju dosad prikazanih gameplay trailera. Ako nekome smeta to je njegov problem. Ali zvati nekoga trolom zbog njegovog mišljenja je totalno jadno pogotovo za jednog moderatora koji kao potiče kvalitetne rasprave na forumu i stalno trubi o poštivanju tuđih mišljenja a on sam je nesposoban prihvatiti tuđe ako se kosi sa njegovim ili mišljenjem većine.

Pa kad ti je mišljenje ćoravo do jaja. Ti si na temelju 2% površine igre zaključio da svijet izgleda jednolično. GG xd
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #325 : 29. Siječanj, 2015., 15:10 »
Samo komentiram ono što sam uočio na temelju dosad prikazanih gameplay trailera.

Fantaziraš! Pogledaj malo ove slike i argumentiraj mi šta je tu jednolično u dizajnu svijeta!
*pazi ima osam stranica slika
Da odmah zaključimo da uzrečica "meni to izgleda jednolično" nije argument.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #326 : 29. Siječanj, 2015., 15:12 »
Samo komentiram ono što sam uočio na temelju dosad prikazanih gameplay trailera. Ako nekome smeta to je njegov problem. Ali zvati nekoga trolom zbog njegovog mišljenja je totalno jadno pogotovo za jednog moderatora koji kao potiče kvalitetne rasprave na forumu i stalno trubi o poštivanju tuđih mišljenja a on sam je nesposoban prihvatiti tuđe ako se kosi sa njegovim ili mišljenjem većine.

A bokte, što si očekivao?
Izneseš mišljenje potkrijepljeno s 0 argumenata. To što si spomenuo u komentaru FFXV ne znači ništa - niti si istaknuo prema kojim je elementima točno taj svijet manje jednoličan, niti naveo što je CDPR trebao napraviti da bi iz tvoje perspektive igra izgledala manje jednolično. Ako već nečemu dodaš neki pridjev, onda slobodno opiši zašto si ga dodao jer ono... Na konkretne argumente, ljudi onda imaju i nešto pametno za reći, ovako samo dobiješ trolanje.
The greatest teacher, failure is.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #327 : 29. Siječanj, 2015., 15:18 »
Baš gledam ove skrinse sa alphacodersa

Čudovišta izgledaju odlično
baš će se klat međedi <3
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #328 : 29. Siječanj, 2015., 17:00 »
Isuse, nisam ni vidio ove slike @doktor1.

Poludjet cu, ne mogu vise cekati! :wildboy:

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #329 : 30. Siječanj, 2015., 00:10 »
Godišnji odmor ili bolovanje, hm :chair:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9