HCL.HR

World of Tanks

  • 108 Odgovora
  • 78022 Hitova
Odg: World of Tanks - općenita rasprava
« Odgovori #105 : 26. Siječanj, 2018., 12:28 »
Vraćam se nazad nakon  dugo vremena ipak.

Ali samo casual sa novim accom.

 

Ako imate replay bitke sa kretenom, teamkillerom i općenito idiotom pošaljite mi ga. ([email protected])

Iako sam nahebo radi "naming&shaming" na wot forumu, sada ću nastaviti još više s time. Idu svi na youtube pa nek se hebu.

Nažalost malo je i na YT takvih videa.

Od sutra kreću i redovni uploadi ako će biti materijala.

Odg: World of Tanks
« Odgovori #106 : 16. Travanj, 2021., 09:41 »
Pozdrav, klan SI-SA je novo osnovani klan i trenutno smo u potrazi za novim igračima. Ukoliko si prijateljski nastrojen i spreman za zabavu slobodno nam se pridruži. Klan je aktivan svaki dan! Pridruži se na: https://eu.wargaming.net/clans/wot/500208023/?utm_source=menu-notification&utm_medium=link&utm_content=common_menu&notification_id=10599865026490520&utm_campaign=wot-wgcc
Ili dodaj: Prinz_Von_Agram_2021

Odg: World of Tanks
« Odgovori #107 : 18. Travanj, 2021., 15:04 »
1. Clan ime: [Si-SA] SISA

2. Clan Discord: https://discord.gg/W35RGFMQUh

3. O nama: Mi smo novo osnovani klan zafrkanata koji žele postati prepoznatljivi. Svi imamo iskustva u vođenju klana i dobro smo prošli u prethodnim clan ratovima. Tražimo igrače koji mogu slušati i žele ići daleko s nama. Ne shvaćamo bitke previše ozbiljno, ali i ne mislimo da je to samo bitka. Želimo daleko napredovati na ljestvici i trebaju nam aktivni igrači koji će biti leđa klana.

4. Cilj klana:
# Postati jedinstven klan
# Sudjelovati na turnirima
# Sudjelovati u uporištima
# Pomagati novim igračima

5. Što meni klan nudi:

# Bustere
# Zabavu
# Vod
# Pomoć oko rješavanja dnevnih zadataka

6. Što klana od mene očekuje:
# Budi ljubazan
# Budi aktivan koliko možeš
# Mikrofon kako bi međusobno lakše komunicirali
# Volja da postanemo bolji!

7. Ako ti se sviđa sve od navedenog i želiš se pridružiti našem klanu kontaktiraj nekog od članova:
WOT imena
# Prinz_Von_agram_2021
# Marko_vukovic1999
# Stalker3000_1
Diskord imena:
# Prinz
# Wolfy

*

jqbucar

  • n00b
  • 1
Odg: World of Tanks
« Odgovori #108 : 18. Travanj, 2021., 15:52 »
Moze li mi neko pomoci i reci kako mogu dodati javni kometnatr tj pitanje na HCL portalu ?Sad pisem komentar na necije pitanje,ne zelim ovako pisati samo trazim upute kako objaviti komentar/ptanje.HVALA!!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9