HCL.HR

Game sharing na Xbox One? Koliko računa?

  • 5 Odgovora
  • 24486 Hitova
Game sharing na Xbox One? Koliko računa?
« : 17. Kolovoz, 2016., 20:15 »
Pozdrav,
zanima me koliko ljudi može shareati svoj account samnom? Tj. da budem precizniji, igre za XB1 se mogu kupiti jeftinije ako se uzme igra koja je na tuđem računu, tako da se zapravo dobije račun putem kojeg onda mogu igrati tu igru sa svojim računom. No nisam našao na odgovor koliko tih računa mogu kupiti i igrati igre sa njih? ima li neki limit ili mogu svaki puta kada hoću igru igrati maknuti jedan i dodati drugi račun na kojem je igra koju želim igrati?

Eto, tko zna više o tome neka mi kaže. Ja sam čuo da je limit nekog sharanja 9 ljudi, ali ja mogu uredno ukloniti 5 računa koje sam kupio i ostaviti 4, ili neke slične kombinacije.

Zahvalan na odgovorima :)

Pozz

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Game sharing na Xbox One? Koliko računa?
« Odgovori #1 : 18. Kolovoz, 2016., 23:41 »
Nisam to nikada radio, ali ako mislimo na istu stvar ta druga osoba ti mora dati svoje podatke da se ti prijaviš na njihov račun i postaviš ga kao svoj Home Console račun.

Ne znam koliko računa odjednom možeš imati na Xboxu, ali samo triput godišnje možeš mijenjati svoj Home Console račun, tako da pretpostavljam da te to ograničava.

EDIT: pogledaj možda ovaj reddit thread, čini mi se da je tu puno pitanja odgovoreno. Stariji je thread, ali mislim da se ništa po tom pitanju nije mijenjalo.
« Zadnja izmjena: 18. Kolovoz, 2016., 23:44 Freddy »

Odg: Game sharing na Xbox One? Koliko računa?
« Odgovori #2 : 08. Listopad, 2016., 08:29 »
Oj.. Sto se sheranja tiče, mislim da možeš sherati konzolu s koliko go želiš ljudi ili max 11, iskreno nemam pojma tocno, ali znam da uz svaku digitalno kupljenu igru dobijes 2 licence, stoga si samo limitiran da mozes igrati s jednom osobom u isto vrijeme. Ja i frend smo sherali svako svoju konzolu i imamo skupa oko 55 igara.. Jednom jedan kupi live, drugi puta drugi i tako. Sve u svemu je jednostavno i radi bez ikakvih problema. DLC koje kupujes (konkretno za Forzu 6) onaj drugi nema.

Odg: Game sharing na Xbox One? Koliko računa?
« Odgovori #3 : 10. Listopad, 2016., 08:57 »
molim te nemoj pricati gluposti ako neznas.

u family share stavis jednu osobu i sav digitalni content ili sastojak svaka igra ili dlc se dijeli izmedu te dvije osobe. i naravno gold membership.

Odg: Game sharing na Xbox One? Koliko računa?
« Odgovori #4 : 10. Listopad, 2016., 15:41 »
Vidis, nisam znao to za family share. Nemoj biti agresivan, samo sam zelio pomoći :)

Odg: Game sharing na Xbox One? Koliko računa?
« Odgovori #5 : 10. Listopad, 2016., 23:01 »
ok isprika, ali nekad nekome jedino tako mozes objasniti. ne sad tebi nego opcenito od pitanja kako igrat multiplayer ako hrvatska nije podrzana od microsofta, pa taj family share do naprimjer cujem da ljudi uoce neznaju da na konzoli imaju multiplayer.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9