HCL.HR

MS Points

  • 3 Odgovora
  • 2658 Hitova
*

axl_rose82

  • n00b
  • 4
MS Points
« : 10. Listopad, 2012., 12:53 »
Ovako, imam pitanje vezano oko famoznih MS Points-a . Navodno da se slijedećim updateom dashboarda  ukidaju  dotični bodovi, pa me zanima, da li netko zna, kako ćemo tada kupovati sadržaj mi iz vrle nam i ponosne Hrvatske, kad znamo da xbox live ne podržava Lijepu našu :D . Moj gamertag je registriran na US, pa kontam da nema šanse platit nešto s karticama iz HR.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: MS Points
« Odgovori #1 : 10. Listopad, 2012., 19:18 »
Na koju foru bi se ukinuli MS bodovi? Nema teroije nikakve za takvo što. Mislim ljudi kupuju bodove, to nema nikakvog smisla.

*

axl_rose82

  • n00b
  • 4
Odg: MS Points
« Odgovori #2 : 10. Listopad, 2012., 19:36 »
Na koju foru bi se ukinuli MS bodovi? Nema teroije nikakve za takvo što. Mislim ljudi kupuju bodove, to nema nikakvog smisla.

Ne znam, lega . Pitam samo u vezi onoga o čemu na Ign-u već duže pričaju, a aktualizirali su temu neki dan .

Odg: MS Points
« Odgovori #3 : 10. Listopad, 2012., 21:15 »
Na koju foru bi se ukinuli MS bodovi? Nema teroije nikakve za takvo što. Mislim ljudi kupuju bodove, to nema nikakvog smisla.

Da, ima istine u ovome. Vjerovatno će se MS bodovi zamjeniti običnim novcem. Dosad je bilo da prvo kupiš MS bodove, pa onda MS bodovima igru ili neki drugi sadržaj, po novome bi bilo odma kupuješ igru novcem.

A već je u izradi novi Dashboarda, koji će vjerovatno dodati internet explorer i skype ili šta već na xbox i sa tim bi trebala doci i ova gore promjena.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9