HCL.HR

Xbox One kontroler

  • 42 Odgovora
  • 22768 Hitova
Odg: Xbox One kontroler
« Odgovori #15 : 29. Prosinac, 2014., 10:04 »
Neznam koji je problem svima sa tim mjenjanjem baterija, ja sam si kupio Enelop baterije sa original punjacem i bio sam miran po skoro 2 mjeseca sa tim baterijama, sa time da  sam redovno igrao Xbox, meni je to bilo puno bolja solucija nego PS3 kontroler, stavim odmah druge baterije i miran sam. Imam stari i novi box i od 360 mi je bolje yostick, L1 i L2 su puno bolji na starom, kao i gljivice sa kojima upravljas, vise mi je pasala ona silikonska i veca gljiva, al navikne se covjek

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Xbox One kontroler
« Odgovori #16 : 29. Prosinac, 2014., 22:32 »
Se isplati mjenjat ako imam X360 za komp? :hiha2:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Xbox One kontroler
« Odgovori #17 : 13. Siječanj, 2016., 06:39 »


Napokon je kontroler kod mene i ja sam oduševljen!
Igram se dva dana s njime i moram reć da je upgrade sa stare 360-ice VELIK.
Puno prirodnije leži u rukama i što je najbitnije, imam osjećaj kao da je fixan u rukama i da savršeno mi paše po dimenzijama.

Grip ispod kontrolera me isto iznenadio, puno lijepše nego glatka plastika od svih ostalih kontrolera.
O analozima ću još morat prosudit, ali čini mi se da su i oni dosta bolji.

Zanimaju me triggeri u vožnjama; to još nisam isprobavao.
A izgled je fantastičan. Daleko najljepši kontroler što sam ga vidio.
A od X360 kontrolera se rastajem kao od obitelji kada idem u rat. xD

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Xbox One kontroler
« Odgovori #18 : 13. Siječanj, 2016., 20:29 »
Jel to Elite il običan. I ako je običan koliko si dao i gdje?

Odg: Xbox One kontroler
« Odgovori #19 : 13. Siječanj, 2016., 20:46 »
Pozitivno sam iznenađen XB1 kontrolerom, iako imam glomaznije ruke - prelijepo liježe. Mislim da ljudi manjih ruka možda budu imali par nelagoda, ali ništa strašno.
The blood of youth is bubbling back..

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Xbox One kontroler
« Odgovori #20 : 13. Siječanj, 2016., 22:00 »
Jel to Elite il običan. I ako je običan koliko si dao i gdje?

Običan; Lunar se zove.
U Dubaiju je kupljen.
Oko petstotinjak. Dobio na poklon od bivšeg člana ovog foruma. <3

:hiha:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Xbox One kontroler
« Odgovori #21 : 13. Siječanj, 2016., 22:23 »
Moram i ja uzet pod hitno ovaj XBox controller..Al sta je, je taj bjeli je stvarno avion, preljepo i gospodski izgleda.

Odg: Xbox One kontroler
« Odgovori #22 : 13. Siječanj, 2016., 22:28 »
Znaju Arapi sta valja :)
CASE: NZXT H440 || CPU: INTEL Core i7 4790K 4.0 GHZ - 4.4 Ghz Boost || MBO: ASUS Maximus VII Hero || RAM: CORSAIR Dominator Platinum 16GB DD3-2400 Mhz || GPU: 2x PALIT GTX970 4GB - SLI || HDD: 2x WD Black 1TB || SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB || POWER: CORSAIR HX1000i || TRIPLE SCREEN: 3x TV 42" Sony KDL-42W705 || WHEEL: Fanatec CSW + BMW rim + F1 rim + Rally rim + CSP V2 Pedals + DSD Seq. Shifter + Handbrake

Odg: Xbox One kontroler
« Odgovori #23 : 26. Siječanj, 2016., 12:45 »
Ja bih ga odmah kupio da mogu sa njime na PS4.
Imam od Xbox360 i još ga uvijek koristim za PC igre i sa njime više uživam u igrama od Dualshock 4, vjerojatno sam previše sentimentalan, a vjerujem da je ovaj bolji i ne sumnjam da ću si ga nabaviti.
 

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Xbox One kontroler
« Odgovori #24 : 28. Siječanj, 2016., 12:14 »
Dodao sam još jedan kontroler u kolekciju  :hug


*

Prayer

  • **
  • 183
  • 1.6180339887
Odg: Xbox One kontroler
« Odgovori #25 : 28. Siječanj, 2016., 16:53 »
Dodao sam još jedan kontroler u kolekciju  :hug

(Klikni za pregled slike.)

Virty gdje si ti ono svoj uzeo?

Odg: Xbox One kontroler
« Odgovori #26 : 08. Listopad, 2016., 08:14 »
Uz Xbox1 sam dobio gamepad, a drugi sam kupio ovako negdje. Kako je kolega s početka teme pričao kako imaju problema sa LB i RB, istina je. Ja sam već na jednom morao promijeniti tipku koja je lemljena na matičnu od gamepada. Narucio sam s Ebaya za par funti i zamjenio. Radi kao cager.. Nije uopce problem promijeniti, 10 min posla...

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Xbox One kontroler
« Odgovori #27 : 01. Ožujak, 2017., 23:11 »
Da pitam Vas Xbox znalce  ;) naime, nabavio sam si X1 kontroler za PC, ovaj noviji sa 3,5 mm utorom za slušalice. Iskreno nisam ga nešto previše koristio, max 10 sati kroz 2 mjeseca (na PC-u igram samo strategije pa mi nije od neke koristi bio) i u njega sam ubacio nove Duracell baterije i do prije par dana nisam imao problema s njim. Ali sad mi se počeo odspajati od kompa  :wildboy: , npr igram Dirt 3 complete edition (već kad je bio free) i nasred utrke mi se samo odspoji. Ugasim ga i upalim al ne reagira, također ga spojim sa kabelom ali nikakve znakove života ne pokazuje izuzev toga da mi zavibrira prilikom uboda kabla i da gumb svijetli. I to je to. Kad izvadim baterije i spojim ga kablom radi sve 5, samo što nisam potrošio 750 kn da bih ga spajao kablom, već sam htio bežični kontroler, i da ima težinu (bez baterija mi je prelagan). Na netu sam našao da je neka greška u dizajnu jer ima neke konektore (neka 4 pina) blizu negativnog pola baterije i da onda to smeta i kontroler se odspaja. Neka pametna misao? Mi se isplati uopće ganjati garanciju i ine stvari? Da probam s novim baterijama (mislim Duracell i 10 sati), ne kužim šta nisu normalne punjive baterije a ne ovako. 

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Xbox One kontroler
« Odgovori #29 : 01. Ožujak, 2017., 23:27 »
Ajd, možda se počastim sad za rođendan pa pokušam, al da me nervira, me nervira  :kava:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9