HCL.HR

Battlefield: Bad Company

  • 22 Odgovora
  • 7565 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Battlefield: Bad Company
« : 14. Prosinac, 2007., 00:24 »
Vjerojatno ste već čuli za ovu igru, koja po svemu već viđenom neće imati previše veze sa dosadašnjim Battlefield naslovima.

Ugl, igra mi se čini mnogo zanimljiva. Poglavito zbog likova koji su prezentirani u zadnjih par trailera. Svaki od likova bit će umnogo specifičan, a igra će biti puna humora čini se i to mi se sviđa...

Evo screenova:
http://www.hcl.hr/galerija.php?select=23&TekstID=194

A evo i linkova do trailera:
http://www.gametrailers.com/game/4456.html

Svakako pogledat trailere...

Šta vi mislite o svemu ovome?

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Battlefield: Bad Company
« Odgovori #1 : 14. Prosinac, 2007., 10:47 »
H3h3.. ovo za unistavanje mi se jako sviđa. Mozda ubace u BF3 (za pc) sto bi moglo biti zabavno. Udjes u tenk i rusis sve pred sobom..

Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Re: Battlefield: Bad Company
« Odgovori #2 : 14. Prosinac, 2007., 19:11 »
Meni se čini da će igra biti solidna, ali ništa više.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Battlefield: Bad Company
« Odgovori #3 : 13. Kolovoz, 2008., 16:16 »
ixy je i nekako dobro pretpostavio još 12. prosinca 2007. Kakav UM!:D

Evo i njegove recenzije, upravo objavljene:
http://www.hcl.hr/recenzije.php?TekstID=260&select=20

 :piva:

Re: Battlefield: Bad Company
« Odgovori #4 : 13. Kolovoz, 2008., 19:45 »
"Što je zapravo prilično ironično, budući da većina gamera smatra da je igranje FPS-ova kontrolerom nešto smiješno i neozbiljno"

Ovo iskreno ja, danas smatram smjesnim, prije godinu, dvije bi se slozio sa ovom tvrdnjom, ali danas je ipak ogromna kolicina igraca koji igraju FPS na konzolama i ubire se i veca para nego na PC. Dovoljno je samo pogledati zaradu koju su zaradili developeri CoD4 samo na onom map packu (koji kao novopeceni konzolas jos nemogu prozvakati, naucio sam nove mape dobijati besplatno).
Zapravo kad malo razmislim nakon desetljeca igranja misom i tastaturom, danas FPS igram daleko vise na konzoli, zadnji FPS koji sam odigrao na PC je bio Bioshock jos kad je izasao, UT3 stoji neotvoren na polici, a CoD4, sad nesto i Battlefield igram gotovo svakodnevno online na PS3. A na cinjenicu da sam nekad sa podsjemehom gledao na konzolase sa njihovim gamepadima sam davno zaboravio.

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Battlefield: Bad Company
« Odgovori #5 : 13. Kolovoz, 2008., 19:51 »
fps: miš i tipkovnica > joypad

vožnje: volan > joypad

sportovi -> joypad

Jasno?  :tired:

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Battlefield: Bad Company
« Odgovori #6 : 13. Kolovoz, 2008., 20:05 »
zaboravio si tabačine dodač :(

s ostalim se slažem.

Re: Battlefield: Bad Company
« Odgovori #7 : 13. Kolovoz, 2008., 20:09 »
fps: miš i tipkovnica > joypad

vožnje: volan > joypad

sportovi -> joypad

Jasno?  :tired:
Ne, jer ovo budalastina. Istina da je mis i tipkovnica bolja od gamepada, ali gamepad je sasvim dovoljan za normalno igranje, cak mi caca je sposoban napraviti headshot u codu a covik prije PS3a gamepad u rukama nije imao. Znam 50setak ljudi samo iz hrvatske koji sasvim normalni igraju FPS sa gamepadom, i vidi vraga ne zale se, a mnogi su dosli sa PCa.

Zapravo tvoj argument, nije uopce argument vec izlizani izgovor PCjasa koji ne zeli prihvati cinjenicu da cak i za FPS kao trziste postaju nezanimljivi.

Re: Battlefield: Bad Company
« Odgovori #8 : 13. Kolovoz, 2008., 20:28 »
isuse moj mili.  :tired:

ček ti tvrdiš da je igranje FPS-a BOLJE s joypadom nego s mišem?  :hihi:

onak može se, ali je retardirano.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Battlefield: Bad Company
« Odgovori #9 : 13. Kolovoz, 2008., 20:38 »

ček ti tvrdiš da je igranje FPS-a BOLJE s joypadom nego s mišem?  :hihi:


Istina da je mis i tipkovnica bolja od gamepada, ali gamepad je sasvim dovoljan za normalno igranje.

 :tired: :tired: :tired:

Re: Battlefield: Bad Company
« Odgovori #10 : 13. Kolovoz, 2008., 20:57 »
isuse moj mili.  :tired:

ček ti tvrdiš da je igranje FPS-a BOLJE s joypadom nego s mišem?  :hihi:

onak može se, ali je retardirano.
Ne, citaj bolje sto sam napisao. Ja nigdje nisam napisao da je gamepad bolji, upravno suprotno. Ono sto ja pokusavam dokazati da igranje FPS na konzolama nije nikakav bauk, budalastina ili sto ja znam.
Dovoljno je nekoliko primjera prikazati, naprodavanije igre na konzolama su FPS (CoD4 i Halo, ili GTA IV i Gearsi kao nekakvi 3rd person shooteri), naigranije igre Live su ponovo FPS. Broj igraca koji igra FPS online danas je poprilicno respektabilan s obzirom na cinjenicu da prije nekoliko godina Online gaming na konzolama gotovo nije postojao.
I jos jednu stvar, sve vise i vise casual igraca igra Online shootere, a igra ih upravo na konzolama, ja znam nekoliko osoba koje su kupile djeci PS3 pa nakon sto su otkrile cari CoD4 gotovo se ne skidaju sa njega. Jedna od pogodnosti je upravo plug and play sistem i ogromna jednostavnost, nema instaliranja, nema cd keyeva, nema patcheva (ima ali se skidaju sami cim upalis igru).

EDIT:
I jos jednu stvar treba spomenuti, zarada, cinjenica je da danas prodaja igara na konzolama u vecini slucajeva premasuju one na PC, postalo je pomalo zalosno da bestselleri su uglavno WoW i cijela ekipa MMO. Da ne spomemo cinjenicu da su konzolasi ra razliku od nas PCijasa (i dalje igram vise na PC, da ne bi bilo zabune, samo FPS sam poceo igrati vise na PS3) od pocetka naviknuti na cinjenicu da dati oko 10 dollara za 4 mape je sasvim normalno.
« Zadnja izmjena: 13. Kolovoz, 2008., 21:03 letecipauk »

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Battlefield: Bad Company
« Odgovori #11 : 13. Kolovoz, 2008., 21:06 »
pa onako, šta je čudno u tome što je zarada veća na konzolama nego na PC-u? Piratizacija je na PC-u najžešća, dok je kod next-gen konzola nema, ili je relativno slaba još.

Re: Battlefield: Bad Company
« Odgovori #12 : 13. Kolovoz, 2008., 21:10 »
pa onako, šta je čudno u tome što je zarada veća na konzolama nego na PC-u? Piratizacija je na PC-u najžešća, dok je kod next-gen konzola nema, ili je relativno slaba još.
Meni to nije nista cudno, ali recenica poput ove:
"Što je zapravo prilično ironično, budući da većina gamera smatra da je igranje FPS-ova kontrolerom nešto smiješno i neozbiljno"
Kad su svi bestselleri na konzolama FPS, koji postizu vecu prodaju nego FPS na PCu, ipak ne stoji.
Zapravo ova recenica mi predstavlja trn u oku u inace jednoj dobroj recenziji.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Battlefield: Bad Company
« Odgovori #13 : 13. Kolovoz, 2008., 21:15 »
Ta rečenica je činjenica. Ne poričem da su FPSovi igrivi s gamepadom, al mnogi još uvijek smatraju da gamepad jednostavno ne može parirati mišu i tipkovnici. Dapače, smatraju to smiješnim.

Kao što sam spomenuo, logično je da se bilo koja igra bolje prodaje na konzoli, zbog prežestoke piratizacije PC igara. O ćemu se već navelike raspravljalo u nekom od topica na forumu.
A mi smo lagano offtopic otišli..

Re: Battlefield: Bad Company
« Odgovori #14 : 13. Kolovoz, 2008., 21:24 »
Ta rečenica je činjenica. Ne poričem da su FPSovi igrivi s gamepadom, al mnogi još uvijek smatraju da gamepad jednostavno ne može parirati mišu i tipkovnici. Dapače, smatraju to smiješnim.

Kao što sam spomenuo, logično je da se bilo koja igra bolje prodaje na konzoli, zbog prežestoke piratizacije PC igara. O ćemu se već navelike raspravljalo u nekom od topica na forumu.
A mi smo lagano offtopic otišli..
Cinjenica koja se kosi cinjenicama da najprodavanije igre na konzolama su upravo FPS. Posto se FPS na konzolama igraju gamepadom, da vecina gamera smatra to ne stoji.
FPS je sasvim igriv na konzolama, preciznost kao na PC se ne moze postici, ali daleko do toga da je smjesan i neozbiljan.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9