HCL.HR

Gears of War 2

  • 123 Odgovora
  • 27188 Hitova
Re: Gears of War 2
« Odgovori #120 : 25. Siječanj, 2009., 10:23 »
Neznam zašto pljuvanje po ovoj igri,meni je opet sjela fenomenalno.Sviđa mi se ta nabrijana akcija iako nisam dugo došao ali čisti primjer je kada se vozite u velikim "džipovima",stalno neka nabrijana atmosfera.Čak nemogu reći ni da vidim neku razliku između prvoga i drugoga dijela što se tiče načina igranja,jedino je grafika bolja i igra općenito dovedena na viši nivo što se tiče same izrade igre,gameplay mi je ostao isti.Budem je prešao cijelu pa onda napisao još koje mišljenje,


EDIT:evo manje više došao sam skoro pa do kraja igre,nisam prešao još pa neću komentirati priču ali prvi dio mi je puno bolji nego ovaj,ovaj je sav nekakav mračan i stalno su neke borbe u zatvorenim prostorima koji su samo mrači..nekako kao da mi je cijela igra mračnija nego prvio dio.Daleko da je igra loša ali bolji mi je bio prvi dio....ako ništa bio je ljepši barem.Budem vidio kraj uskoro to me najviše i zanima u ovoj seriji ;)

EDIT2:
evo prešao igru dosta kvalitetan naslov kraj mi je super nema šta.
« Zadnja izmjena: 26. Siječanj, 2009., 17:58 chosen »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Gears of War 2
« Odgovori #121 : 10. Veljača, 2009., 21:48 »
A za vas koji ne uspjevaju tako lako doći do kraja poput chosena, evo i našeg Gears of War 2 prohoda koji vam može pomoći u određenim konfuznim situacijama igre:

http://www.hcl.hr/special.php?TekstID=529&select=23

 :hug

« Zadnja izmjena: 11. Veljača, 2009., 21:52 Ementaler »

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Gears of War 2
« Odgovori #122 : 11. Veljača, 2009., 16:32 »
Op! greškica mala - linkao si dead space a ne gow... :(
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Gears of War 2
« Odgovori #123 : 11. Veljača, 2009., 21:51 »
Oh ne :(

Evo ispravim sada. Duboke isprike  :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9