HCL.HR

Gears of War 2

  • 123 Odgovora
  • 27196 Hitova
*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: Gears of War 2
« Odgovori #30 : 11. Svibanj, 2008., 20:23 »
MGS >>> Max Payne  \:D/
Inače, meni osobno kec bolji od nastavka.
I istina je što kaže ixy, jebote pa samo su grafiku malo nabrijali, promjene u gameplayu su neprimjetne.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Ljenjak

  • **
  • 476
  • There's a tide in the affairs of men...
    • Hrvatska Cyber Liga(HCL jel)
Re: Gears of War 2
« Odgovori #31 : 11. Svibanj, 2008., 20:25 »
MGS >>> Max Payne  \:D/
Napomenuh izuzetak par serijala, MGS je naravno među njima. :ementaler: Također mi je jedinica bolja od dvojke, mogao bih ponovno zaigrati ovih dana.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Gears of War 2
« Odgovori #32 : 11. Svibanj, 2008., 21:18 »
ma ne, max je isto precjenjeno smeće od shootera, ali je definitivno dobar primjer evolucije nastavka
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: Gears of War 2
« Odgovori #33 : 11. Svibanj, 2008., 21:23 »
Ne, nije uopće niti precijenjen niti je dobar primjer ikakve evolucije, izuzev one tehničke.
MGS je dobar primjer evolucije, u skoro svakom pogledu. Bilo da je u pitanju gameplay, ili pak grafika. Jedino je mu upotreba glazbe postaje iz nastavka u nastavak sve lošija, a animacije likova na gotovo istoj razini.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Gears of War 2
« Odgovori #34 : 11. Svibanj, 2008., 21:27 »
ne, mgs je primjer devolucije
svaki nastavak je lošiji od onog prethodnog
tko kaže da jedinica nije bila i ostala najbolja, loš je ili ima tumor na ukusu
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: Gears of War 2
« Odgovori #35 : 11. Svibanj, 2008., 21:31 »
Naravno da je najbolja.
Al to je stvar priče/likova/atmosfere/glazbe i moje subjektivnosti, ili nečije tuđe.

Al što se tiče tehničkog napretka, ili pak onog u samom gameplayu ili AI-u likova, tu je svaki nastavak sve bolji i postavlja određene granice i standarde za svoje vrijeme.
Tko kaže drukčije loš je ili ima tumor na inteligenciji.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Gears of War 2
« Odgovori #36 : 11. Svibanj, 2008., 21:33 »
je, al njegove rupe između nastavaka su veće od dvije godine, zar ne?
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: Gears of War 2
« Odgovori #37 : 11. Svibanj, 2008., 21:37 »
Pa ono, jesu. 3 godine, što smatram da i nije nešto puno duže. Posebno zato što velika količina vremena na izradu MGS-a ode na segment priče.
Jedino što će sada u 4. nastavku napraviti popriličan downgrade kad je u pitanju sustav liječenja i hranjenja koji je po meni jedan od najboljih ikad viđenih u nekoj igri.
Al jebiga, komercijalizacija je ovaj put uhvatila gadnog maha i kod Kojime, a iako je donijela i neke dobre strane serijalu, očito će donesti i neke negativne.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Re: Gears of War 2
« Odgovori #38 : 11. Svibanj, 2008., 21:55 »
mili isuse taj sustav hranjenja i lječenja je bilo tako loše napravljen da mi se samo zbog toga gadila trojka. Navikneš se poslje, al preloše je implementirano. I inače je trojka bila malo preambiciozna. Sad neznam o kakvom daungrejdu govoriš jer nisam vidio trejlere al eto.
Što se komercijalizacije tiče neznam o čemu govoriš jer MGS je mnogo teško iskomercijaliziran još od drugog nastavka.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Gears of War 2
« Odgovori #39 : 11. Svibanj, 2008., 22:03 »
Ajte za početak iznesite definiciju pojma ''komercijaliziranje''.
Baš me zanima.  :ementaler:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Ljenjak

  • **
  • 476
  • There's a tide in the affairs of men...
    • Hrvatska Cyber Liga(HCL jel)
Re: Gears of War 2
« Odgovori #40 : 11. Svibanj, 2008., 22:18 »
ma ne, max je isto precjenjeno smeće od shootera, ali je definitivno dobar primjer evolucije nastavka
Precijenjeno smeće od shootera? Glavni izbornik igre je bolji od povećeg broja poluproizvoda koji dospiju na police. I ne, nemoj reć da izbornik ne owna. O igri da ne govorim.

Re: Gears of War 2
« Odgovori #41 : 11. Svibanj, 2008., 22:20 »
zašto bi izbornik owno?  :tired:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: Gears of War 2
« Odgovori #42 : 11. Svibanj, 2008., 22:25 »
Gle Facaa, sve je komercijalno čim se radi u svrhu prodaje i zarade.
Al ono, nećemo opet o tome. Znaš točno na što sam ciljao.

@Grga - sustav je bio odlično implementiran, i vrlo dobro i detaljno napravljen. Većini se nije svidio, posebno retajima.
Privikavanje jeste potrebno, al vraćanje nakon toga na onaj "uzmi-health-pack-i-sav-si-sređen" je bilo iznimno iritirajuće, plitko i glupo.
Downgrade u smisli da su se opet vratili na ratione, i stavili veću količinu istih nego i ujednom nastavku prije.
Eh da, također sam zaboravio sustav kamuflaže koji je napokon izbacio ono smeće od "vidnog trokuta stražara" pa su te isti vidjeli ovisno o obleki i njenom stapanju sa okolinom.

Iskomrecijalizirano je ime samog MGS-a. Od ponuda za filmske adaptacije, prodaju ofišl soundtracka, raznih figurica, hrpe megakul filmskih trailera, pravljenje spin-off nastavaka, izdavanje stripova (kasnije čak i digitalnih) itd.
Al nije toliko zadiralo u mehaniku igre, koja je i dalje imala brdo codec-sekvenci, dugih animacija, kameru iznad glave, potrebu za stealthom, boss fajtove itd.
Tek sa 3. nastavkom (i to najviše subsistanceom) dolazi prilagođavanje masama u svrhu prodaje većeg broja primjeraka igre. Tako da se dodaje i 3D kamera ala Splinter Cell. Al ono, to je gud ting.
Korak dalje su napravili u MGS4 kad su dodali kameru iznad ramena (i to po izboru lijevu ili desnu) koja služi isključivo za pucanje i nudi mogućnost strafe-anja.
Vraćanje na stari health sustav, pojednostavljanje kamuflaži, middle east setting pa čak i pozitivne promjene sustava kamere, sve su to promjene u svrhu prilagođavanja igre većem broju korisnika. Naravno, to je poteglo i neke druge stvari za sobom, kao i najveći hype koji je neki MGS naslov doživio od casual gamera.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Re: Gears of War 2
« Odgovori #43 : 11. Svibanj, 2008., 22:39 »
hajp nije ništa manji od trojke. 

Da, jedenje i to su bile odlične fore, niko ne kaže, al loše implementirane, jebiga. Kamuflaže su fantastična ideja, ali svakih 5 sec. ulaženje u menu i izabiranje, pa čekanje loada dok on skuži...jednostavno je bilo loše adaptirano. Naravno, očekivao sam da će u četvorci to biti mnogo poboljšano al ovo mi baš ne zvuči na dobro  :kingmortal:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Ljenjak

  • **
  • 476
  • There's a tide in the affairs of men...
    • Hrvatska Cyber Liga(HCL jel)
Re: Gears of War 2
« Odgovori #44 : 11. Svibanj, 2008., 22:44 »
zašto bi izbornik owno?  :tired:
http://www.youtube.com/watch?v=MtiThcmjY80
Prosudi. U dvojci je još bolji, s violinama. Zato izbornik owna.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9