HCL.HR

Mass Effect 2

  • 7 Odgovora
  • 2708 Hitova
*

Marcus

  • *
  • 125
  • Isus
Mass Effect 2
« : 14. Travanj, 2008., 20:59 »
Jedan od najboljih Xbox 360 RPG-ova i šire dobiva nastavak!
Iako još nema puno informacija o igri, poznato je kako je generalni menadžer Greg Zerschuk-a iz BioWare-a najavio poboljšanje  side questova. Naime, Greg je rekao da želi obogatiti side questove zato da bi igrače na neki način veže za priču.
« Zadnja izmjena: 15. Travanj, 2008., 17:11 Marcus »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Mass Effect 2
« Odgovori #1 : 14. Travanj, 2008., 23:23 »
Kao da u jedinici nisu bili vezani za priču :)

Al ajde slabo je dostupno informacija, a ovo o side questovima zvuči zanimljivo... Uvijek sam preferirao prvo riješit side questove pa onda igrat glavni, volim temeljito proći igru jelte  :ementaler:

Al vjerujem da će biti i još dobrih noviteta u dvojci. Iako još čekam da odigram jedinicu, čitao sam podosta o njoj, samo čekam da dođe na PC.  :piva:

Re: Mass Effect 2
« Odgovori #2 : 15. Travanj, 2008., 07:28 »
Da, ako malo još porade na sitnim nedostatcima (frame rate i slično) te produlje igru... Kulerica.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Mass Effect 2
« Odgovori #3 : 15. Travanj, 2008., 10:38 »
Nestrpljivo se čeka PC verzija jedinice  :ementaler:

Re: Mass Effect 2
« Odgovori #4 : 14. Srpanj, 2008., 00:41 »
Heh prvi dio je zakon jedva cekam nastavak.Nisu mi smetali side questovi vec volio bi da produze main quest.
What evil hides in the reflection of your soul

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Mass Effect 2
« Odgovori #5 : 16. Srpanj, 2008., 14:54 »
Igrao sam par sati kod frenda i mogu reć da je stvarno odlična igra. Ima ono brdo detalja i fičrsa koje prije nego započneš igrat moras namjestit; tipa od kud dolazi tvoj lik i kakva mu je prošlost i dal će bit soldier, engeenier, neki kao magičar, onako tipa force iz star warsa itd itd... i to sve utječe na to kako će te ljudi u igri gledat.. Jebeno su sve to uklopili u igru, ima brdo oružja na svakom koraku, pancirki, svemirskih odijela i ostalih kewl stvarčica... Ima također da svakotolko ubacuje neke cutscene animacije što dodatno podiže atmosferu, baš se onako ufuraš dok igraš. :thumbs:

Što se dužine igra tiče taj frend mi je reko da je odigrao nekih 15-ak sati i da je takoreć još uvijek na početku igre. Dug gameplay ftw! :approve

Ma igra je BOGOVSKA i jedva čekam da mi ju frend dofura!  :ave: :ave:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

Re: Mass Effect 2
« Odgovori #6 : 17. Srpanj, 2008., 16:10 »
Dobro, i nije baš dugačka igra.  :(
To je, uz trzanje (na boxu), glavni problem igre.
Dvica će valjda ispraviti te greške.

Re: Mass Effect 2
« Odgovori #7 : 25. Siječanj, 2009., 10:30 »
Da nemjenjaju ništa i naprave sve kao prvi dio to bi opet bila super igra meni.Prvi dio me je oduševio u svim mogućim i nemogućim pogledima,da tako detaljno može biti razrađena igra od likova,rasa,karaktera do svijeta,misija,...mogao bih do sutra nabrajati zašto je ovo jedna od najboljih RPG-ova u duže vrijeme.Drugi dio očekujem iz razloga što nisam osoba koja voli prelaziti igre više puta :) (iako ME je moguće prijeći na 1000 varijacija) pa čekam drugi nastavak  :thumbs:
Nadam se da neće sada uništiti ovo što su stvorili,bilo bi žalosno kada bi dirali cijeli koncept igre,nadam se da će sve ispasti kako treba.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9