HCL.HR

Problem s konzolom

  • 4 Odgovora
  • 2014 Hitova
Problem s konzolom
« : 26. Lipanj, 2012., 21:30 »
Evo da vam objasnim.Nedavno sam kupio GoW3 Limited Edition XBOX360 konzolu.Prikopčao sam je na svoju LCD 32-incha televiziju.Grafika u igri(GoW3) izgledala je užasno.Bilo je poput nekakvog blur efekta.Takva su bila i slova na dashboardu,totalno maglovita i mutna.Prijatelj koji već posjeduje konzolu mi je rekao da uzmem HDMI kabel pa sam ga nabavio i slova na dashboardu su bila super,dobio sam mogućnost da izaberem 1080p na displayu.Međutim kad bih pokrenuo GoW3 grafika se uopće nije promijenila.Zamolio sam prijatelja da mi posudi neku igricu da probam, i od 5 igrica koje mi je posudio sve su imate isti problem = maglovita/mutna/blur grafika.Googla-o sam cijeli dan za riješenje problema i ništa nije upalilo.Probavao sam druge televizije,televizije manje rezoulcije uglavnom.Na svima je isto.
Znači mene samo grafika u igrama zeza, neznam u čemu je problem.Probao sam stajati malo dalje od uobičajene razdaljine, ali slika je i dalje ista.
Molio bih ako netko zna riješiti ovaj problem da napiše, inače mi ode masu para nikud.

*

3v1lcl0n3

  • *
  • 137
  • Undercover Anarchist
Odg: Problem s konzolom
« Odgovori #1 : 28. Lipanj, 2012., 19:23 »
dal mozes poslikat problem ?

inace,ako si ga nedavno kupio,imas jos garanciju ? pa da ga odneses na servis ? (ili si ga modao  :piva: ? )

Odg: Problem s konzolom
« Odgovori #2 : 29. Lipanj, 2012., 01:24 »
Ma kupio sam ga prije tjedan dana, sliku ću probat okačiti,Inače nije modan, kao što rekoh igram GoW3 original probao sam L4D2 isto original od frenda i jos par igra, sve rade super osim grafike, jedino moram aktivirat onaj gold subscription što neželim dok si ne sredim ovo

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Problem s konzolom
« Odgovori #3 : 29. Lipanj, 2012., 09:51 »
A probaj napravit neki reset na tvornicke postavke (ako ima ovo uopce, nemam x360 pa neznam) plus formatirat HDD.
Mozda onda proradi normalno.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Problem s konzolom
« Odgovori #4 : 02. Srpanj, 2012., 08:46 »
A probaj napravit neki reset na tvornicke postavke (ako ima ovo uopce, nemam x360 pa neznam) plus formatirat HDD.
Mozda onda proradi normalno.

Puno hvala, eto procvale mi oči od ove bolje grafike hehe.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9