HCL.HR

Tales of Vesperia

  • 18 Odgovora
  • 5261 Hitova
*

Marcus

  • *
  • 125
  • Isus
Tales of Vesperia
« : 14. Rujan, 2008., 19:44 »
Eto, još jedan RPG za X360.  :hug

U japanu se igra u prvom danu prodala u 70k primjeraka+ još 10k u bundleovima s konzolom.


Na igri radi Namco Tales Studio, a igra će biti prezentovana u cell-shading grafici. Igra ima poboljšani i nadograđeni Tales of Abyss battle sistem.



In-game jel.  :ementaler:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Re: Tales of Vesperia
« Odgovori #1 : 14. Rujan, 2008., 19:48 »
gledah recenziju na gametrailersu, čini se zanimljivo. šteta što većina ovakvih japanskih rpg-ova zaobilazi pc. da imam X odigrao bi.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Re: Tales of Vesperia
« Odgovori #2 : 14. Rujan, 2008., 20:40 »
čini mi se zanimljivom igrom, još mi je i grafika fora, al  zadnji tales koji sam igrao je bio tales za ps1, tak da nisam baš upoznat sa serijalom

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Tales of Vesperia
« Odgovori #3 : 14. Rujan, 2008., 20:44 »
Radujem se igri. Čeka se da izađe vamo. Ili već je?
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Tales of Vesperia
« Odgovori #4 : 14. Rujan, 2008., 20:49 »
Mislim da još nije poznat točan datum izlaska za Europu, ali to neće biti ove, već tek iduće godine.

I meni se također sviđa igra. Baš sam pratio neke stvari u vezi nje i volio bih ju odigrati, ali nažalost ne mogu jer nemam Xbox 360.
« Zadnja izmjena: 14. Rujan, 2008., 20:53 Seengeer »

*

Sacrifulum

  • **
  • 388
  • fuck your mum.(x
Re: Tales of Vesperia
« Odgovori #5 : 14. Rujan, 2008., 20:50 »
eh da barem imam xbox.  :wildboy:
izgleda predobra grafika na slici  :ementaler:
balavac

*

Marcus

  • *
  • 125
  • Isus
Re: Tales of Vesperia
« Odgovori #6 : 14. Rujan, 2008., 20:57 »
Radujem se igri. Čeka se da izađe vamo. Ili već je?
Čeka se da izađe vamo.

Ocjene na netu su odične:

Gamespot - 8.5
IGN - 8.2 / 10
GameSpy - 4 / 5
Official Xbox Magazine - 8.5 / 10
1UP - B+
Gametrailers  - 8.8 / 10
RPGamer - 4 / 5


*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Tales of Vesperia
« Odgovori #7 : 14. Rujan, 2008., 21:11 »
Pa i očekivali se tako; dizajn likova, grafika, radnja i glazba koja sve to prati odlično je odrađena. Na dijelovima svijeta gdje je već izašla i ova specijalna edicija i tu se digao veliki hype baš oko te edicije, jer svašta nudi za ljubitelje ovog serijala.

Re: Tales of Vesperia
« Odgovori #8 : 14. Rujan, 2008., 21:15 »
Čini se ful zanimljivo. Nažalost nemam XBox  :wildboy:

Re: Tales of Vesperia
« Odgovori #9 : 15. Rujan, 2008., 21:25 »
Igrao sam demo.
Grafika je super, ali meni se nije previše svidjela.

Nisam našao neki tutorial, što je zbilja čudno, s obzirom na čudan sistem borbe (ne znam, možda je zapravo uobičajen, ne igram previše JRPG-ova) gdje mi se sve čini nekako previše automatizirano. Pokušavao sam shvatiti kojim likom upravljam/kako ih mijenjam i kako se borim, no činilo mi se da je sve to AI radio umjesto mene, pa i samu borbu.  :wildboy:

Ne, ozbiljno, sistem borbe mi je bio misterij. Nisam previše ni igrao... nakon nekoliko borbi sam jednostavno odustao.

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Tales of Vesperia
« Odgovori #10 : 16. Rujan, 2008., 11:27 »
Može link za demo? Ili si skidao s Livea?
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Marcus

  • *
  • 125
  • Isus
Re: Tales of Vesperia
« Odgovori #11 : 16. Rujan, 2008., 20:23 »
kat
Neznam, ali meni se igra čini priločno jednostavnom. Ono, tipa Eternal Sonata.

Edit:

@Under je mislim da je to ovo
« Zadnja izmjena: 16. Rujan, 2008., 20:29 Marcus »

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Tales of Vesperia
« Odgovori #12 : 16. Rujan, 2008., 22:45 »
Nope, to je neki lik snimao sebe dok igra demo. Mislio sam na link da si skinem demo i zaigram, ali nema veze, dobio sam ga. Fala Ixy. \:D/
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Tales of Vesperia
« Odgovori #13 : 17. Rujan, 2008., 12:02 »
Kul je igra. Sistem borbe je zapravo jako jednostavan. Sve se dade namjestiti u opcijama. Imaš klasičan napad s mačem kojeg izvodiš s B, i posebni napad koji izvodi pritiskom na A, koji troši TP-e (varijacija na MP). Nisam ni ja puno igrao za sada da otkrijem kako se mjenjaju likovi i to, ali sve izgleda više nego solidno. Editiram post kad više odigram.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Marcus

  • *
  • 125
  • Isus
Re: Tales of Vesperia
« Odgovori #14 : 17. Rujan, 2008., 12:36 »
Isti kao Eternal Sonata.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9