HCL.HR

X360 joystick za PC

  • 5 Odgovora
  • 4581 Hitova
*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
X360 joystick za PC
« : 26. Listopad, 2014., 23:30 »
Ima već godina-dvije da sam kupio iz Sophosa oriđiđi joystick za komp i vjerojatno jer se nalazio ispod prozora dok je padala kiša došlo je do nekog poremećaja u kablu ili neš, uglavnom neupotrebljiv je joystick s obzirom da na svaku veću promjenu pozicije joysticka prestane kontakt i uglavnom užasno je neigrivo n shit.

Sad, gledam ja malo po ebayu da naručim neku jeftinu kopiju jer realno svejedno mi je kako izgleda ili kakva je kvaliteta, bitno mi je da mogu igrati novu fifu i FF13 na kompu preko joysticka, ali stvar je što 8 dolara kopije ne podržavaju 64-bitne windowse tako da sam pušiona. Malo sam istraživao i naišao na ovo. Ako sam dobro shvatio, to kupim i povežem sa X360 joystickom kojeg sam dobio pri kupnji konzole i onda mogu koristiti taj X360 only joystick na kompu? I isplati li mi se uz to još i nabaviti neki rendom x360 only joystick i spojiti na pc breakaway kabel?

ako itko zna, help pls tnx :(
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: X360 joystick za PC
« Odgovori #1 : 27. Listopad, 2014., 00:14 »
Da, ako već posjeduješ oriđiđi bežični x360 kontroler, kupiš samo prijemnik, instaliraš drivere i sve bi ti trebalo raditi kao sa žičanim kontrolerom

Odg: X360 joystick za PC
« Odgovori #2 : 27. Listopad, 2014., 00:31 »
Da, to bi trebalo tako funkcionirati. Barem meni funkcionira. Uzeo sam jedan od tih rendom prijemnika i kontroler radi kako treba.

Ali ne kužim ovo zadnje pitanje. Šta točno želiš napraviti?

Odg: X360 joystick za PC
« Odgovori #3 : 27. Listopad, 2014., 08:15 »
Kako da zamjenim kabel na gamepadu?Kontakt me zeza od pocetka jer sam ga motao..Da li je pametno lemiti?

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: X360 joystick za PC
« Odgovori #4 : 27. Listopad, 2014., 13:45 »
tenks prike

Ali ne kužim ovo zadnje pitanje. Šta točno želiš napraviti?

sjebao sam se sa zadnjim pitanjem, nisam znao da je moguće svaki žičani x360 kontroler spojiti sa windowsima ;_;
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: X360 joystick za PC
« Odgovori #5 : 27. Listopad, 2014., 14:11 »
a e

al ugl, ti rendom receiveri se ne instaliraju automatski baš kako treba, nego ih trebaš ručno namjestiti
čini mi se da sam već negdje napisao kako,,,, nez sad napamet, al javi ako ti ne bude radilo automatski

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9