HCL.HR

Xbox 360 Display settings

  • 10 Odgovora
  • 5152 Hitova
Xbox 360 Display settings
« : 13. Studeni, 2012., 22:28 »
Pozdrav svima  \:D/.Zanima me koje su najbolje opcije za xbox 360 u display settingsu dakle da budem precizniji zanima me koji reference level,HDMI color space,Rezolucija itd... vi koristite i sto mi preporucate posto zelim da imam najbolje od xbox a nakon postavljanja opcije cu preko boxa kalibrirati HDTV tak da ga onda kalibriram najbolje sto mogu.TV  je FULLHD 32"http://www.grundig-intermedia.hr/index.php/product/view/32-vlc-7121-c#

Odg: Xbox 360 Display settings
« Odgovori #1 : 14. Studeni, 2012., 23:35 »
Odgovor??Sto vi koristite
« Zadnja izmjena: 15. Studeni, 2012., 11:22 mr.labud »

Odg: Xbox 360 Display settings
« Odgovori #2 : 15. Studeni, 2012., 23:34 »
S obzirom da ti je Full HD definitivno koristi HDMI i namjesti rezoluciju od 1080p. Ako jos kojim slucajem imas i opticki audio kabel dobijes tuto completo dozivljaj. Reference level sam ostavio na standardni koji mi se nudio. nisam tu nista mijenjao jer iskreno ne vidim ikakve razlike. Ali provaj experimentirati da vidis koji ti najvise pase.

Odg: Xbox 360 Display settings
« Odgovori #3 : 16. Studeni, 2012., 07:08 »
Puno ti hvala znaci ti si ostavio na standard i RGB ha.De mi molim te reci kakav je taj opticki kabel dali je to onaj s dva cinca sto sam dobio uz box ili moram kupiti zasebno novi

Odg: Xbox 360 Display settings
« Odgovori #4 : 16. Studeni, 2012., 10:27 »


To bi ti ovaj bio, spaja tv sa kucnim kinom i na taj nacin zvuk tva prebacujes na svoje surround zvucnike. Xbox ti to automatski raspozna kad ga spojis preko HDMIa i dobivas surround

Odg: Xbox 360 Display settings
« Odgovori #5 : 23. Studeni, 2012., 22:45 »
Nisam htio da otvaram novu temu ali imam pitanje naime na tv-u imam opciju Color Temperature u toj sekciji dostupno mi je da odaberem Cool,Normal,Warm e sad mene zanima sto vi mislite na sto da stvaim citam na nekim forumima ali pretezito samo za filmove gdje kazu kako je najbolje na Warm i na tome ostaviti par dana dok se oci ne priviknu na to i onda vidjeti koliko je ostalo losije a neki kazu drugcije,mene ipak zanima vase misljenje jer cu vise vjerovati Moderatorima poput Celebera nego tamo nekome klincu  :solidus:

Odg: Xbox 360 Display settings
« Odgovori #6 : 26. Studeni, 2012., 10:48 »
Sto se toga tice, to vise ovisi o tvojim preferencama.
Recimo ja na svom tvu imam Normal jer volim neutralne boje i mozda ti je to najbolje. Ako zelis da ti igre tj boje imaju taj hladnjikavi plavi ton onda stavi cool odnosno za taj sepiasti efekt stavi warm. Ali ako ti je kvaliteta slike losija kako kazes na Warm, najbolje ti je onda normal s njim ne mozes faliti.
Dakle, promjena ti nece znaciti nista osim koji ce ti ton boje prevladavati na  ekranu. :)

Odg: Xbox 360 Display settings
« Odgovori #7 : 26. Studeni, 2012., 13:39 »
Hvala ti na ovom odgovori de mi sam jos reci ovo:Sto je bolje da imam Dinamicki kontrast na Off,Low.Medium,High.Dali imas opciju perfekt clear ako imas koji je naj setting.Dakle ta opcija mi zatamni sliku a ponudjeno mi je Low,Medium,High i Off.Dakle opcija je slicna onoj sto samsung naziva HDMI Black Level.I kolika ti je Gamma dali 1.8,2.0,2.2,2.4.Eto to bi bilo to nakon odgovora mozes lockati temu :thumbs:                                                  

Odg: Xbox 360 Display settings
« Odgovori #8 : 06. Prosinac, 2012., 11:43 »
Srry, nisam vidio post. :)
Uglavnom sto se toga tice, dynamic contrast ostavi off jer navodno unistava detalje na slici iako poboljsava kontrast. Npr crna ti bas vise nece biti crna vec tamno siva jer je slika posvjetli u odredenim trenucima. Zato ti je to najbolje ne dirati.
Perfect clear odnosno HDMI black level kako je na mom samsung tvu je na low ako se ne varam, ali to jedino ako imas osjecaj da ti je slika isprana... Provaj eksperimentirati sa tom opcijom i vidi sto ti najbolje pase. Upali Xbox i onda prema boji dashboarda namjesti opciju pa kako se tebi cini najbolje
A Gamma opet po osobnom ukusu, pitanje je jel zelis svjetliju ili tamniju sliku. Ja se uvijek drzim zlatne sredine :) Ako imas jos kakvih pitanja samo kazi. Ostavit cemo topic otkljucan ako koga jos sto zanima

Odg: Xbox 360 Display settings
« Odgovori #9 : 14. Prosinac, 2012., 17:09 »
Hvala ti puno na odgovorima sam jos nesto dali da opciju zive boje imam na off,low,medium,high.I dali je zlatna sredina gamme 2.2.Jos jednom HVALA PUNO :piva:

Odg: Xbox 360 Display settings
« Odgovori #10 : 22. Prosinac, 2012., 23:14 »
Gamu ne diraj osim ako ti nije presvjetlo ili pretamno. nek ti bude na sredini pa uvijek mos prema igri namjestiti u igrinim settings

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9