HCL.HR

Xbox 360 najjeftiniji

  • 98 Odgovora
  • 25649 Hitova
*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Xbox 360 najjeftiniji
« Odgovori #15 : 12. Ožujak, 2008., 00:13 »
Jebenti Isusa šta si neobjektivan.

Ono ima govnaste igre, pa je smeće, ovo je još veće govno, ali vidi, ima potencijala. Jer dolaze 3 igre koje će spasiti svijet. GG. :thumbs:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

Re: Xbox 360 najjeftiniji
« Odgovori #16 : 12. Ožujak, 2008., 00:17 »
pardon:D, ne, al sigurno ce modani elite kostat max 3500kn

Sophos, 4900 kn, modani Premium 4459. Ako imaš informaciju da je negdje jeftinije, ljubim ruke.

da , a od 14. dolazi snizenje

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Xbox 360 najjeftiniji
« Odgovori #17 : 12. Ožujak, 2008., 00:17 »
Ovo nije Evropa.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Xbox 360 najjeftiniji
« Odgovori #18 : 12. Ožujak, 2008., 00:23 »
Što si objektivan.  :ementaler:


Slažem se sa Wedranom.
LTBP
GT
MGS
GTA
PES eventualno..neki novi, ne ovo neigrivo đubre.

Uz to men blu ray je plus...čist da zadovoljim plazmicu slikom kakvu zaslužuje. Al kupovat next gen konzolu uskoro sigurno neću.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Xbox 360 najjeftiniji
« Odgovori #19 : 12. Ožujak, 2008., 00:28 »
Mah. Na kraju ću kupiti Super Nintendo. I fajrunt.

A vi uživajte u Soniju i 5 igara koje nudi. 2500 kn. Jea. :ementaler:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Xbox 360 najjeftiniji
« Odgovori #20 : 12. Ožujak, 2008., 00:37 »
Ono, totalno se slažem i sa Markom i Vedranom.
Trenutno ne postoji igra zbog kojeg bi kupio X360.
Istina da konzola ima velik broj igara koje su iznad nekog prosjeka, no nisam više toliko zainteresiran za takve igre.
Želim igrat samo one posebne.  :ementaler:
A to je MGS4 na PS3, i Killer 7 za Wii.
Ništa drugo do sada izašlo mi ne predstavlja nešto. Štogod.  :ementaler:

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Xbox 360 najjeftiniji
« Odgovori #21 : 12. Ožujak, 2008., 03:07 »
veki, markec i DKNY +1 na vas frendači  :dancing:

xbox nema apsolutno nijednu igru koja me zanima, a i ak postoji takva, već je ima na piceku. :tired:

Wii je zanimljiv, htio bi ga, opako bi ga htio jer dosad nisam imal nijednu Nintendovu konzolu, a mogo bi s Wiiom igrat fakat svašta iz N sveta  :wildboy: ... s druge strane, kad vidim kakvo će GT5 bit savršenstvo, pa još onaj uber volan G25, pa online... ufff zajebano... zasad sam zadovoljan s picekom, igram sve i svašta, kad mi sve i svašta dosadi uvijek mogu igrat frendovima u lan-u neki fps, rts... zapravo sam i više nego zadovoljan  :ementaler:

no ovo nije topik koju konzolu ćete kupit tak da ono, oftopičarim bezveze i pokušavam ne upalit Settlerse... jučer do 9 ujutro igro :tired: :tired:

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: Xbox 360 najjeftiniji
« Odgovori #22 : 12. Ožujak, 2008., 22:11 »
Ovak meni je xbox radio 2 godine. Čuj daleko je bolji od PS3 ak se mene pita jer i PS3 ima veeeelikih problema s kvarenjem o sve NextGen konzole ( ajd WII se tolko ne kvari). Uglavnom ima hrpa igara koje vrijede da ga se kupi ali kod nas jebu s cijenom modanja konozole koja je skoro cijena dvije konzole. Ak mislis uzimat svakao uzmi :)
easy-forex-basics.blogspot.com

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Xbox 360 najjeftiniji
« Odgovori #23 : 13. Ožujak, 2008., 10:52 »
vidjeti ćemo sutra hoće li biti ovog hrvatskog sniženja o kojem priča pipi duga čarapa
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Xbox 360 najjeftiniji
« Odgovori #24 : 15. Ožujak, 2008., 12:52 »
Eto vidiš da su došla sniženja:
http://www.hcl.hr/forum/index.php?topic=6233.15

Barem kod Maura :ementaler:

Ja skoknuo tko do obližnjeg Sophosa il nečega sličnog gdje prodaju xboxe da pita da li su dobili nove cijene?

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: Xbox 360 najjeftiniji
« Odgovori #25 : 15. Ožujak, 2008., 13:02 »
ma PC owna, jebeš konzole, eventualno neku portable nabavit iako je i to dost neisplativo :wildboy:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Xbox 360 najjeftiniji
« Odgovori #26 : 15. Ožujak, 2008., 13:07 »
Mnogo nepotreban post, ovo nije tema za tvoje izražavanje mržnje prema konzolama... suzdrži se od bezglavog postanja pls jer ću i za to djelit opomene.  :piva:

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Xbox 360 najjeftiniji
« Odgovori #27 : 15. Ožujak, 2008., 17:25 »
Rado bi nazvao Sophos i provjerio pad cijena, ali nekako mi se neda trošit lipe na njih. :(
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

Re: Xbox 360 najjeftiniji
« Odgovori #28 : 16. Ožujak, 2008., 00:49 »
http://webshop.sophoslab.hr/?konzole/31/

evo pad cijena konzola od 500 do 1000kn:D

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Xbox 360 najjeftiniji
« Odgovori #29 : 16. Ožujak, 2008., 09:59 »
A jesu snizili cijenu. Svaka im čast.

Prodaju konzolu čija je tržišna vrijednost 2000 kn za 2695 kn. Znači, mažnjavaju skoro po 100 € po konzoli. Onda ako uzmeš modificirani, i dalje ti to naplate 1000 kn. Ukratko, zarade po jednoj konzoli 1695 kn što je skoro još jedna konzola. Koji lopovi, jebote. :ave:

Pička im materina smrdljiva.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9