HCL.HR

Xbox 360 najjeftiniji

  • 98 Odgovora
  • 25653 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Xbox 360 najjeftiniji
« : 11. Ožujak, 2008., 14:18 »
Predviđanja o smanjenu cijena određenih modela Xbox 360 konzola pokazala su se točnim. Microsoft je danas objavio kako će se X360 na području Europe prodavati po novim cijenama.

Cijena Arcade verzije pala je za 80€ te će te za nju sad morati izdvojiti svega 200€. Core konzolu ćete moći nabaviti za 269.99€ a elita će za svoj primjerak X360 konzole od sada plaćati 369.99€.

Novim je cijenama X360 (Arcade) postao najjeftinija konzola na next-gen tržištu. Da vas podsjetimo, Wii je od Arcade verzije skuplji 50€. Nove će cijene postati važeće od ovog petka (14.03). Hoće li enormno visoka cijena za koju istu konzolu možemo dobiti kod nas također pasti, vjerojatno ćemo saznati uskoro.

C/P Wildyeve vijesti sa portala

Malo sam bio skeptičan budući da živimo gdje živimo gdje su cijene redovito malo pretjerane za razliku od ostatka svijeta. Ali danas malo surfao i naišao na post tipa kojemu je čovjek iz Sophosa rekao kako će stvarno od 14.03 dobiti pošiljku novih konzola koje će naravno prodavati po njihovoj, sniženoj cijeni... Ako su to stvarno ove cijene koje je Wildy gore naveo u u vijesti( nije da sumnjam:)), mislim da će prodaja zvjerski porasti...

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Xbox 360 najjeftiniji
« Odgovori #1 : 11. Ožujak, 2008., 14:59 »
Microsoft je učinio pametan potez. Svjestan je da će sada Sony-u dolaziti ''udarni'' naslovi koji će sami po sebi prodavati konzolu, tako da su automatski amortizirali to tako da Box-u poprilično snizu cijene. GG, što se mene tiče.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: Xbox 360 najjeftiniji
« Odgovori #2 : 11. Ožujak, 2008., 20:22 »
yes sad si mogu kupiti novi xbox da mi rikne nakon sto mi je ovaj riknuo  :tired:
easy-forex-basics.blogspot.com

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Xbox 360 najjeftiniji
« Odgovori #3 : 11. Ožujak, 2008., 20:41 »
Kupi. :hug
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Xbox 360 najjeftiniji
« Odgovori #4 : 11. Ožujak, 2008., 21:13 »
Ima di koji relevantan link sa podatcima o prodaji konzola?


Dobar potez inače, al sumnjam da će nešto bajno povećati prodaju.  :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Re: Xbox 360 najjeftiniji
« Odgovori #5 : 11. Ožujak, 2008., 22:42 »
pa cuj zasto nebi povecao prodaju s tim da , ps3 kosta 3100 kn , a najjaci xbox360 (Elite) 2700kn (+ mogucnost igranja pirata , dok za ps3 pirati nisu uvazivi)

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Xbox 360 najjeftiniji
« Odgovori #6 : 11. Ožujak, 2008., 22:44 »
Za 2700 kn dobiješ MODANI elite?

Re: Xbox 360 najjeftiniji
« Odgovori #7 : 11. Ožujak, 2008., 22:48 »
pardon:D, ne, al sigurno ce modani elite kostat max 3500kn

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Xbox 360 najjeftiniji
« Odgovori #8 : 11. Ožujak, 2008., 22:59 »
Dakle skuplje.  :ementaler:


Mene jedino brine što ni jedna konzola (uključujući i Wii) nema niti jednu igru vrijednu pažnje. Uključujući i Halo i GoW, koje, realno, sakaju.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Re: Xbox 360 najjeftiniji
« Odgovori #9 : 11. Ožujak, 2008., 23:21 »
sad kad izadje , cut cemo kakav je GT5 Prologue

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Xbox 360 najjeftiniji
« Odgovori #10 : 11. Ožujak, 2008., 23:23 »
ma jebe me to da ima kratki vijek trajanja a košta ko suho zlato, nije 4 soma malo
a i većina je multiplatform, tako da bi ga uzeo radi dvije šore i možda još kakve platforme, a toga iksica baš i nema, ipak je to bad ass motherfucker konzola :tired:

HS, koliko ti je trajao xbox?


ps3 je kulerica, ali bi ga uzeo radi resija, metal geara i gran turisma, a tri igre ne vrijede tri soma

za wii imam premali prostor, premalu telku, a i puni gamepad košta šesto kuna
ali ima marija galaxy

ma ne znam
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Xbox 360 najjeftiniji
« Odgovori #11 : 11. Ožujak, 2008., 23:30 »
Komplikovano je.
I nekako, ovo mi je valjda najgora generacija konzola ikad.
Picek ih dere...izlazi starcraft 2.  :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: Xbox 360 najjeftiniji
« Odgovori #12 : 11. Ožujak, 2008., 23:34 »
A ono

Ja sam imao Wii,prvo je mislim zelda izašla,nju prešao i 3-4 mjeesca nisam palio wii.onda je izašao paper mario,ok je to odigrao,zatim metroid prime 3 kul igra ak se ima Wii must play i na kraju mario galaxy remek djelo i to prešao.

Ovaj mario kart nisam nikad igrao tak da ne znam kakv je a SSBB je pobro predobre ocjene kolko viidm al jebat ga bolje od maria ne može.

A između ove 3-4 igre imate hrpu katastrofalnih portova te tu i tamo koju igrivu igru
To je što se tiče Wii-a.

Xbox me nikad nije privlačio,tak da sumnjam da ću ga ikad uzet.

PS3 ima MGS,gran turismo,ff,z.o.e. itd

al opet nema pirata a ne mislim davat 500 kn za igru
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Xbox 360 najjeftiniji
« Odgovori #13 : 11. Ožujak, 2008., 23:59 »
pardon:D, ne, al sigurno ce modani elite kostat max 3500kn

Sophos, 4900 kn, modani Premium 4459. Ako imaš informaciju da je negdje jeftinije, ljubim ruke.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Xbox 360 najjeftiniji
« Odgovori #14 : 12. Ožujak, 2008., 00:05 »
baš gledam gamerankings i onda najbolje all time x360 igre

prvih pet su multiplatformi
šesta je halo 3, tj. govno
pa dvije za redom one gitara igre
pa deseti mass effect koji se porta


uglavnom, u najboljih 30, jedine prave i kao dobre ekskluzive su Halo 3, Forza Motorsport 2, Project Gotham Racing 4
ak to vrijedi paru, netko je lud

zaključak, x360 je smeće


zatim, ista stvar za PS3

prve dvije multiplatform, pa gitara
zatim Uncharted, Ratchet & Clank Future, Ninja Gaiden Sigma
pa ostatak hrpetina smeća

zaključak, moguć potencijal

I dok za x360 nijedna najava poštene i kul igre, osim smeća poput gears of war 2 i sličnih, PS3 sprema dosta zanimljivih stvari. A i hardware će duže trajati. I 3200 kuna, što i nije tako strašno s obzirom da se još nije ni zašlajfao. Blueray neću spominjati jer ga svi stavljaju pod neki plus, a ja kažem da su te stvari beskorisne. Samo su tardovi uništavali lasere duje lošim divxevima i onim od kokica masnim diskovima iz videoteke. A blue ray filmovi koštaju ko zlato, a videoteke ih ne jebu pet posto, tako da sumnjam da će itko to koristiti, čak ni u skorije vrijeme. DVD je jeftin, ima vrhunsku sliku, i košta 150 kuna u pevecu.

Ma dobro, kad budem pri lovi. I čekam nogometno prvenstvo da Metro stavi u ponudu dve lcd telke u paru za manje od sedam somova, pa da s nekim frendom ubodem.

Al je, najgora generacija.
« Zadnja izmjena: 12. Ožujak, 2008., 00:06 W3DR4N »
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9