HCL.HR

Xbox 360 pitanja

  • 11 Odgovora
  • 2971 Hitova
*

ppppp

  • *
  • 29
Xbox 360 pitanja
« : 07. Srpanj, 2010., 20:31 »
pitanje: (odgovorite samo ako znate i imate xbox 360 , nemojte bzvz spamat)

ako sada nemam modifikaciju, registriram se na Live i igram online... kasnije ga modificiram, i isklučim lan, i nema više interneta, ali ja sam i dalje regan na Live... oće li oni znat da ja igran kopije (oće li me banat)
« Zadnja izmjena: 08. Srpanj, 2010., 09:58 Ixy »

Odg: Xbox 360 pitanja
« Odgovori #1 : 08. Srpanj, 2010., 10:02 »
Ovako, preimenovao sam topik u Xbox 360 pitanja. Ubuduće samo u ovaj topik postavljajte ovakva pitanja jer radite bezveze nered sa topikom za svako pitanje.

Što se tvog pitanja tiče, tako te neće benat, al benat će te kad se sljedeći put spojiš s tom konzolom na Live (nakon što si igrao piratske igre). Možda ne isti dan, al onda sigurno ideš na ban listu. Dakle, neće te benati jedino da se baš nikad ne spojiš na Live nakon što počneš igrati piratske igre, ali onda ne vidim što si dobio - igraš piratske igre i ne ideš na Live. To je isto kao da igraš piratske igre i benan si s Livea. ;D

*

benjoAgan

  • *
  • 5
  • Ponosni vlasnik Xkutije 360
Odg: Xbox 360 pitanja
« Odgovori #2 : 06. Listopad, 2010., 14:38 »
Da li će me banati ako se reg. na Live al mi je vec mod. i vec pola godine igram pirate. Jer bas je bed ako ne mogu igrat nista na live-u  :wildboy:  :hiha2:

Odg: Xbox 360 pitanja
« Odgovori #3 : 06. Listopad, 2010., 17:43 »
Da, banat će te.


Kad smo već kod banani, ja još nisam popio ban. Mislio sam da ću dobit ban oko 9. mjeseca kad izlazi Halo: Reach jer MS uvijek napravi banhammere prije/poslije izlaska velike ekskluzive. Čudno.
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

Odg: Xbox 360 pitanja
« Odgovori #4 : 22. Studeni, 2010., 17:45 »
Dečki s xboxcroatia foruma su objavili zanimljiv trik kako igrat na LIVE-u i ne popit ban. Nisam ga testiral (iskreno, nemam dovoljno hrabrosti za takvo nekaj, konzola je još friška), pa ako neko ima želje, evo link... http://xboxcroatia.com/viewtopic.php?f=7&t=890

Odg: Xbox 360 pitanja
« Odgovori #5 : 22. Studeni, 2010., 17:56 »
Neće pomoći.
Podaci o diskovima koje ubacuješ se spremaju u NVRAM memoriju (kojoj ti ne možeš pristupiti, a sama se neće brisati).
Možeš ti koristiti koliko god HDD-a i MU-a želiš, nebitno je.

Kad se jednom spojiš na Live, podaci iz NVRAM-a se uploadaju Microsoftu.
To što ovaj lik nije benan ne mora ništa značiti. Ima sreće.
Ni mene nisu dugo vremena benali.

Odg: Xbox 360 pitanja
« Odgovori #6 : 12. Siječanj, 2011., 21:46 »
Da li je istina da po novim pravilima kada te bannaju, dobijes zabranu snimanja na HDD. I kako sam negdje procitao da je od 10mjeseca 2010. izasao update koji ti blokira igranje pirata :/

Odg: Xbox 360 pitanja
« Odgovori #7 : 12. Siječanj, 2011., 21:50 »
Ne, to je sa novim update-ima riješeno. Kada te banaju, HDD ti je još na raspolaganju i nakon bana.
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

Odg: Xbox 360 pitanja
« Odgovori #8 : 12. Siječanj, 2011., 22:44 »
mene je benalo pa nisam moga ništa radit s hddom.


i onda sam skinia novi update i priko usba instalira i sad mogu. wee.  :clap:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Xbox 360 pitanja
« Odgovori #9 : 26. Siječanj, 2011., 18:19 »
Ajde, evo pitanja. Ako na boxu igram piratske, i nakon nekog vremena želim, recimo, igrat oriđiđi Medal of Honor na Liveu, oću li ja bit bannan il ne? :solidus: :hiha2:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Xbox 360 pitanja
« Odgovori #10 : 26. Siječanj, 2011., 18:20 »
Hoćeš.

Ne odmah, ali hoćeš.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Xbox 360 pitanja
« Odgovori #11 : 26. Siječanj, 2011., 18:53 »
Hoćeš.

Ne odmah, ali hoćeš.

OK. :wildboy: :wildboy: :hiha2: :( :b_ae: :b_wildy: :kingmortal:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9