HCL.HR

Xbox 360 upit

  • 99 Odgovora
  • 24471 Hitova
*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #60 : 22. Lipanj, 2008., 19:49 »
To je +, ali zamisli ovu situaciju.

Čekaš igru 1g, i izađe, i ono igraš 10min odjednom crta na ekranu, vidiš pixele, sve se zablokirala i izgasi igra. Tresnuo bi konzolu :)

Ovaj ME je užasno nekofinguriran, natjerao sam ga da radi nekih 3h bez prestanka tek kada sam prestao raditi quicksave, promijenio pola opcija, u config.ini mijenjao dosta toga, napravio update nekih drivera itd...u 3pm i to  :piva: ali vrijedilo je, igra rula  :clap:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #61 : 22. Lipanj, 2008., 19:55 »
Crte na ekranu i slične gluposti mogu biti izazvane i hardverskim problemima.
Neću tvrditi da igra nije kriva, al meni se takva sranja nisu događala.
Što se tiče trzanja, da, događa se... Točnije, da citiram svoju recenziju (eto, kad se na to pozivalo):

"Naime, igra trza. Doduše, nikad me nije spriječilo da nastavim igrati, no ponekad užasno iritira, isto kao i pop-up. Nadajmo se da će prvi patch ispraviti ovakve pogreške jer bi zbilja bilo šteta da se ova igra zapamti po ovakvim stvarima, a ne po dobrim stvarima..."

Zato ono, nalapajte mi se jaja. dodo prvi.  \:D/

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #62 : 22. Lipanj, 2008., 20:08 »
Ixy, naravno da mogu biti i hardverski, ali pun qrac se ljudi javljalo..mene zanima, da li se to dešava samo u ME ili i u ostalim igrama?
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #63 : 22. Lipanj, 2008., 20:11 »
Pa ako se radi o hardverskim naravno da se događa.  :kingmortal:

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #64 : 22. Lipanj, 2008., 20:20 »
Ovi koji se javljaju, kažu da nije problem s hardverskim, jer na drugim igrama im radi sve oke  :piva:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #65 : 22. Lipanj, 2008., 20:41 »
lol, igra trza na boxu?? hahaha. ha.

Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #66 : 22. Lipanj, 2008., 20:43 »
Crte, čudni pixeli i slično?

Štajaznam, moguće je valjd... meni se još nije dogodilo ni u jednoj igri.  \:D/


A ak pitaš za trzanje, pa ima igara koje trzaju, da. Tipa Oblivion. Dobro, on ne trza tolko kolko nakon nekih 4-5 sati igranja počne dost teže ulazit u inventory i slična sranja (al to ima vjerojatno i veze s tim da ti likovi pri modanju konzole smanje brzinu drivea zbog buke).
Šta još trza... hmm.
GRID zna zatrzati. Ne često, al ipak...

A ne znam sad, moro bi malo pogledat igre neke opet da vidim šta trza, a šta ne.  :wildboy:

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #67 : 22. Lipanj, 2008., 21:01 »
Konzola i po  :piva:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #68 : 24. Lipanj, 2008., 17:49 »
lik u milleniuma će mi prodat polovni za 2k kn, modifikacija, 256 mb, 3 igre i dat će mi garanciju 6 mj
kaže da je korištena sveukupno 5 sati, potpuno nova. čovjek mi izgleda legit, al uostalom, vidjet ću je

glavno da mi daje garanciju \0/

gud dil/bed dil?

Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #69 : 24. Lipanj, 2008., 17:58 »
Odlično, iako, konzola sigurno nije igrana 5 sati i stavljena sa strane na prodaju. Tako da ako ti rikne u skorije vrijeme, nemoj govoriti da je Box govno. :ementaler:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #70 : 24. Lipanj, 2008., 18:04 »
ma nije to u dućanu, nego od njegovog susjeda/najboljeg frendača ;D

kaže da je lik uzeo da bi igrao pes, a svi znamo da je pes na boxu govno i kontroler nije baš najpogodniji, pa je kupio ps3, a box stoji sa strane

nadam se da će sve bit u redu :approve

ako ne, imam garanciju 6 mj, ko ga jebe \:D/

e da, kaže lik da se uopće nije spajao na live ni ništa, kako će meni sad to funkcionirat? nisam uopće pratio kako to ide (jer me zapravo i ne zanima live toliko, al eto, ako me pukne), jel se trebaju bonovi oni uzimat ili šta? i ako nije spajano prije, jel ja sad mogu napravit acc i igrat nešto free ako ima i taq?
« Zadnja izmjena: 24. Lipanj, 2008., 18:06 Lewka »
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #71 : 24. Lipanj, 2008., 18:08 »
kaže da je lik uzeo da bi igrao pes, a svi znamo da je pes na boxu govno i kontroler nije baš najpogodniji, pa je kupio ps3, a box stoji sa strane

Ispravak, PES je na Boxu isti ko i na PS 3. Oni koji su picajzle bičaju radi kontrola, dok ga ja rasturam na obe konzole jednako. \:D/

Uglavnom, što se tiče Livea, tu ti Ixy može više pomoći od mene, praksa, ovo-ono.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #72 : 24. Lipanj, 2008., 18:10 »
ajd kul, morali bi bacit koji mp ako proradi to čudo :approve
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #73 : 24. Lipanj, 2008., 18:14 »
Naravno. Doduše, meni je jebada s kabelom koji je poprilično udaljen od konzole, pa ću se morat zajebavat s odmotavanjem kabela etc. :wildboy:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #74 : 24. Lipanj, 2008., 18:20 »
Pa gle. Ako ti daje garanciju, to je uvijek dobar znak.

A što se tiče 3 Red Ligths of Death (problem koji će ti se vjerojatno kad-tad pojaviti ako je starija verzija konzole), jedan tip - ne nositi u Sophos (ili gdje je već lik kupio). Okej, ako ti se dogodi pod garancijom, možeš odnijeti, ali oni ti to neće popraviti kako bi trebali.

Taj problem ima mali milijun rješenja, od kojih samo dva-tri rade pouzdano, dok su ostali više-manje kratkotrajna fiks rješenja, poput trika s ručnikom - koji koriste u Sophosu.

Meni se taj problem pojavio prije nekoliko mjeseci, pa sam doma to popravio (uz malu pomoć Overlorda s LNL-a i interneta) i radi kao i prije.


Usput, koji je to model konzole? Jel to Core sistem + 256 MB memory card ili Arcade sustav?
Razlika je u tome što Arcade sustav ima HDMI port (ne znam koliko ti to znači) i, ono bitnije, 65 nm procesor.


Za live
Dakle, Live ima dva oblika članstva - Silver i Gold. Silver je besplatan i omogućuje sve osim samog igranja (+ Silver članovi neke demoe dobiju nekoliko dana nakon Gold članova), a Gold se plaća cca. 500 kn za godinu dana članstva. Možeš plaćati to preko kartice i skreč bonova (imaš ih u Sofosu). Doduše, što se tiče plaćanja preko kartice, dosta ljudi se požalilo da im je nakon isteka članstva isto automatski produženo, a lova bez pitanja naplaćena, pa oprez ako tako misliš plaćati. Skreč off bonovi su dostupni i kod nas, al na taj način ti je nešto skuplje. Također, možeš produžit Gold članstvo preko jednog lika s kojim sam igrao na Live-u (ako želiš, dam ti njegov nick na live-u). Dobra stvar je što besplatno možeš isprobati Gold. Kad registriraš account na Live, dobivaš mjesec dana besplatnog golda.

Ako te zanima piratlija na live-u, tu ti ne mogu pouzdano previše reći. Ja sam dugo vremena izbjegavao igranje pirata na live-u, već sam samo skidao demoe, trailere i slično (ili igrao offline i bio ulogiran) pa me nisu benali. Benali su me tek dok sam počeo malo više igrati pirate na Live-u, što ne mora značiti da me ne bi bannali da nisam igrao.
U novije vrijeme gotovo sve piratske igre koje možeš naći na netu imaju stealth patch, koji navodno onemogućuje Microsoftu provjeru je li igra original ili nije. Doduše, to ti nikako ne mogu potvrditi, a ako se odlučiš na rizik, opet trebaš paziti, jer još uvijek postoje igre bez stealth patcha, pa to uvijek provjeri.


A za PES... Under ima pravo. Na boxu je jednak kao i na plejki. Dapače, PES2008 ne šteka na boxu (na PS-u 3 trza), al je svejedno loš. A PES6 je isti kao i na drugim konzolama..

Još nešto?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9