HCL.HR

Xbox 360 upit

  • 99 Odgovora
  • 24463 Hitova
*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #30 : 19. Lipanj, 2008., 18:42 »
problemi problemi :wildboy:

neće da mi prođe kartica, upišem podatke i sve to, al samo se vraća na isto, nazvao njih, čovjek nezna do čega je, probao sa ffom, ieom i operom :wildboy: kaže da probam sutra, da je vjerojatno do servera njihovog nešto :wildboy:
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #31 : 19. Lipanj, 2008., 19:16 »
Sophos. Ništa čudno.
« Zadnja izmjena: 19. Lipanj, 2008., 19:50 Under »
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #32 : 19. Lipanj, 2008., 19:19 »
di ćeš ti uzet?

sjećam se da si nešto govorio da ima u milleniuma boxeva, jel modiraju ako znaš?

evo frendač mi bio u milleniuma, arcade verzija sa 40gb diskom (wtf) i jednim kontrolerom 3.2k kn, megagay

e da, kontaktirao sam lika toga sa webteh ili kako se već zovu sajta, i nešto su radili, sad je sve ok, al me nigdje nije pitalo na koliko rata želim :\

sad kad mi dođe odjednom sve, mater ću im jebat :(
« Zadnja izmjena: 19. Lipanj, 2008., 19:36 Lewka »
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #33 : 19. Lipanj, 2008., 19:53 »
U Crasha ću uzet. 150 kn jeftinije nego u Sophosa.

Za Millenium ne znam. Kad smo bili ja i Pičkica nisu modificirali, a to je bilo prije lajk, 7 mjeseci.

evo frendač mi bio u milleniuma, arcade verzija sa 40gb diskom (wtf) i jednim kontrolerom 3.2k kn, megagay

Jebo koji lopovi. Hard od 120 GB za Box dođe 1200, a ''normalna'' cijena Arkadea je 2000 kn. Ovi su još jači nego Sophos. :ave:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #34 : 20. Lipanj, 2008., 11:43 »
ukurac, ne daju na rate jer kao nema potpisa :tired:

gledam sad u crasha, jel modaju oni uopće? jer ne vidim na sajtu ;(

i vidim ovdje u tablici razlika između verzija konzole, piše da arcade nema mrežnu karticu wtf ;( šta neću onda moć na interweb, live i sve te điđe miđe?
« Zadnja izmjena: 20. Lipanj, 2008., 12:09 Lewka »
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #35 : 20. Lipanj, 2008., 14:19 »
Možeš s njime na Xbox live, ne brini.

Modaju, priupitaj ih imaju li arcade. Evo, ja sam sve dogovorio, stiže za par dana. :hug
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #36 : 20. Lipanj, 2008., 14:22 »
volim te žorž :hug

vjerojatno ću skoknut danas po njega, odmah iz dućana \:D/
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #37 : 21. Lipanj, 2008., 12:57 »
Imam pitanje, vidim na forumima da Mass Effect zajebava i na X360 konzoli

Da li me to oči varaju, ili igre drkaju i na konzoli? Pa za koji qrac je onda konzola, majke im se najebem, konzola je napravljena da ubaciš jebeni cd/dvd/mobitel/auto/wildya u konzolu i da pokrene i radi igra kako treba..u 3pm :chair:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #38 : 21. Lipanj, 2008., 17:23 »
Nisam ništa čuo o ovome. Ixy?
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #39 : 21. Lipanj, 2008., 18:25 »
Pa ono, otkad je došla nova konzola generacija sa proširenim online mogućnostima proizvođači si mogu priuštiti da izbace neki poluproizvod i kasnije ga krpat patchevima.  :wildboy:

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #40 : 21. Lipanj, 2008., 18:45 »
Nabijam X360 na kurac  :piva:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #41 : 21. Lipanj, 2008., 19:10 »
 :tired:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #42 : 21. Lipanj, 2008., 19:37 »
Ako uzimam konzolu, to je onda jer znam da se ne moram drkati s nikakvim patchevima, crackevima itd. nego samo ubaci i deri  :thumbs:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #43 : 21. Lipanj, 2008., 19:45 »
da, nekoć je to bilo tako Teo.
Hoćemo se zajedno s nostalgijom prisjećati divnih starih vremena?

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #44 : 21. Lipanj, 2008., 20:35 »
Oprosti Duje, ali da ga jebeš, koji će mi onda qrac xbox ako ću imati iste probleme kao s nekim igrama na PCu  :piva:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9