HCL.HR

XBox kontroler

  • 34 Odgovora
  • 7217 Hitova
XBox kontroler
« : 16. Veljača, 2012., 13:17 »
Ekipa jel postoji ikakav third party joystick za 360 da ima bolji Dpad? Najradije bi bacio joystick od zid koliko ima loš dpad i nije mi jasno zašto ga microsoft nije sredio ako su uspjeli napraviti najbolji joystick u svim drugim aspektima. S ovim je nemoguće igrati puzzle tipa Lumines ili ne daj boze street fighter ako zelim combo raditi. Ima tko kakvih informacija oko tih third party joysticka?

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: XBox kontroler
« Odgovori #1 : 16. Veljača, 2012., 13:21 »
sredili su ga u novoj verziji, iako nisam vidio da ga ima igdje za kupit.



razer onza imaš. e sad jel bolji dpad, to nebi znao.

Odg: XBox kontroler
« Odgovori #2 : 16. Veljača, 2012., 14:19 »
uuu seksi. ovo bi mi bilo spasenje  :ementaler:
razer marka jel? Znas gdje ima? sophos i to ili?

Odg: XBox kontroler
« Odgovori #3 : 16. Veljača, 2012., 14:30 »
p.s. bogme su skupi ovi razer kontroleri.

našao sam ovaj novi kontroler, a brate mili isto je malo PRAJSI
http://www.sophoslab.hr/kontroleri/33/x360-microsoft-gears-of-war-3-wireless-controller/1535/
plus ova ruzna gears maska  :wildboy:

Odg: XBox kontroler
« Odgovori #4 : 16. Veljača, 2012., 14:38 »
Ako si mislio na Razer ONZA onda bolje odustani jako su losi, ja sam svoj razbio. I k tome jos ima kabal sta moze biti gore. Stari xbox kontroler je los ( bijeli ) dok je nova generacija puno bolja.

Odg: XBox kontroler
« Odgovori #5 : 16. Veljača, 2012., 17:39 »
Ja sam si mislio kupiti još dva kontrolera da mogu sa prijateljima igrati fifu u 4voro, ali kad sam vidio cjene...  :ohnoes:
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

Odg: XBox kontroler
« Odgovori #6 : 16. Veljača, 2012., 18:11 »
ima na http://www.dealextreme.com/ dobrih kineskih verzija ms joypada, ili su fake, nisam siguran, u svakom slučaju imam 2 originalna i 2 odavde i nema nikakve razlike. Prijatelji su mi naručivali žičane, u 3 primjerka jedan se sjeba (vjerojatno rejđ), a jednom se jedan glub malo glasnije stišće. U svakom slučaju zgodno je, samo triba čekat tipa 3 tjedna da dođe.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: XBox kontroler
« Odgovori #7 : 16. Veljača, 2012., 22:59 »
Wowim Zvone  :ementaler: fala

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: XBox kontroler
« Odgovori #8 : 17. Veljača, 2012., 00:07 »
Imam ti ja Razer Onzu,ali ne Tournament edition,nego normalnu verziju,platio sam 360 kn.

Iskreno,meni se cini prejeben gamepad,onako d-pad je cisto solidan,previse ga hvale ali stvarno nije toliko los,prilicno dobar.Gljivice su prejebene,imas tri tipke iza ( L1,L2,LT i na drugoj strani R1,R2,RT )

Tipke funkcija (  :hiha: :hiha: ) su prilicno plitke,ali to se toliko ne primjecuje,gamepad je prilicno tih,ima dugacku zicu i po meni je predivan.Ne mozes ocekivat da sve traje zauvijek,recimo ja ga imam negdje 2 mj. i malo je RT poceo stekati,ali jedva.

Sad je tvoja odluka.  :mrgreen:
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

Odg: XBox kontroler
« Odgovori #9 : 17. Veljača, 2012., 00:34 »
A dpad iz tvog iskustva jel valja?  :ementaler: nije mlitav ko u originalu?

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: XBox kontroler
« Odgovori #10 : 17. Veljača, 2012., 22:56 »
Pa iskreno i nije,onak dosta su izbocene tipke i fino mozes pritisnuti.Mislim ne mozes pogrjesiti,svaki dana gamepad iznad 250 kn je dobar u necemu,Onza je jedan od najboljih sta sam imao.
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

Odg: XBox kontroler
« Odgovori #11 : 17. Veljača, 2012., 23:02 »
po meni xbox kontroler mi izgleda puno ljepse ali mi je od playstationa puno prakticniji kontrolor

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: XBox kontroler
« Odgovori #12 : 18. Veljača, 2012., 13:38 »
A to vjerojatno kazes zbog rasporeda gljivica.I ja sam tako mislio,ali sad kada vec malo dulje koristim cak mogu reci da mi ovo jos vise pase.
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

Odg: XBox kontroler
« Odgovori #13 : 02. Travanj, 2012., 20:55 »
http://www.theverge.com/gaming/2012/4/2/2920721/new-xbox-360-controllers-get-chromed-out
Žezujs krištuš kako je ovo P R E L I J E P O. uzet cu jedan cim dodje! srebrni pogotovo! i svi su sa transforming d-padom

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: XBox kontroler
« Odgovori #14 : 02. Travanj, 2012., 21:01 »
 :wildboy: rendom do bola

ček, je ovakav d-pad na originalnim slim xbox kontrolerima isto? jerbo nisam siguran  :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9