HCL.HR

Anketa

Kupnja Ovog XBox-a Je....

Dobra Investicija
2 (100%)
Losa Investicija
0 (0%)

Ukupno Glasova: 2

Glasanje završeno: 08. Srpanj, 2010., 19:23

XBox360 (Slim...?) Vase Misljenje

  • 6 Odgovora
  • 4005 Hitova
*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
XBox360 (Slim...?) Vase Misljenje
« : 01. Srpanj, 2010., 17:23 »
http://www.shopto.net/XBOX%20360/VIDEO%20GAMES/XB2BU57-Xbox%20360%20250gb%20Console%20Black.html
Sta mislite o kupnji ovog XBox-a.....Trenutno Mi Je Potreban Jos Jedan X360...Ovo mi se ne cini lose....!?

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: XBox360 (Slim...?) Vase Misljenje
« Odgovori #1 : 03. Srpanj, 2010., 09:44 »
Pa ako ti je potreban još jedan, uzmi svakako Slim. Mislim, jedina prednost stare konzole, ukoliko ju nađeš po trgovinama jer polako ih zamjenjuju slimovi, je cijena koja će sada dodatno opasti zbog dolaska nove konzole. Tako da procjeni jel ti bitan dizajn, bolje hlađenje, općenito veća pouzdanost konzole ili ti je bitna cijena.

*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: XBox360 (Slim...?) Vase Misljenje
« Odgovori #2 : 03. Srpanj, 2010., 16:00 »
Nije problem u cijeni,u novcu nego mislim se zbog toga dali ce ocitavati te kopije i to....Da ne bude problema jer da ga vracam u UK ili u Njem...djeli vec....hhhhhhh
Jasper i to....

Odg: XBox360 (Slim...?) Vase Misljenje
« Odgovori #3 : 04. Srpanj, 2010., 09:39 »
 :tired:

Za kopije si već pitao kad smo razgovarali o E3-ju. I evo, citirat ću se, vidim da je potrebno:

@reflex:
Na to ti pitanje još nitko van Microsofta ne može odgovoriti. Microsoft je na Slim vjerojatno ubacio novi DVD drive, a i otklonio neke propuste u osiguranju, tako da sadašnje modifikacije 99% neće raditi.
A iExtreme ekipa je u zadnjem firmwareu potrošila i zadnji as iz rukava (sami su priznali).

Dakle, nemoj me držati za riječ, jer ne postoji nitko na ovom svijetu tko ti bilo što u vezi toga trenutno može reći 100% sigurno, al Slim nećeš moći modificirati nekoliko prvih mjeseci, ako uopće. Ne samo kod nas, bilo gdje...

Nitko ovdje ti ne može sigurno reći hoće li se na Slimu i kada igrati piratske kopije. Ako te to zanima, pričekaj da iziđe pa potraži malo na internetu.

*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: XBox360 (Slim...?) Vase Misljenje
« Odgovori #4 : 04. Srpanj, 2010., 15:53 »
Ma jebg...nisam se dobro izrazio....Vec imam modificiran X360 na kojem se igraju iskljucivo pirati....
A ovaj bih kupio bas cisto za to da bih osjetio neki osjecaj dok igram originale i dok mi ona jebena starudija od xbox-a ne zuji i kida zivce.....Pa eto samo pitam jer ga vec narucivam iz UK,sto nije bas blizu.......Jeb..pirate...nego bili moglo biti nekih drugih problema....?!
Znam da nitko nije pokupio citavu pamet ovog svijeta.....mozda i ja postavljam glupo(tesko) pitanje.....ali eto ako je netko siguran u nepostojanje nikakvih problema da kaze,osim to s piratima (fuck it)........
Dobio sam mnogo pozitivnih misljenja o tome (Slim) ......jer ako budem narucivao nece to biti samo 1 pa zato toliko zapitkivam.....
A vidio sam da se vec i Kinect moze isto tako naruciti.....

Odg: XBox360 (Slim...?) Vase Misljenje
« Odgovori #5 : 08. Kolovoz, 2010., 10:26 »
Po meni vjerujem da si se prevario što si kupio modificirani Xbox i igraš samo kopije. Privilegije i mogućnosti koje imaš uz originale na Xboxu su odlične, štoviše, pravi je užitak igrati originale, a ni cijene nisu strašno previsoke. Ako nemaš posao ali imaš prihod roditelja ili nekog drugog u domaćinstu, za jedno 2 do 4 mjeseca maksimalno možeš skupiti novaca za novu igru, pa čak i dvije nove, a u nekim ekstra slučajevima i tri. Zato ti preporučujem da si kupiš slim i da uživaš na njemu sa originalima, iako se u principu Slim ne razlikuje po kvaliteti od originalne linije (kvaliteta je jednako dobra, možda je Slim bolji jer je popravljen problem sa RROD-om), ploče su praktički iste (Slimova ploča se, koliko ja znam, temelji na zadnjoj, Valhalla ploči) te je hlađenje samim time popravljeno, dok cake i dodaci kao 250gb HDD i WiFi nisu nešto previše revolucionarne- ja imam 120gb HDD i to mi je i više nego dosta, WiFi antenu sam jeftino kupio i nemam problema sa spajanjem. Imam Elite Bundle verziju i nemam ju namjeri mijenjati za Slim. Ali ti preporučujem da si kupiš Slim, zato što si pogriješio sa kupovanjem moddanog Xboxa.

Also known as Nee Joe Hendrix on PC PLAY forum
http://www.pcplay.hr/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=10534

Odg: XBox360 (Slim...?) Vase Misljenje
« Odgovori #6 : 05. Siječanj, 2011., 22:42 »
Ma dolazi sad za slim modifikacija uskoro,ako ti nebi slucajno htjelo pokretat,uvijek postoji opcija prodaj  :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9