HCL.HR

Xbox(one) live hrvatska?

  • 48 Odgovora
  • 71691 Hitova
*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #45 : 18. Siječanj, 2018., 13:19 »
Hi svima,
Nabavio sam xbox one s i htio bih koristiti game pass i ea access pretplatu. Kako moram postaviti konzolu i xbox live account da stvar radi iz RH? Što je s billing addresom i da li imate problema s paypalom kod plaćanja? Sada mi je xbox live account potavljen na HR.
Zahvaljujem,

U mene je postavljen na GB i US i sve ide bez problema. Igre kupujem dopunskim bonovima, cak je daleko jeftinije nego direktno PayPalom, npr. bon od 50 dolara sam platio 44

*

Kikic95

  • n00b
  • 4
Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #46 : 08. Ožujak, 2018., 12:41 »
Dali znate gdje mogu kupiti live gold? Gdje je najbolje kupiti?

*

oldnOOb

  • n00b
  • 1
Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #47 : 08. Ožujak, 2018., 16:46 »
Bok,
Dvoumim se izedu ps4 i xbox one s  nekako sam blizi xboxu i imam  pitanja prije odluke-ako se prijavim na Uk i kupim fizicku igru na game co uk za xbox360 koje su kompatibilne hoce li me zezati region lock zato jer mi je ip u Hrvatskoj te ako kupujem gold da li je potreban uk ili region free,.

Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #48 : 19. Ožujak, 2018., 09:17 »
Slobodno možeš kupiti konzolu i igrati se bez ikakvih problema.
Ja sam se registirao na USA točnije na sjedište Apple-a :) S pingom nemam nikakvih problema i bez lagova (ping je oko 80 što je ok), onda možeš kupiti i live gold i npr ea access (jako dobra ponuda ) i na kraju krajeva dokle god plaćaš microsoftu nije bitno kao ni ostalima.. Samo peglaj karticu,paypal ili  šta god već i uživaj! :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9